Arama sonuçlarınız

1. Maruf61

AntiKufur \\ Sunucunuzda Küfüre Son!

AntiKufur Sunucunuzdaki Küfürleri Engellemek İçin Harika Bir Plugin. = Özellikler = "OP" ve gerekli yetkiye sahip kullanıcılar tarafından kufur eden kisiler görülebilir. Gerekli Yetkiye Sahip Kişiler Yasak Kelimeleri Kullanabilir. İstenildiği Taktirde Plugin Kapatılabilir/Açılabilir. Küfür...
  2. Maruf61

Molotof Kokteyl \\ Savaslar İçin Yeni Bir Silah!

Molotof Kokteyl Plugini ismindende anlaşılacağı üzere oyuna "Molotof Kokteyli" ekler. NOT: Pluginin Çalışabilmesi İçin WorldGuard Plugini Gereklidir. = Özellikler = "OP" ve gerekli yetkiye sahip kullanıcılar tarafından Molotof kullanılabilir. Craft edilebilme özelliği configden kapatılabilir...
  3. Maruf61

AntiTab \\ "/[TAB]" Kullanıp Plugin Göstermeye Son!

AntiTab plugini oyuncuların komutlarda "TAB" kullanarak tamamlamasını engeller. Yani "/[TAB]" kullanarak plugin listenizi göremezler. NOT: Pluginin Çalışabilmesi İçin ProtocolLib Plugini Gereklidir. = Özellikler = "OP" ve gerekli yetkiye sahip kullanıcılar tarafından "TAB" kullanılabilir...
  4. Maruf61

AntiBugCommand V1.0 By Maruf61

AntiBugCommand adındanda anlaşılacağı üzere bug yapılan komutları engellemek için yazılmıs küçük bir plugindir. = Özellikler = Engellenen komutlar yanlızca "OP" kullanıcılar tarafından gerçeklestirilebilir. Bir kişi komutu kullanmayı denediğinde konsolda anında gözükür (resimlerde bir örneği...
  5. Maruf61

FairOnes.BestForEver.Com Türkiyenin Tek Tekkit Classic Sunucusu!

FairOnes.BestForEver.Com Oncelikle Herkese Merhaba Arkadaslar. İlk Olarak Sunucuyu Acma Sebebimizi Anlatmak İstiyorum. Son 2 Aydır Cracked Tekkit Classic Sunucu Arıyordum Sadece 1-2 Tane Oldugunu Fark Ettim Ve Neden Biz Acmayalım Dedim Ve Arkadaslarla Çalısmalara Başladık. Bir Kaç Haftalık...
  6. Maruf61

Tekkit Serverim için Rehber alımı olucaktır

rehberlik için şartlarımız 1) 18 yaşını doldurmuş olması 2) gerektiğinde telefon üzerinden iletişim halinde olabilmesi 3)Modların %90 ını bilmesi 4)İngilizce bilmesi gerekiyor( derdimi anlatıcak kadar var demeyin ) 5)Skype si olması gerekiyor Diğer şeyleri yazmaya gerek yok sanırım isim soyisim...
  7. Maruf61

Health Bar Plugini (Anlatim)

Merhaba Arkadaslar; Bu gun sizlere "Health Bar" pluginini anlatacagim. Pluginimiz adindan da anlasilabilinecegi uzere karsinizdaki player/mob un can seviyesini gorsel olarak gormenizi saglar. Plugini daha cok config dosyasi uzerinde anlatacagim herhangi bir sorusu olan lutfen cekinmeden sorsun...
  8. Maruf61

Time Is Money (ATM) (En Kapsamlı Anlatım)

Time Is Money Adinda anlaşilabileceği gibi oyuncu oyunda durduğu süre icin ona para verir. Bu süre pluginde dakika olarak belirlenmisdir birazdan config dosyasi üzerinde anlatacağim. Ama oncelikle plugini herkesin tam olarak anlamasinda fayda var. Bu plugin sayesinde yukaridada dedigim gibi size...
  9. Maruf61

Skin Yarismasi Sonuclar?

Skin Yarismasi Sonuclarini Ne Zaman Ogrenecegiz Acaba 1 Hafta oldu @craft_man ede @aradabir007 e de yazdim fakat hala bir cevap alamadim...
  10. Maruf61

Minecraft Gift Code Cekilisi

Evet arkadaslar Serverimizda haftada bir Gift Code cekilisi yapacagiz katilmak icin serverimize gelip gerekli yonergeleri uygulamaniz gerekmektedir (merak etmeyin ozel olarak bisey yapmanizi istemiyecegiz yalnizca bi forum dolduracaksiniz :) ) Az Kalsin Unutuyordum :) Serverimiz...
  11. Maruf61

Serveri Bırakdım Konu Silinebilir.

