Arama sonuçlarınız

1. Ü

Flow HD (Builderler İçin (Örn. Keralis !!)) Shader İle Uyumlu

Keralis'in ünlü FlowHD'sini paylaşıyorum. Aşağıdaki resimlerden ne kadar kaliteli olduğunu anlayabilirsiniz ;) HELE HELE O CRACKED STONE'Sİ ! Bu da Shader'li Hali ; Linkler : 1.7.2 için Tıkla 1.6.4 için Tıkla
  2. Ü

Minecraft Seed Arşivi (Girmeyen 1001 Pişman)

(x=-250, z=230) Koordinatlarındadır. 2. Seed'imiz ; Bol Bol AT ve NPC Köy 3. Seed'imiz ; (Ufak ada Adada Jungle Ağaçları ve Temple) Ayrıca End Portal !! End Portal Koord : (x=-400, z=600) Aşağıya doğru kazın ;) 4. Seed'imiz ; (İçi Boş Süper Dağlar) (x=-400, z=-300) 5. Seed'imiz (Son)...
  3. Ü

Minecraft Web Display (İnternette Sörf)

İndirme linki videonun açıklama kısmında mevcuttur ;) Abone olmayı unutmayın !
  4. Ü

Minecraft Sync Modu (Girmeyen Pişman Olur KLONLAMA !! )

Arkadaşlar videoyu izlerseniz her şeyi anlarsınız. Link açıklama kısmında mevcut. Abone Olmayı Unutmayın !
  5. Ü

Not Enough Item Atma Problemi Çözümü Burada !

Evet arkadaşlar ! Atma problemini çözmüş olarak karşınızdayım. Bu kodu yabancı bir sitede buldum ve çalışıyor. Videoyu izleyiniz.. Kod videonun açıklama kısmında. (kısık ses için üzgünüm yanlış jak girişini sokmuşum :) ) Abone olmayı unutmayın !
  6. Ü

Ram Vermek [yardim]

Arkadaşlar merhaba. 1 GB Ramim var. Serverima ram vermek istiyorum. Yakında açacağım serveri ama lagsız yapmak için ram vereceğim. Serverimde 23 plugin var. Maximum ne kadar ram verebilirim ? Lütfen yardım edin. Şunları sakın söylemeyin : -Bence Ram Verme -Pluginlerin birkaçını sil -Lag...
  7. Ü

Türkçe Jobs Plugini Arıyorum ??

Arkadaşlar türkçe jobs plugini verecek var mı ??? Ya da nasıl görev ekleneceğini anlatacak ?