Arama sonuçlarınız

1. KAbur

Minecraft Aşırı Kasıyor?

Optifine ne işe yarıyor? Bu arada bilgisayarda 8gb ram ve 2gb ekran kartı var.
  2. KAbur

Minecraft Aşırı Kasıyor?

Merhaba Arkadaşlar Minecraft oynanmayacak kadar çok kasıyor sağa dönmeye çalışıyorum 5saniye sonra falan dönüyor önceden böyle değildi şimdi neden böyle olmuş olabilir lütfen yardım edin!
  3. KAbur

Minecraft Hesabıma Giremiyorum !!!

minecraft.net'ten hesabıma girebiliyorum ama minecraft oyununu açtığımda hem e-mail hesabıyla hemde kullanıcı adıyla giriş yapmaya çalıştığımda kullanıcı adı veya şifre yanlış diyor lütefen yardım edin.
  4. KAbur

MineCraft ı Satın Alma

Mantık hatasısın adam o oyun için aylarca belki yıllarca uğraşmış emek harcamış bir oyun yapabilmek için sen beleşe kon oh ne güzel EMEĞE SAYGI... Farkı oynayan bilir.
  5. KAbur

Minecraft'ta Skinler Gözükmüyor

Bende skinler gayet güzel dün yada 2gün önce steve oldu ama tekrar düzeldi herkesin de skin var.
  6. KAbur

Minecraft Premium alamıyorum yardım!!!

CyberAttack oyun dolar değil EURO Paypal ile baya bir uğraştım 56 TL bakiye vardı oyun 56.07 gözüküyordu 2gün sonra düştü ve 55.45 oldu bende aldım herkese teşekkürlerr...
  7. KAbur

2gün girmedim kartı da kullanmadım ama ödeme bilgilerinizi gözden geçirin diyor bu oyun TL olarak ne kadar bakiye mi yetmiyor acaba?
  8. KAbur

Denerim teşekkürler.+1
  9. KAbur

Başka kredi kartı yok sorun o.
  10. KAbur

Paypal'da yardım !!!!!!!!!!!!!!

3Tl paypal kayıt olurken kartından alıp paypal hesabına koyduğu para
  11. KAbur

Çok sağol cidden aşırı bir yardımın dokundu :D peki paypal hesabında 3 bende 56 var niye almıyor ki ortaklaşa alsın işte olmadı euro'nun düşmesini bekleyeceğiz artık yapacak bir şey yok :D
  12. KAbur

Paypal hesabı açtım 3lira alıp paypal bakiyesi olarak gösterdi oyun 56.07 gözüküyor benim kendi hesabımda 56 var arkadaş ne yapmalıyım lütfen yardım edin!!!!!!!!!!
  13. KAbur

İNİNAL kart yardım

Güle güle oyna +1 Ben hala uğraşmaya devam-1
  14. KAbur

İNİNAL kart yardım

Bende ininal kart aldım benim daha farklı bir sorunum var ama senin sorunun bakiye yetersizliğidir büyük ihtimalle kartın arkasındaki numarayı ara sana yardımcı olurlar benim gsm numarasıyla sorunum olmadı ptt'den aldım kendi numarımı verdim kartı etkinleştirirken kendi numaranı verecektin...
  15. KAbur

açık konuştum otomatik olarak çeviriyorlarmış parayı
  16. KAbur

Aynen öyle ya fazla yanlış giriş yapmışmışım ( ki doğru giriş yapıyorum) ayrıca başka e-mail'le de olmadı illa korsan illa korsan;)
  17. KAbur

Vettel, Galatasaray <3

Vettel, Galatasaray <3
  18. KAbur

Arkadaşlar hesap bilgilerini girdikten sonra PAY diyorum ve şöyle bir yazı çıkıyor Sorry, we cannot complete your payment at this time You have exceeded the allowed number of failed payment attemps. Please go back to the merchant and retry. Bu yazıyla karşılaşıyorum başka hesapla da denedim...