Arama sonuçlarınız

1. mpdoruk

Cinema 4D- Minecraft Manzaraları

Merhaba forum kullanıcıları.Ben cinema 4d ile 3 resim yaptım.Umarım hoşunuza gider.Ben çöllüsünü kullanıyorum (arkaplan olarak). Çöl! Orman! Dev Steve! İyi forumlar...
  2. mpdoruk

Dennis- DEMO ve A.R.A.Ş.T.I.R.M.A- DEMO

Merhaba arkadaşlar. Ben bir oyun yapma programı indirdim. Ve 2 tane oyun demosu yaptım. Umarım BENİM yaptığım oyunları burada paylaşmak istiyorum Benim kelimesinin altını çizdim çünkü bu oyunlar tamamen bana ait. Eğer birisi çalarsa oyunları (dosya.tc den indirdiğim için.) silerim... 1.Si...
  3. mpdoruk

Oyun Yapma Programları

Merhaba arkadaşlar ben kolay bir oyun yapma programı istiyorum.Lütfen linkli olsun.
  4. mpdoruk

Steve'in Gözünden 2

Merhaba arkadaşlar.Yine ben. Yine 1. bakış açısından bir şey yaptım. Umarım önceki kadar beğenilir...
  5. mpdoruk

Hangi Oyunu Almalıyım?

Merhaba arkadaşlar ben bir oyun almayı düşünüyorum.Hangisini almalıyım? Lütfen ankete katılın ve eğer bir fikriniz varsa yorumlara yazın...
  6. mpdoruk

Minecon Neden Türkiye'ye Gelmiyor?

Arkadaşlar Minecon ne biliyor musunuz? Minecon minecraft adına yapılan oyun fuarıdır. Minecon 2012 Texas'da 2013 de birkaç gün önce Orlando'da oldu.Sizce Türkiye'ye gelir mi? Yoksa gelmez mi?
  7. mpdoruk

Akraba Evliliği ??

Merhaba ben bir survival açtım ve bunu gördüm: Sizinle paylaşayım dedim :D
  8. mpdoruk

Merhaba Bir Sorunum Var

Merhaba. Dediğim gibi bir sorunum var.Ben minecrafttürk'ün yeni açtığı serverine girdim.Dün sorun yoktu ama bugün şöyle bir hata veriyor: Connection timed out: Connect . Lütfen yardım edin.
  9. mpdoruk

Minecraft Eşyaları

Merhaba arkadaşlar.Ben bir minecraft fanıyım (sizin gibi). Ben Türkiye'de minecraft eşyası satan biryer varmı merak ediyorum.Lütfen eğer varsa yazın.Eşya almak istiyorumda...
  10. mpdoruk

Garry's Mod Hata Veriyor!

Merhaba arkadaşlar.Ben mpdoruk.Ben garry's mod indirdim. crackli.Hata veriyor. Lütfen yardım edin. Şöyle anlatayım: Açılıyor. Ben haritayı açıyorum. Bİr süre sonra hl.exe çalışmayı durdurdu yazıyor.Lütfen yardım edin. LÜTFEN!Yardım yokmu?
  11. mpdoruk

Korkunç bir texture pack (istek)

Ben bir texture pack istiyorum korkunç olsun
  12. mpdoruk

[Playstation 3 Hakkında] Yardım Edin!

Merhaba arkadaşlar. Ben Playstation 3 korsan kullanıyorum.Bu korsan Ps3'üme bir paket alacağım: Playstation Eye + Bir oyun + bir kumanda Sizce bu pakettekiler korsan Playstation 3 'de çalışır mı? LÜTFEN HIZLI CEVAP VERİN!
  13. mpdoruk

İlk Oyun Çekilişim!!!

Merhaba arkadaşlar. Sırf iyilik olsun diye bir çekiliş yapıyorum. Sadece şu form'u doldurun: Ad: Soyad: Çekiliş hakkında bilgiler: *Bu bir oyun çekilişidir. *Hileli değildir. *Herkesin şansı var. *Prime World, çekilişidir. *1 Ağustos'da kazananla bağlantı kurulacaktır. *Başvuru en son 29 Temmuz.
  14. mpdoruk

Oyun Kodu Çekiliş'i 1- Şans Kapını Çalıyor!

