Arama sonuçlarınız

1. U

ADA Adventure Map v1

Arkadaşlar herkese merhaba. Ben Umut. Çoook çok eskiden bir adventure map yapmışım. Ben bile yaptığımı unutmuşum. Dosyalarımı karıştırırken rastladım. Arkadaşlar kendim oynadım. Çok eğlendim ama çok zorlandım. Bir de o zamanlar heralde build yapmakla uzaktan yakından alakam yokmuş dümdüz...
  2. U

2. Dünya Savaşı RP - Büyük Japon İmparatorluğu Tanıtım

Yükselen Güneş önünde diz çökün ve kılıcınızı daima keskin tutun! Amacımız Stalin'in Komünist Sovyetleri'ni yerle bir ederek, Mihver Devletler'in kazanmasını sağlamaktır. Bu devlet yanında savaşmak istiyorsan hemen gruba katıl: Tıkla Bilmeyenler için referans konu: Tıkla
  3. U

Bunları Biliyor Musunuz Forum Oyunu

Herkes kendi hakkında bilinmeyenleri yazsın. Birden fazla yorum yapmamaya çalışın. İnsanlardan hoşlanmadığımı, Arabalara ve spora hiç ilgim olmadığını, Kraken'dan çok korktuğumu, İnsanlar haricindeki bütün canlıların ilgi alanım olduğunu, Karnivor bitkileri beslediğimi ve onları ürettiğimi...
  4. U

Kendinizi Üç GIf İle Anlatın

RP sunucularında güzel rol yapınca ben: Beni eleştiren birini görünce ben: Başkasını eleştirince ben:
  5. U

En Büyük Korkunuz

Dostlar hayatınızdaki en büyük korku nedir? Sizi en çok korkutan, karşılaşmak istediğiniz son şey? Benimki: Genel olarak karanlık denizler, yeşil veya paslı sular ve Kraken benzeri devasa deniz yaratıklarından korkarım.
  6. U

Far Cry 3 - İnceleme - Tüm Zamanların En İyi FPS'lerinden Biri

Sana hiç... deliliğin tanımından bahsetmiş miydim? Son dönemlerin en başarılı FPS'lerinden biri olan Far Cry 3, “Vaas” gibi harika bir yan karakter üzerinden anlattığı hikâyesiyle oyuncuları ekran başına kilitlemeyi başarıyor. Kaliteli senaryosu dışında yarattığı atmosfer ile verdiği sözlerin...
  7. U

Skript Plugini Bilen Güzel İnsan

Açılacak sunucuma Skript plugini bilen bir yetkili alacağım. Skype: umutezio Lorecraft 2 Afişi Not: Lütfen 15 yaşından küçükler yazmasın.
  8. U

Selam..

Selam ben önceleri Survival Cities şimdi de Lorecraft sahibi Umut. Merak ettim beni tanıyan eden var mı? Ve sunucularım hakkında ne düşünüyorsunuz? Tanımayanlar için: 18 yaşındayım. Gazi Üniversitesi eczacılık bölümünde okuyorum. Doğma büyüme Ankaralıyım. Dikmen, Sokullu da oturuyorum. Elçi...
  9. U

Minecraft Forge Kapanma Sorunu

Arkadaşlar oyunu hiç mod olmadan açıyorum sorun çıkmıyor. Fakat bir mod yüklediğimde Mojang yazısı çıkıyor, sonra kapanıyor. Buna bir çözüm bulabilir miyiz? Kullandığım Mod: Lord of the Rings Modu Forge Versiyonu: 9.11.1.935 Minecraft Versiyonu: 1.6.4
  10. U

Fan Yapımı Minecraft 2.0 Fragmanı

Not: Alıntıdır.
  11. U

Role Play Chat

Arkadaşlar kullandığım role play chat plugini güncellenmiyor. O yüzden acilen değiştirmem lazım. /me /do /ooc /ic /shout /whisper Bunların olmasını istiyorum. Yardımcı olabilecek varsa sevinirim. Not: @Bkunkcu Sizin plugininizi kullandım. Fakat ekstra eklediğim komutlar çalışmadı. Örneğin...
  12. U

Heroes Yardım

Arkadaşlar Heroes eklentisinde "spec" ve "profession" lar nasıl yapılıyor. Kısa bilgi verirseniz sevinirim. Lütfen "sen bu işlerle uğraşma" , "bilmeden server kurmaya kalkışma" gibi yorumlar atmayınız.
  13. U

Heroes Plugini Yardım

Arkadaşlar bana Heroes pluginini bilen biri lazım. Açılacak serverıma onu ortak edeceğim. Skilller, levellar gibi şeyleri ayarlamasını biliyorsa ve error loglarıyla baş edebilirse bekliyorum. Az çok bir şey bilenler için de buradan yanıtlanacak bir kaç sorum var. 1.Skillerin bazıları çalışmıyor...
  14. U

Selam worldguard sethome vb şeyler hakkında...

Arkadaşlar merhaba ben Umut. Serverimde /sethome u kaldırmak istiyorum. Nasıl yaparım? Ayrıca maden ocaklarımın yarım saatte bir yenilenmesini istiyorum. Bu konular hakkında bilgi verecek olan varsa memnun olurum.
  15. U

Survival City Serverına Yetkili Alımları

Bilenleriniz vardır, serverımız yeni açıldı. Güvenebileceğimiz insanlar arıyoruz. Yaşınız 17den büyük olmalı. [email protected]'a formlarınızı atabilirsiniz. Her türden yetkili arıyoruz. Başvuru Formu; İsim: Yaş: Skype: Server hakkında bilgin var mı veya oynuyor musun? : Ne olmak...
  16. U

Yetkililerden Rica Ediyorum, Konu Silinsin Lütfen.

Sevgili arkadaşlar, Sunucumuz 2 ay kadar bir süre açık kaldı. Bu süre içerisinde çok eğlendiğimiz, çok yorulduğumuz-sinirlendiğimiz zamanlar oldu. Bazı gereksiz arkadaşlar 2 inek vermedim diye forumu birbirine kattılar. Ve bende sunucuyu bir süre askıya almaya karar aldım. Çok değişik, çok...
  17. U

Server ıma acil builder arıyorum.

Gerek kalmadı teşekkürler.