Arama sonuçlarınız

1. ProTime

Serverime Pluginer Arıyorum!

dava açma hakkını siz elde etmiyorsunuz. sunucu sizin adınıza dava açar. pluginer işe yaramaz bir şey. onun yerine skripter bul daha iyi olur. böylece sunucu pingsiz, lagsız oynanabilir
  2. ProTime

Skript Uzamanı Alımları

ibrahim mine.shafter
  3. ProTime

Hamhci Faction Servere Davetlisiniz Bir Suru warpimiz var

5 teki şifre farklı
  4. ProTime

RuzgarMC Yetkili Alımları [YAPIM AŞAMASI]

Adınız : İbrahim Yaşınız : 18 Ne Kadar Zamandır Minecraft Oynuyorsunuz : Betadan Beri Oyuncularla Aranız Nasıldır : Çok İyi Yaptığınız Yapıların Resmi(2 Adet): elimde fotoğraf yok Günde Kaç Saat Online Olursunuz : 1 Word Edit Ve World Guard Bilginizi (?/10) : 9/10 Skype : mine.shafter
  5. ProTime

SurviProTR | Rehber - Reklamcı - Developer - Skripter Alımları

Developer Başvuru Formu: *Ad: İbrahim *Yaş: 18 *İletişim Adresleri: mine.shafter [Skype] *Java Bilgisi: Uzman *Daha Önce Kodladığı Eklentiler: 4
  6. ProTime

Survival oynamak isteyen +20

yaş 18 arada sırada girerim
  7. ProTime

˙·٠•* [MineBox Network] *•٠·˙ YETKILI ALIMLARI

│ Pluginer Başvuru Formu │ Adınız*: İbrahim Skype Adresiniz*: mine.shafter Deneyiminiz***: 7 Server Kurdum , 76 Server Editledim Ücret İstiyormusunuz*: Başlangıç için Hayır Yaşınız**: 18 │ Builder Başvuru Formu │ Adınız*: İbrahim Skype Adresiniz*: mine.shafter Deneyiminiz***: 7 Server İnşa...
  8. ProTime

Skript Yardım

hepinize teşekkürler arkadaşlar peki bu victim felan bu tür kodlamada yardımcı olacak kelimeleri kodları bir liste halinde verebilirmisiniz ?
  9. ProTime

Skript Yardım

merhaba arkadaşlar bu konuda sizden script hakkında tüm bilgileri neye göre kodlama yapıldığını nasıl kullanıldığınızı açık bir şekilde anlatmanızı isteyeceğim Yardımcı olan tüm üyelere teşekkürler
  10. ProTime

lol oynayn varsa gelsin

lol oynayn varsa gelsin
  11. ProTime

Faction Eklenti Paketi | Hatasız Sorunsuz Reklamsız | Essentials %70 Türkçedir

Cidden kendini ne sanıyorsun ? Merak ettim. Alt serverd , üst server :D Önce adam ol , ailen sana hiç emeğe saygı meselesini öğretmedimi, adam gayet iyi hazırlamış, milleti ezmeye çalışma cidden fena ezilirsin ;) Senin gibiler çok yaşın max 15 Paketi beğendim. +1 +1 +1
  12. ProTime

konunun amacı saptı bence yeni konu aç bb code leri felan kopyala hem biraz daha geliştiririsin :)
  13. ProTime

Minecraft Sunucuda Renkli Yazı Yazmak, Tag Ayarlamak

gircem fakat uygulamalrı kapat
  14. ProTime

team viewer varsa hmn at özele geleyim
  15. ProTime

işim var bu aralar internette yapılışını bulur atarım bi ara
  16. ProTime

http://www.000webhost.com/ İyi bir host şirketidir. Ücretsizdir. Direk olara domainini...

http://www.000webhost.com/ İyi bir host şirketidir. Ücretsizdir. Direk olara domainini geçirebilirsin. Kolay Gelsin
  17. ProTime

Money Plugini Calismiyor

Vault yükle. Yüksek ihtimal başka pluginle çakışıyordur. Vault İndirme Sitesine Git
  18. ProTime

group manager ayarı var. biraz araştırıp öyle yazsaydın iyi olurdu
  19. ProTime

Özelden atarsan belki yapabilirim. Garanti vermiyorum.
  20. ProTime

Pluginleri düzenleme programı var. Bana bulursan pluginleri türkçe yaparım :)
  21. ProTime

* Moneycraft * Yetkili, Builder Ve Rehber Alımları Başlamıştır *

* Nick: ShadowsNaga * Gerçek ad: Cenk * Yaş: 17 * Referans(deneyimlerin) : 22 Serverda Adminlik Yaptım * Yaşadığın yer: Ankara * Başvuru nedenin: Adminlik yapılmaya değer bir server gibi görünüyor. * Plugin bilgin(hangi pluginde ne kadar bilgin var?) : Saydıgınız Tüm Pluginleri ve Daha...
  22. ProTime

Ya adam özenti felan değil, hakkını verin ya nolmuş, kimisi derki ilk ben reklamsız yaptm der, milletin kafası yokmu yapamasın, senin gibiler forumdan uzaklaştırılmalı, kendini fazla bişi sanıyorsun ;)
  23. ProTime

Ne biliyosun belki AhmetMelihTR özentilik Yaptı ? Tarihler aldatıcı olabili r ;)