İlk Olarak Server İp: FeroniaOnline.BestForEver.com Her Hafta Gift Code Çekilişi Yapıyoruz. Öncelikle Merhaba Arkadaşlar: Bugün Sizlere Yeni Açılan HUB Sunucumuzu Tanıtacağım ; İlk Olarak Demek İstediğim Şey; Biz Sunucumuzu Türkiye'nin En Büyük Sunucularından Biri Olabilmek İçin Kurduk Ve...
  12. Maruf61

Evet gencler size bir mat sorusu bakalim kimse bi cvp verebilcekmi :)

f(x)=[|X|] in turevi nedir? :D haydi bakalim kimse cozebilcekmi pek umitli deilim ama :) Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. Maruf61

Forumda kimin nerde yetkili olduguna nasil bakabiliriz ?

Baslikdada belirttigim gibi Forumda kimin nerde yetkili olduguna nasil bakabiliriz ? Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. Maruf61

Sponsor'un Ban Yetkisi Ne Kadar Dogru?

/banlist sayfasina bakarken farkettimde site sponsoru mediadrug.com tarafindan kalici olarak banlanmis 2 kisi gordum... Boyle bir yetkinin sponsorda bulunmasi ne kadar dogru ??? Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. Maruf61

{Bilgilendirme} Burada Konu Acanlar Bi Baksin

Arkadaslar cogu kisi buraya sikayetlerini yazarken "Forum yetkilisi goruyosa hakkimi ariyorum" tarzi seyler yazmis ama bu bolum forum yetkililerini deil serverlari ve serverlara giren ve gircek kisileri ilgilendirir soyleki siz bi sunucu hakkinda bi sikayetinizi bildirirsiniz o sunucunun admini...
  16. Maruf61

Mod lari sevenler ve modlu online oynamak isteyenler baksin ;)

Evet gencler, biz bir hub sw aciyoruz belki gormus yada duymussunuzdur feronia online server 700-800 kisilik olmasini planliyoruz neyse biz konumuza gecelim: Benim bi fikrim var diyorumki sw nasilsa hub olcak biz bu hub swlerden 1 tanesini neden modlu yapmiyalim Ve oyunculara yani sizlere...
  17. Maruf61

PE Tuzak Yapma

Malzemeler Meşale Kum Yeteri kadar alan :) İlk önce bir meşale üstüne kum sonra kuma meşale onun üstüne kum seklinde diziyoruz (resimlerden daha iyi anlayabilirsiniz :) ) (Üstten) tuzağımıza biraz mob cekiyoruz, en alttaki meşaleyi kırıyoruz ve sonuc
  18. Maruf61

PE Acil Durum Kapısı Yapma

Malzemeler Meşale Kum Yeteri kadar alan :) İlk önce bir meşale üstüne kum sonra kuma meşale onun üstüne kum seklinde diziyoruz (resimdeki gibi) ve diyelim ki peşimizde 5-6 tane zombi var gecerken en alt mesaleye vuruyoruz ve sonuc
  19. Maruf61

versiyon 0.8.0 ile ilgili ogrenmek istedikleriniz??

Evet arkadaslar eger versiyon 0.8.0 ile ilgili ogrenmek istediginiz birsey varsa burdan sorabilirsiniz kendi yorumum cok iyi gelistirmisler :) Not: bende 0.8.0 var :) bise sordugunuzda hemen acip bakip cevap verebilirim
  20. Maruf61

Pocket edition (versiyon 0.8.0) da issizlikde kendimi astim :D

Patlamadan onceki son goruntu :D : simdi tntler dumduz nasil patladi onu gectim bu cakillar burda nasil duruyo biri bana bunu aciklasin :D (Mapi isteyen olursa upload edebilirim) Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  21. Maruf61

Bole bise yok :D

Vadiyi izleyenler varsa bole bi sacmalik gormedim :D adamlar ethernet kaplosuyla elektrik kesiyo power kablosuyla serverden veri cekiyo :D :D 10 yillik vadi izleyicisiyim bukadarinada pes diyorum :D Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  22. Maruf61

Yardim isteyen buraya :)

İstediginiz şeyi sorabilirsiniz elimden geldigince yardimci olmaya calisirim :) ayrica skype eklerseniz ordanda yardimci olabilirim :) skype: maruf.hakyemez Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  23. Maruf61

cok buyuk bir projede calisacak builder team???

Cok buyuk bir projede calisacak professionel builder team ariyoruz boyle bir team iniz varsa bizimle iletisime gecit ama diyosanizki ben profesyonel builderim ama yanliz calisiyorum sizde gelin ama lutfen iki kod ogrenip builderim die gecinen kisiler gelmesin Not: yas siniri 16+ dir assasi...
  24. Maruf61

Bir Server'i Ve Android Telefonu Olan Kesin Baksin

Evet sayin Minecraft Sunucu Sahipleri Bugun Size Benim Surekli Kullandigim Bir Programi Gostercem: MobileAdmin Evet Dogru Duydunuz Mobile Bu Programla Minecraft Serverinizi Telefonunuzdan Cok Kolay Bir Sekilde Yonetebileceksiniz... Program Suanda 10$ a satilmakda bense size programi 3 TL...