Arama sonuçlarınız

1. ChellyTR

[KIT PVP SUNUCUM ICIN TOP15 PLUGINI LAZIM]

Öldürme sayısında top15 plugini lazım scoreboardstats harici olursa sevinirim. illa ki tablo şeklinde olmasına gerek yok komutlada görseler olur. misal ; /top 15 1 frenk 2 asha 3 asda.... gibisinden :)
  2. ChellyTR

[PVPLEVELS] level atlamıyor sorun nedir ? hep [lvl 0] ??

Pvp levels plugini kurdum kitpvp serverime fakat level atlamıyor sorun nedir ? özelden mesaj atan arkadaslara ip adresi verebilirim gelip yardimci olmaları icin
  3. ChellyTR

[YARDIM] Elmas karşılıgında item satmak istiyorum.

merhaba arkadaşlar kitpvp sunucum icin elmas ile item satmak istiyorum sunucuda para olmayacak bildiginiz tum yolları soyleyebilirmisiniz villager , adminshop , essentials v.s bilmiyorum nasıl oldugunu simdiden sagolun [not : villager olursa kac elmasa satabilecegimizi kendimiz ayarlamamız lazım.]
  4. ChellyTR

ILK DENEMEM - SERVER SPAWN - EL YAPIMI - (YORUM YAZ..)

BASLIKTADA SOYLEDIGIM GIBI 2 SAATLIK BIR CALISMAM YORUMLARINIZI BEKLIYORUM.. - CheLLyTR - Başlangıç noktası Kule yakın cekim market içi ench - örs yakın çekim surların içi
  5. ChellyTR

[WorldEdit] Yardım !

Merhaba arkadaşlar ben serverimdeki hammadde'nin içinde %10 kömür %90 taş olsun istiyorum nasıl yapabilirim ?
  6. ChellyTR

Plotme - Türkçe komutlar -ChellyTR

%87 Türkçe komutlar ve türkçe açıklamalar. Evet arkadaşlar serverinize ekleyip rahatlıkla kullanabilirsiniz. Genel komut : Plotme , arsa , p , plot , pazar Örnek ; /arsa bul & /p bul & /plot bul & /pazar bul ,/plotme bul Komut listesi ; Bul : Otomatik arsa alir Al : üzerinizde durdugunuz...
  7. ChellyTR

[ISTEK] TURKCE USKYBLOCK |l\\ <--ACIL--> //l|

Arkadaşlar görevleri falan türkçe olan 1.6.4 uyumlu skyblock plugini ariyorum desteklerinizi bekliyorum gördügünüz duydugunuz linkleri yazabilirsiniz..
  8. ChellyTR

[SORUN] - ACIL | OYUNCULARIN HER GIRDIKLERINDE SPAWN'DA OLMALARI GEREKIYOR AYRI WORLDLER VAR !

Konu başliginda yazdigim gibi ; [SORUN] - ACIL | OYUNCULARIN HER GIRDIKLERINDE SPAWN'DA OLMALARI GEREKIYOR AYRI WORLDLER VAR ! Hub server kurdum. minigamesler, creative,survival games, skyblock,pvp Bunlarin hepsini yaptim fakat her girdiklerinde lobi'de olmalarını istiyorum. Ayrica servere ilk...
  9. ChellyTR

BU PLUGINI BILEN VARMI ?? [ KONUDA ] ACIL !

Sonoyuncu'daki bu pluginin ismi nedir bilen varsa bukkit sayfasını veya ismini alta yazabilirmi ? Resmi göremeyenler ; Elmasa sag tıklayinca açılan menu pluginini soruyorum.
  10. ChellyTR

Esya Cercevesine Resim Eklemek !

Bugun Sizlere FramePicture Adlı plugini tanıtacağım ; Bu plugin sayesinde herangibi bir siteye upload edilmiş bir resimi serverinizdeki Esya Çerçevesinde Görüntüleyebileceksiniz ! Komutlar : /fp set <RESIM URL> Sonrasinda Esya Çercevesine Sol Tıklayın. Resim cerceveye gelecektir. /fp reload...
  11. ChellyTR

Paintball - Türkçe - Market - Scoreborad - Rütbe Sistemi !

