Arama sonuçlarınız

1. U-Kab LP

Minecraft Survival : EmmeyCraft Sezon 3 [ Türkçe ] # 14 - Cadi Fabrikasinin Kiziltasi

Hey gidi günler, bi zamanlar buralara Video yayinlardik Izleyici kazanabilmek için.. :) Yine birsey koymak istedim, sanirim yarim sene oldu bisey yayinlamayali :) 30:00 dan sonra Kiziltasi ile ilgeniyoruz. 39:00 dan sonrada Sistemin tam nasil çalistigini anlatiyorum. :) Umarim isinize yarar. Bu...
  2. U-Kab LP

Emmeylerin Builder Takimina adam araniyor :)

Ilk öncelikle herkeze Hayirli aksamlar, Hayirli Sabahlar veyahut Hayirli Öglenler diliyorum, Konuyu artik nezaman okudugunuza bagli olaraktan.. :) (Umarim konu dogru yerde açilmistir, daha uygun bi yer bulamadim) Konu Basliginda belirtmis oldugum gibi Builder takimimiza Bayan veya Erkek...
  3. U-Kab LP

U-kab Gaming : Fanlarla Mega Walls # 02 :)

Herkeze açik Teamspeak : ukabgaming.teamspeak3.de Sifre : emmiler
  4. U-Kab LP

1.7.4 Minecraft Güncellemesi - Update / Neler degismis bakalim ?:)

Kanalimiza ve benim ayri cekim yaptigim kanala ugramaya unutmayin ;)
  5. U-Kab LP

U-kab Gaming : Bilgilendirme

Evet Emmiler, Serverimizin kapatilmasi üzerine Minecraft Survival'in yeni Sezona baslamis bulunuyoruz, bu Sezonda dizaynada çok önem vericegiz :) Ayni zamanda U-log umuzda baslamistir, sorulariniza canli yanit vermekten keyif duymaktayiz :) U-logda merak ettiginiz sorulariniz cevaplanmasi icin...
  6. U-Kab LP

U-kab Gaming : Bilgilendirme

Evet Emmiler, Serverimizin kapatilmasi üzerine Minecraft Survival'in yeni Sezona baslamis bulunuyoruz, bu Sezonda dizaynada çok önem vericegiz :) Ayni zamanda U-log umuzda baslamistir, sorulariniza canli yanit vermekten keyif duymaktayiz :) U-logda merak ettiginiz sorulariniz cevaplanmasi icin...
  7. U-Kab LP

U-log : U-kab Gaming'in vlogu :D

8. U-Kab LP

U-kab Gaming : Yeni Survival Sezonu ve Bilgilendirme

Evet Gençler, Yeni Sezona baslamis bulunuyoruz, bu Sezonda dizaynada çok önem vericegiz :) Ayni zamanda U-log umuzda baslamistir, sorulariniza canli yanit :) Devam eden Serilerimiz : Minecraft Minigames ( Blitz Survival, Hunger Games, Walls, Horde...) Minecraft...
  9. U-Kab LP

U-kab Gaming : Ender Ejderhasi vs. Kartopu / Kartopunun gücü ;)

Begen'e çökelim !!! Sarkinin adi : Droideka - Get Hyper :) Selam Gençlik, Bu bölümde güzel bi sarki esliginde Ender Ejderhasiyla savasiyoruz, tehlikeli anlar ile karsilasiyoruz :) En önemlisi ise, kartopunla AGZINA CAKIYORUZ ! Eger yaptigimiz isleri begeniyorsaniz Videolarimiza begeni...
  10. U-Kab LP

U-kab Gaming : Yeni serilerimiz -> GTA V & Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 3

Selam Gençlik, Sonunda GTA V & Naruto Shippuden Ninja Storm 3 cekmek nasip oldu, umuyorumki bu bölümü izlerken keyif alirsiniz ;) Eger yaptigimiz isleri begeniyorsaniz Videolarimiza begeni atmayi, Destek olmak istiyorsaniz Kanalimiza abone olmayi ve Videolarimizi paylasmayi unutmayin, Ayni...
  11. U-Kab LP