M erhaba arkadaşlar.Ben Mpdoruk.Sizleri ilk yaptığım çekilişe davet ediyorum!! Çekilişe katılmak için: Başvuru yap! : Başvuru Formu: Ad: Soyad: Çekiliş EN FAZLA 1 Ağustos 2013 te...
  15. mpdoruk

Mob Oldu Ama Sonra...

Merhaba arkadaşlar.Ben mceditte bir mob yaptım.Mob ama aniden kayboldu. Nasıl mob kaybolmiycak?
  16. mpdoruk

Minecraft Eşyaları

Merhaba.Ben sizin gibi bir minecraft hayranıyım.Mojang'la ilgili bir soru soracağım.Mojang hiç Türkiye'de örneğin gerçek kazma (Minecraft kazması) satıyormu? Yada satan biryer var mı? Marmara'da yalnız!
  17. mpdoruk

AmatörHikayeci - Üç Arkadaş -Bölüm 1

Steve Hero ve Notch bir evde uyuyordu.Beraber bu evi yapmışlardı.Her birinin hakkı vardı.Bu yüzden iyi geçiniyorlardı. Saat şuanda gece yarısıydı.herkes yatağında yatıyordu. Notch kel , zeki birisiydi.Ayrıca cesurdu. Hero ise Steve'nin en iyi dostuydu.Biraz gri gözbebekleri yüzünden gözbebeği...
  18. mpdoruk

1.6 Hakkında

Minecraft 1.6 1 temmuzda çıkıyordu.Bugün 1 temmuz.Minecraftın korsanı var bende.Güncellesem 1.6 ya geçer mi?
  19. mpdoruk

Mojang'a Güvenebilir Miyiz?

Merhaba ben Doruk.13 Yaşında olduğum için minecraft premiumu ancak aile iziniyle alabilirim.Ama ailem internetten alışverişe güvenmiyor.Birisi buraya minecraftı alma işlemlerini yazabilir mi? Ve lütfen yazınızın sonunda nasıl güvenli olduğunu yazın.Lütfen!
  20. mpdoruk

Benimkide Şansmı?

Ben sıkıntıdan açtım bu konuyu.Benim yaşım 13.Minecraft alamıyacak kadar küçüğüm.Bir türlü alamadım.Sizce kaç yaşında-nasıl almalıyım? Birde anketi cevaplayın lütfen...
  21. mpdoruk

The Last of Minecraft -Demo-

Merhaba arkadaşlar.Sizlere The Last of Minecraft adlı bir mapımın demosunu veriyorum: Amatör bir kapak yaptım.Ve şimdi resimler...
  22. mpdoruk

Lütfen Cevaplayın

Merhaba arkadaşlar ben nasıl (Cake Defense'daki gibi) karakter eşyaları sıfırlanıyor bilmek istiyorum.Lütfen cevaplayın.
  23. mpdoruk

[YARDIM]Lockette

Merhaba hemen sorumu soruyorum:nasıl kapıyı lockettelerim.
  24. mpdoruk

[Hikaye]5 Arkadaş Minecraft -Mükkemmel Bir Çalışma Okurken sıkılmıyacaksın-

BÖLÜM 1 ARKADAŞLAR Hakan,Doruk ve Sercan okuldaydı.Gizlice konuluyor ve gülüyorlardı.Okul biraz kötü kokuyor ve görünüyordu.Arkadaşlar zevkle bugün buluşacaklarını konuşuyordu.Son derste oldukları için neşeliydiler. Zil çaldı ve çıktılar.Arkadaşlar Emircan'ı görememişlerdi. Hakan:Ya siz...
  25. mpdoruk

ÖLECEĞİM! YARDIM EDİN!

Merhaba arkadaşlar ben Doruk.Sizden bir yardım istiyorum.Eğer bunu düzeltemezsem ÖLÜRÜM! Şimdi anlatıyorum sorumu:Ben bilgisayarda dolaşıyordum.Aniden your computer locked diye bir yazı çıktı.GOogle ya youtube ya giremiyorum artık.***********!! YARDIM EDİN...