Arama sonuçlarınız

1. xkaanboran

Oyun Tavsiyesi ... Ekran kartı tavsiyeleri

Merhaba ben burada size bir soru soracağım bir oyun tavsiyesi istemekteyim sistemim tavsiyelerinizi bekliyorum Güncel
  2. xkaanboran

Sistem sorusu

arkadaşlar size bir sorum olacak sistemim şöyle Bu sistem hangi oyunları kaldırır ve gta 5 te en az 30 fps (sabit) almak için ne yapmam gerek konu yeri yanlışsa özür dilerim...
  3. xkaanboran

Admin Mod Builder Ve en önemlisi Bir arkadaş arıyorsanız...

Merhaba Ben Kaan. ilk önce sizlere temel bilgilerimden bahsetmek isterim. Adım Kaan 15 yaşındayım. Yaklaşık olarak 4 yıldır Minecraft ı oynamak tayım. WE WG bilgisi derseniz idare eder bir konumda olduğumu düşünüyorum Adminlik bilgilerime gelecek olursak bir admin in başlıca görevleri 1...
  4. xkaanboran

Modlu Server Açabilen Varmı

Modlu Server Açabilen Varsa Bana Ulaşsın Skype Kaan2791 Veya Redstoneders1 Bekliyorum Hamachili Olabilir.
  5. xkaanboran

Yetkili - Arkadaş - yetenekli insan - konuya bak

Adım Kaan ve ben sizin server için adam arayışınızı bitirmek için buradayım Eğer güvenilir bir yetkili ve arkadaş arıyorsan tam yerindesin. Suan başvuru almıyorum. Resimlerim Altta bulunanı bir serverde yapmıştım. Başvuru almıyorum. Ben 3 senedir minecraft oynayan bir insanım . bu...
  6. xkaanboran

Bana Yardım Edecek Biri Aranıyor Map Yapımı İcin Server Açılacak.

Burada Çok Fazla Anlatmaya Gerek Yok Benimle Server Mapi Yapacak biri lazım Ben Zaten Tek Yapabilirim Fakat Çok Amaçlı Server Olacak Öncelikle Avatar Olacak Bu Nedenler Benim Kendi Hayal Gücüme Dayanık Yapacam Skype kaan2791 Tarih 24 03 2015 Yayınlandı Yaklaşık 3 Hafta sonra Yani Bidaki Ayın 8...
  7. xkaanboran

MMORPG Tarzı Yeni Avatar Server [Çok Yakında]

serverin açılısında bazı hatalar olduğu icin Uzun Bir Süre Daha Ertelendi
  8. xkaanboran

Bir Bakarmısınız Hayal Gücüm Durdu :)

Arkadaşlar Benim Yapabileceğim Bir Sistemin Mantığını Yazarmısınız Artık Ne Yapacağımı Bilemiyorum Her Şeyi Yaptım Sayılır.
  9. xkaanboran

Yeskili Arıyanlar İceri.

Selam Arkadaşlar Ben Minecrafta Mimar Ve Admin Olmak İçin Bu konuyu Açtım birçok Serverde Admin Oldum. Fakat Redstonela Da Uğraştığımı Söyleyebilirim Benim Admin Olduğum Serverler Genelikle Kücük Çaplıydı Fakat Mimarımı Geliştirdim Ve Daha İyi Redstoner Oldum Yaptığım Yapıtlar Eklenecektir Veya...
  10. xkaanboran

ADMİN MOD REHBER BUİLDER ARIYORSAN KONUYA BAKABİLİRSİN

AD kaan Soyad özelden verilir skype kaan2791 (mic yok ama telefondan skype indirip konuşabilirim) plugin bilgisi group manager plotme regenblock perm ayarlama epicboss vb WE WG BİLGİSİ YÜKSEK Build bilgisi SKYPE KAAN2791 EKleyenler lütfen seni builder almak için ekledim vb yazabilirse...
  11. xkaanboran

ADMİN MOD REHBER Mİ ARIYORSUN ? bi içeri bak

AD kaan Soyad özelden verilir yas 14 Skype kaan2791 WE WG BİLGİSİ İYİ Plugin bilgisi plotme groupmanager vb Build resimleri SKYPEDEN ULAŞIRSANIZ SEVİNİRİM Skypem geldi ekleyebilirsiniz Güncel +
  12. xkaanboran

Beraber Map Hazırlamak İsteyenler Baksın

Map Hazırlamak İsteyenler Baksın Faction Map Survival Map Role Play Gibi Maplar Hazırlayacaklar Boran.oyun skype eklesin
  13. xkaanboran

Minecraft Faction Server Map (Yakında) Yapım Aşamasında

Merhaba Arkadaşlar Mapim Emektir Yeni Yapılıyordır Spawnda Birçok warp Vardır Ve Wg Ler Atılmıştır Hepsi Emek Ve Alıntı Değildir Lütfen Alıntı Diye Yorumlara Yazmayınız Mapi Tek Başıma Yaptım Ama Tam Olarak Bitmedi Çok Yakında Bitecek... Suanda Yaptıklarım Kadarını Göstereceğim Ben Builderlik...
  14. xkaanboran