Önçelikle Herkese Merhabalar , Bugun Sizlere Paintball Pluginini tanıtacağım ; Ben tamamen türkçe yaptım plugini (Gerekli Kısımları) Indirme linki konunun en alt kısmında ! Pluginin icersinde Market , Oyun için ScoreBoards (skor tablosu),Rütbe sistemi,Oto giriş ve çıkış vardır. Marketi tanıtayım...
  12. ChellyTR

Plugini -> GriefPrevention | Yardim !!

Merhabalar bir konuda yardımınıza ihtiyacim var. GriefPrevention plugini bildiginiz uzere kurek ile claim atma pluginidir. bu pluginin ''WorldGuard'' olan yerlerde kullanilmamasini istiyorum. Yardimci olabilirseniz cok sevinirim.. Plugin bukkit sayfası ...
  13. ChellyTR

[YARDIM] Bu eklentinin adı ne? | SOYLEYENIN TUM MESAJLARINI BEGENECEGIM !!

Merhaba arkadaşlar survival sunucularda genelde olan bir plugin istegim var sizden ben bulamadim :( kurek ile claim atma plugini adını bilmiyorum bilen varsa yazabilirmi ?
  14. ChellyTR

PUANLARIM SILINMIS ???

Herkesin puani dururken hesabimdaki puanlar silinmis ?? buda neyin nesi !
  15. ChellyTR

Multiple Accounts

User was detected using multiple accounts: ChellyTRataberku
  16. ChellyTR

SERVERINIZE SITE ACABILIRIM..

Merhabalar. sunucunuz icin bir site acabilirim. fakat sunucunuzun tutulmuş olması gerekmekte, ayrıca play.minectr.com diye ip adresi de oluşturabilirim. kısaca aldığım bir domaini kullanmıyorum sizler için kullanabilirim fakat serverinizin adınıda minectr yapmanız gerekmekte olur...
  17. ChellyTR

Webmaster Bilgisi Olan Yardım

Merhabalar Siteme Sunucumdaki online user durumunu eklemek istiyorum sırasıyla neler yapmam gerekli host ve domain'im var, site temam hazır site bitmis halde, acil yardımlarınızı bekliyorum iyi forumlar ^^
  18. ChellyTR

VIP ALMADAN ONCE OKUYUNUZ

Merhaba Arkadaslar Bugun sizlere Bir hatirlatmada bulunacagim. Öncelikle Güvenmediginiz sunucuda vip almayin. ilk once arastirin sahibi kim yasi kac, server ne kadar acik kalacak daha once vip alan varmi varsa alanlara nasil davranmis. bu sira okullar aciliyor ve cogu sunucuda kapanma veya...
  19. ChellyTR

MINECRAFT'a DAİR SORUNLARINIZI ALALIM - HUB - MINIGAMES - DAHIL

Merhaba Arkadaslar. Buradan Minecraft 'a Dair Sorunlarinizi alabilirim. plugin - hub - plotme - minigames - skyword - rg flag - vs. vs. her turlu sorununuza acigim. fakat hamaci server kurma ile port acmak gibi sorun istemiyorum onlarin cozumleri her yerde var asil sorunu olanlara yardimci olalim ?
  20. ChellyTR

HUB SUNUCULARINIZ ILE ILGILI SORUNLARINIZI ALABILIRIM - MİNİGAMES DAHIL

Merhaba arkadaslar buradan 1.6.2 plugin , hub server hatalari , minigames , farkli pluginler , veya plugin hatalari hakkında sorularinizi Ve isteklerinizi Yerine getirmeye calisacagim. Hepiniz Sorunsuz, Ve Saglikla Kalin, İyi forumlar
  21. ChellyTR

Birden Fazla Hesap

Kullanıcının birden fazla hesap kullandığı tespit edildi: askes123BurnerTroll v.2
  22. ChellyTR

Birden Fazla Hesap

Kullanıcının birden fazla hesap kullandığı tespit edildi: askes123krebran