Arama sonuçlarınız

1. erkan4578

[1.7.2] Lorecraft 2 - The Legend of Talos (Yakında)

Gerçek İsim:erkan Gerçek Yaş:12 Skype:erkan.bolat3 Hesap Adı:minekiller Oyunda Kullanacağınız Karakter Adı:minekiller Karakterinizin alt ırkı:elf
  2. erkan4578

HardSurvivalCraft | %100 türkçe | 1.6.4 | yenilendi !

kardeşim ahmetle alakası yok önceden atıklarıdamı ahmetle alakalıydı söylermisin ?
  3. erkan4578

arkadaşım ahmet ile hiç alakası yok ! adamlar hep rest atıyorlar 4 aydır oynuyorum böle beterini görmedim. ben emeklerim boşa gitsin istemiyorum. duyuru mesajlarında rest atılmayacagı yazıyor. lakin serverde reset eksik olmuyor !
  4. erkan4578

DuckCraft|Yetkili Alımları|1.7.2|24.02.2014|

İSİM:Erkan YAŞ:12 NE KADAR SÜREDİR MİNECRAFT OYNADIGIN:1.4.7 sürümünden beri NE OLMAK İSTEDİGİN:farketmez TECRÜBEN:wg ile we komutlarını cok ii biliyorum. NEDEN :ne için neden ? NİCK:minekillerTR SKYPE:erkan.bolat3 ONLİNE SÜREN :hergün 2.40 dan beri full açıgım
  5. erkan4578

Arkadaşlar Bu Konuyu Açmama Rağmen yeter ! server 6 kere rest atıldı hep emekler gidiyor.çok kötü bir server herkes hack kulanıyor ***** koruması yok adamlar dia set p4 set bile var ! bu serverde oynanmaz beyler başka serverlere gidin emekleriniz boşa gitmesin.
  6. erkan4578

Beyler Server Çok Kötü Artık Hiç İyi Değil Hiç Girip Oynamayın.
  7. erkan4578

NorthCrow 1.7.2 / 14 GB RAM / İP: northcrow.com *Survival**Hunger Games*

abii çok iyi ya müthiş server ama giriş yapamıyom 32 kişi full yükseltin lütfen.
  8. erkan4578

Remove Craft 7/24 Faction pvp Online yetkili alımları

skype: erkan.bolat3 yaş:13 ne için başvurdun ? : builder yada moderatör alımı için. serverde istenen warplari eklerim we ve wg den çok iyi anlarım ve emirlere uyarim düzgünümdür. kaç yıldır minecraft'ı oynuyorsun? : 1.5.2 den beri. minecraft nick im :minekiller
  9. erkan4578

server kurcak ve kapanmamasını isteyen varsa burayı okusun

HMM tmm o zaman :D SKYPE erkan.bolat3 ekle konuşalım ama yaşım 12 sölim belki istemezsin :D büyüksündür yani :D
  10. erkan4578

server kurcak ve kapanmamasını isteyen varsa burayı okusun

tamam gel kuralım ama nasıl yapıcaz ? önceden uğraştım tek yapamadığım port açmak ve 7/24 tapmak