Benimle Oynamak İsteyen Konuya

Selam Beyler Ben Dost Arıyorum Onla oynucağım bir dost hamachili server kuracaz belki video felanda çekeriz Skype kaan2791 Çarşamba gibi aricam ekleyen olursa Hamachili server açabilsin yeter benim net arızalı açmıyor sadece açsın içinde plugin olarak Werewolf bide word edit ve world guard olsun...
  15. xkaanboran

------------->ADMİN MOD REHBER BUİLDER ARİYORSAN TAM YERİNDESİN <----------

admin mod rehber builder arıyorsan tam yerindesin Bilgilerim Adım kaan Soyad(özelden verilir) minecraftı kaç yıl oynadım 3 Minecraft plugin bilgilerim Plotme chestshop epicboss regenblock vb minecraft bilgim yüksek Skype kaan2791 Build yapıtlarım faction serverde yaptım Kendi serverimde yaptım...
  16. xkaanboran

SERVERİNE REHBER MOD ADMİN ARAYANLAR İÇERİYE

AD KAAN soyad (özelden verilir) skype kaan2791 14 kere rehber 4 kere admin 2 kere kurucu 3 kere mod oldum Serverinizde oyuncularla ilgilenebilirim WE WG BİLGİM YÜKSEKTİR SKYPE EKLEYİN GÖRÜSELİM BUDA SURVİVALDA YAPTIGIM ESERİM
  17. xkaanboran

Benimle 1.7.2 [Avatar] Survival Karışık Oynamak İsteyen Varmı..

Benimler 1.7.2 Avatar Oynamak İsteyenler Skype:Kaan2791 Mic: zorunlu değil Skype Zorunlu Hamachi: Zorunlu Herkeze Op Verilecektir Ama Hile Yapmadan Oynasın Lütfen... Hamachi Ağ:Avatar123x Şifre: 123 İp: 25.112.196.92...
  18. xkaanboran

admin mod rehber arayanlar bir içeri buyursun

beni rehber mod admin almak isteyen skype kaan2791 faction komutları /f invite isim clana davet etme /f join isim clana girme /f money d miktar clana para yatırma /f claim clan arazisi alma /f autoclaim otomatik arazi alma (yürüdüğünüz noktaları) /f desc bilgi aldığınız araziye girildiğinde...
  19. xkaanboran

Pro admin VEYA saygılı bir rehber arıyorsanız konumuza buyurun

Meraba ben kaan ben 3 yıldır mc oynuyorum factionla aram iyidir komut olarak bildiğim bazı komutlar skype kaan2791 /f create clan oluşturma /f invite clana davet etme /f join isim girme (davet edildiyse ) /f claim clan arazisi alma /f autoclaim otomatik arazi alma (yürüdüğün yerlerden) /f tag...
  20. xkaanboran

Admin Mod rehber reklamcı arıyorsan beni bir dene

Ad Soyad: kaan kahraman Skype Adı: kaan2791 Yaş: 15 istediği mevki mod veya rehber minecraft bazı komutlar factionla aram iyidir bildiğim komutlar /f create clan oluşturma /f invite clana davet etme /f join clana para yatırma /f claim clan arazisi alma /f autoclaim otomatik arazi alma /f tag...
  21. xkaanboran

kötü server sunar

Avatar Server Bilen Lütfen skype kaan2791 mod konu yanlışsa dogru yere taşırmısın
  22. xkaanboran

MaviAlev Sen Yoksan Bir Kişi Eksiyiz

MaviAteş Faction nedir Faction clanlar kurup clan savaşı yapmaktır Alımlar Builder (2tane) Admin (var) rehber (2tane) reklamci (2tane) Modaretör (1tane) genel kodlar /kit baslangic ile başlangıc kitini alırsınız paranıza bakmak için /money veya /para yazmanız yeterli arsa almak için /p oto...
  23. xkaanboran

admin mod veya rehbermı arıyorsun hemen gir içeri

admin mod rehber arıyorsan doğru yerdesin Ad Soyad: kaan kahraman Skype Adı: kaan2791 Yaş: 15 kısaca komutlardan bahsedeğim factionla aram iyidir bildiğim komutlar /f create clan oluşturma /f invite clana davet etme /f join clana para yatırma /f claim clan arazisi alma /f autoclaim otomatik...
  24. xkaanboran

Billioncraft[★] 7/24[★] Faction PvP[★]alımlar vardır[★]Pluginer Ve Reklamcı Alımı Vardır...

BillionCraft Arkadaşlar size çok güzel bir server Tanıtacağım Billioncraft 7/24 olan serverimizde yetkililer ilgilidir ilgilenmeyenleri bildirebilirsiniz Başkurucu Og_rex dir Admin alımı var MOD alımı Var Rehber alımı vardır Reklamcı alımı vardır Lapis Spawn Viphammadde Hammadde VB...
  25. xkaanboran

Yeni serverimiz

Yeni serverimize Buildier 2 admin 2 3 rehber 2 reklamcı 1 mod Ortak aranıyor para 18 tl verecek (peşin alıncak ilk ay) İp 31.210.126.145:1155 Skype kaan2791 veya Boranking :) Ekleyin İyi Oyunlar...