Arama sonuçlarınız

1. melis123

46.20.1.66:1129 hub serverimize hub ve rpg plugineri aranır işinde uzmna olması gerkmekte

46.20.1.66:1129 hub serverimize hub ve rpg plugineri aranır işinde uzmna olması gerkmekte skypi şart sererimizde hungargames-faction-rpg-skyblock acil bekliyoruz
  2. melis123

Kingfomo.only serverimize alim vardir ! iİp:kingdom.axitrbilisim.com:1129

alınıcak bölüm reklamci alımı fakat reklam yapmayi iyi becerirse çok adam çekebilirsen adminlik verilicektir tabi eyer yeteri kadr biligiye sahipse serverimiz bekliyorum ! İp:kingdom.axitrbilisim.com:1129
  3. melis123

serverim için pro admin arıyorum wg uzmanı olması şart

teşşekkür ederim alimlar yapildi şimdi rehber ve builder alimi var ip deyişicek bu alimlar için yarın yeniden reklam vericem
  4. melis123

serverim için pro admin arıyorum wg uzmanı olması şart

serverim için açil pro admin arıyorum wg bilmesi şart pluginler bol ip:178.33.122.150:1110
  5. melis123

profesyonel bilgili ve olgun admin ve modoröter arıyorsanız koşun

yaşım 16 daha önce 7 kere adminlik,19 kere moderötlük ve 3 kerede kendi serverim oldu çok tecrübeliyim benim gibi birini kaçırısanız üzülürsünüz bana ulaşmak için skypim atillakoz
  6. melis123

admin-rehber-reklamcı alımı bulunmakta-appleonline

16 yaşındayım 7 kere admin oldum 2 kez serverim oldu tecrübeliyim plugin biliyorum oyuncularla aram iyidir beni alırsan pişman olmassın
  7. melis123

mod builder admin arayan içerii süper plugin paketim var+propixelciyim......

plugin paketibu bana aitni bi atsana bende 5 tane warda baacam sahtemi bende furkitr egpo warcraft barkcraft(bu bana ait)legend :ecehver::zombi::örümcek::koyun::koyun::domuz::notch::creeper::lav::tüy::apantolon:dpantolon::epantolon::demir::çerçeve::log^::odun::yaprak::jambon::kbiftek:
  8. melis123

ben kendi serverim oldu 3 defa sattim yas 14 mc oynadigi yil 5 online saati 10 12 saat olmak...

ben kendi serverim oldu 3 defa sattim yas 14 mc oynadigi yil 5 online saati 10 12 saat olmak istedigi mevki pluginer mod admin video programi : 1 yıllık bandicam premium taslak pluginleri legend,egpo,axitr,furkitr de yer aldim skype erkan güzey facebook barkın güzey
  9. melis123

ben servere gelirim kendi sw oldi 3 kez sattim plugiblerle aram ii axitr2014 map ta vip ev ve...

ben servere gelirim kendi sw oldi 3 kez sattim plugiblerle aram ii axitr2014 map ta vip ev ve spawn in yarisi bana ait arkimin abisi orda calisio bende yardim ettim bende 4 cesit pluginwar furkitr egpo thelegend warcraft war bide bana ait barkcraft die istedigini weririm online surem hafta içi 3...
  10. melis123

fantastik craft 2. dönem açılıyoruz ! yetkili alımları koş...

ben kendi serverim oldu 3 defa sattim yas 14 mc oynadigi yil 5 online saati 10 12 saat olmak istedigi mevki pluginer mod admin video programi : 1 yıllık bandicam premium taslak pluginleri legend,egpo,axitr,furkitr de yer aldim skype erkan güzey facebook barkın güzey
  11. melis123

hamachisiz ıp nasil oluo parali servarlar gibi cmd deil baska warsa solermisin skype :erkan...

hamachisiz ıp nasil oluo parali servarlar gibi cmd deil baska warsa solermisin skype :erkan güzey face : barkın güzey ogretirsen sewinirim kendi bukkit war ama sadece cmd oluo bide hamachi birinde ark gelemio dierinde cok lag oluo da
  12. melis123

Admin Moderetör ve Builder arıyorsanız .

admin olabilirim tecrübeliyim 2 serverim oldu 7 kerede adminlik yaptim word guard biliyorum 16 yaşındayım 2 yıldır minecraft oynuyorum
  13. melis123

yeni serverimi açtım alimlar başladi acilen word guard ustası admin arıyoruz

tamam hepinizi değerlendiricem ama önce serverle ilgili küçğk bi sorun oldu yarım saate açilacak srever
  14. melis123

serverin ip si değişti yeni ip:25.123.138.210:25565
  15. melis123

İP:162.168.1.6:25565 2 admin alimi 1 ustarehber 2rehber 2reklmaci toplam 250 plugin yüklü tecrübeli kişler aramaktayızservere bisler yüklüyorum 10 dakka sonra açilacaktır !
  16. melis123

SuperWantedCraft Admin,Builder,Rehber,Pluginer

atilla köz yaş 16 2 yıldır oynuyorum admin yada kurucu olabilirim skypi atillaköz
  17. melis123

1.6.2 serverimiz yeni açılmıştır pluginler yüklü alimlar başladi (acil alimlar (

tamam ama bi bakim halletmeye çalişcam bi rest atim
  18. melis123

1.6.2 serverimiz yeni açılmıştır pluginler yüklü alimlar başladi (acil alimlar (

doğru yazdina eminmisin çünki ip bu
  19. melis123

bide sace bunu dene 192.168.1.6 eyer bu olmassa 192.168.1.6:25565server 1.6.2 ama belki ondan giremiuon
  20. melis123

sever hamchi deil normal parali server