Arama sonuçlarınız

1. korayerol1362

Minecraft plugin editleme programı

minecraft plugin editleme programı vardı pluginleri çok kolay editliyodu sonunda +++ vardı adı neydii acill
  2. korayerol1362

minecraft indirme

benim launcherli minecraftım vardı eskiden internetten indirmiştim otomatik güncelleme geliyordu bilgisayara virüs bulaştı format atıldı oda silindi birdaha onu nerden bulabilirim setupu felan olan varsa atsın ;)(premium değil)
  3. korayerol1362

whatssapp

whatssappı çökerten mesaj varmis bu mesajı bilen varmı :D varsa söylesin şaka yapcam :D
  4. korayerol1362

yerel ağ oturum açma başarısız hatası 14w27b

arkadaşımla 14w27b snapshotunda yerel ağda survival oynıcaktık ama 14w27b snapshotunda yerel ağda paylaşınca o giremiyor o paylaşıncada ben giremiyorum 14w27a da da olmuyor karşımıza oturum açma başarısız yazısı çıkıyor ama 1.7.2 den deneyince oluyor. bunun çözümü ne ??
  5. korayerol1362

ChestShop bugu (İstediğiniz Swde Yapın) Help!!!

Benim op olduğum bir server var serverde adamlar normal markette yapıyor ama fiyat yerine B 1E99999 yazıo sornada yan çarlarıyla sınırsız bedavadan item alıyorlar bu bug nasıl kapatılır ??
  6. korayerol1362

wgde ölünce item düsmemesi

bana wgli bir alanda ölünce item düsmemesinin kodu lazım ama sadece o alanda olcak yani /gamerule KeepInventory true felan diğil. acaba böyle bir /region flag varmı
  7. korayerol1362

kazma

ben normal minecraftta swde diğilken kendime kazma almak istiyorum ama ona özellikte eklensin kırılmazlık X verimlilik 100 olsunnası yapcam
  8. korayerol1362

endddd

ben bir serverde oynuyorum adamlar sürekli enchte dolasıyo end portalıda bulmaya uğrasamam end portalı yapımı bilen varmı google görsellerde bir tane gördümde doğrumu bilmiyom onun içinde sünger istiyo
  9. korayerol1362

edit kılıc-kazma-balta-set nedir

ben bir swde oynuyorum swde sürekli edit kazma satılır edit set satılır felan diyolar çokta pahalıya satıyolar edit ne ya googleye soruncada world edit çıkıo
  10. korayerol1362

general mobile discovey parçası

eskişehirde general mobile discovery parçası bulunurmu varsa pahalımıdır??? almayı düşünüyorumda güzel bir telefon
  11. korayerol1362

yazıyı kopyalama

minecraftta bi videoda izledim adam yazdığı bi yazıyı seçip kopyalıyo bende olmuyo değişik tuşlaramı basıyo bi sölermisiniz
  12. korayerol1362

Galaxy SIII Mini mi General Mobile discovery mi?

hangisi daha iyi,kullanışlı general mobile mi galaxy sIII mini mi
  13. korayerol1362

süper sw adminler süper gel dene koray getirdi de

süper bir sw istesenizde bırakamassınız swde adminler süper ilgili biçok kurucu var oyuncu çok fazla olmadığı için size değer veriyorlar hafta sonu sw tıklım tıklım bi deneyin bence SW HEMDE HAMACHİSİZ swye girince koray getirdi demeyi unutmayın size item atarım çünkü terfi olcam ıp...
  14. korayerol1362

mtcl minevraft türkiye

bikaç gün önce forum değişmeden minecraft türkiye parası mtcl vardı kalktımı yoksa yerimi değişti ??????????????
  15. korayerol1362

Kumları uçurma

ben bazı maplara giriyorum kumlar havada duruyo nası oluyo üstüne binince düsüyo nether mapındada uçanlar var nası oluyo bende yapmak istiyomüstüne bir şey koyunca ve koyduğumu kırınca düşüyo neden
  16. korayerol1362

sorusu olan sorsun girince cevaplamaya çalışırım

sorusu olan sorsun hergün giriyom cevaplarım
  17. korayerol1362

Minecraft türkiye takılıyo

ben bi konu hakkında cevap yazıyorum ama üstte yazdığım cevap görünmüyo sayfayı yeniliyom görünüyo bazen yeniliyincede görünmüyo bazen hiç gitmiyo hiçbişey yokmuş gibi duruyo minecraft türkiyeyi kapayıp tekrar açıyom yine olmuyo buna çözüm varmı girdiğim siteleride sildim ondanda diğil neden...
  18. korayerol1362

minecraft türkiye çevrimdışı

minecraft türkiye bi ara çevrimdışı oldu neden
  19. korayerol1362

minecraft türkiye paraları

ben para geçmişime baktım 2 tane 5 mctl gelmiş sonra onlar karalanmış nası oluyo bu iş 100 felandı 3-4 gün önce simdi 92bu konuyu açıncada 102 oldu
  20. korayerol1362

:DD çok garip bir soru :DD

ben hapishane yaptım online swde içine köylü koydum bu köylüler açlıktan ölürmü :DDDD
  21. korayerol1362

gımp çalışmıyo

ben kendim bikaç eşyayı değiştirip texure pack oluşturacağım ama gımp çalışmıyo internetten 3-4 kere indirdim hiçbiri çalışmıyo yüklenirken yarısı yüklenip duruyo çözümünü bilen varmı
  22. korayerol1362

biri baksın

minecraft a mod indircem bir mod vardı elektrik fln geliyodu onun adı neydi
  23. korayerol1362

ölümsüz server

ben bir server açtım serverde survivalken adamlar hiçbirşekilde ölmüyo düzeltmeye çalışstım olmuyo pvp de kapalı onuda açamadım pluginleri felanmı ayarlamam gerek hangi plugin bunlarla ilgileniyo acaba pluginlerin ayarlarını felanmı bozdum lavda bile ölmüyolar
  24. korayerol1362

server ölümsüz

ben bir server açtım serverde survivalken adamlar hiçbirşekilde ölmüyo düzeltmeye çalışstım olmuyo pvp de kapalı onuda açamadım pluginleri felanmı ayarlamam gerek hangi plugin bunlarla ilgileniyo acaba pluginlerin ayarlarını felanmı bozdum lavda bile ölmüyolar
  25. korayerol1362

spawner hayvan yaratmıyo !!!

ben bir minecraft server açtım serverde warp yemek yaptım /i spawner yazdım elime spawner kafesi geldi biryere koydum sonra /spawner cow yazdım inek spawneri oldu ama oyunun zorluğunu hard yapınca bile hayvan çıkmıyo domuz koyun felanda olmuyo zombi koyuyom içine çıkıyo pluginlerin ayarlarınıda...