U-kab Gaming 100. Videosunu kutlar ^^

Selam Gençlik, Evet dün sizlerin destegi ile 100. Videomuzu sunmus olduk, umariz sizlere simdiye kadar keyifli anlar yasatmisizdir :) Lakin birsey belirtmek istiyorum : Arkadaslar lütfen eski videolara'da göz atalim, ayni zamanda Left4Dead - Don't Starve - Inferno Mines gibi Serilerimizide...
  12. U-Kab LP

U-kab Gaming : Uzun zamandir beklenen Pixelmon serisinin 5.Bölümü :)

Selam Gençlik, Bugün günlerdir çok beklenen Pixelmon serimizin yeni bölümünü size sunmaktan keyif duyariz :) Bu bölüm biraz daha Rehberlige dayali bi Bölüm oldu ama idare edin artik :) Eger yaptigimiz isleri begeniyorsaniz Videolarimiza begeni atmayi, Destek olmak istiyorsaniz Kanalimiza abone...
  13. U-Kab LP

U-kab Gaming : Herobrines Return # 01 / # 10 L4D

Selam Gençlik, Bugün sizlerle beraber yeni Adventure Map serimize basliyoruz, Herobrines Mansion'un devami olan Herobrines Return mapimizin adi :) Evet umariz sizlere eglenceli dakikalar yasatabiliriz, Eger yaptigimiz isleri begeniyorsaniz Videolarimiza begeni atmayi, Destek olmak istiyorsaniz...
  14. U-Kab LP

U-kab Gaming : Yeni Seri - Mount & Blade : Warband + Let's Play 19

Eger yaptigimiz isleri begeniyorsaniz Videolarimiza begeni atmayi, Destek olmak istiyorsaniz Kanalimiza abone olmayi ve Videolarimizi paylasmayi unutmayin, Ayni zamanda hepsinden önemli olan : Yorum atmayi unutmayin, sizin ne düsündügünüz bizim için önemli :) Umariz izlemekten keyif...
  15. U-Kab LP

Mod'lu Survival "Pixelmon" # 04 [HD Türkçe] - Pokémon arayislarina devam :)

Selam Gençlik, Bu bölümde hala geçen sefer bulamadigimiz Pokémonlarin arayisina devam ediyoruz :) Ama kader sonunda istemedigimiz bir Poké olsada yüzümüze gülüyor :D Eger yaptigimiz isleri begeniyorsaniz Videolarimiza begeni atmayi, Destek olmak istiyorsaniz Kanalimiza abone olmayi ve...
  16. U-Kab LP

Mod'lu Survival "Pixelmon" #02 [HD-Türkçe] - Pokétopu Nasıl Yapılır?

Pixelmon Mod Hakkinda Bilgiler : http://pixelmonmod.com/blog/ Selam Gençlik, Bu Bölümde beraber evimize çeki düzen vermekteyiz, ayni zamandada sizlerle beraber nasil Pokétopu yapildigini gösteriyoruz :) Bide mod hakkinda kendi Bilgilerimizi paylasmaktayiz. Eger yaptigimiz isleri...
  17. U-Kab LP

Mod'lu Survival "Pixelmon" #01 [HD-Türkçe] - Tevafuk İle Başladık!

Pixelmon Mod Hakkinda Bilgiler : http://pixelmonmod.com/blog/ Selam Gençlik, Uzun süredir gelen Mod'lu survival isteklerini karsilamak için Pixelmon Moduyla Minecraft'e basladik, ve nasil basladik size bu Bölümde paylasiyoruz :) Eger yaptigimiz isleri begeniyorsaniz Videolarimiza begeni...
  18. U-Kab LP

U-kab Gaming : Gizli Lav Tuzagi ^^

19. U-Kab LP

U-kab Gaming : Yeni Bakkal Sistemi :D

Selam Hacilar, Önceden yapmis oldugumuz Sinirsiz Köylü Üretim Fabrikasini simdik bir Sistem ile birlestiriyoruz, daha fazla bilgi vermek istemiyorum, izleyin ve kendiniz görün :) Umariz begenirsiniz. Eger yaptigimiz isleri begeniyorsaniz Videolarimiza begeni atmayi, Destek olmak istiyorsaniz...