Arama sonuçlarınız

1. Crafress_bokdude

Minigames Dolu Yepyeni Bir Server ! Sensiz bir kişi eksiğiz

Merhaba arkadaşlar, Bugün sizlere minigames'le dolup taşan süper bir serveri sunmaktayım . Hiç uzatmadan size server IP'ını veririyim: bizmcdeyiz.servegame.com (Server günde 2-3 saat açıktır) /menu yazarak oyunları görebilirsiniz. Server kurucusu: ElySionTR1244 Serverdeki minigames'ler...
  2. Crafress_bokdude

Minigames Dolu Yepyeni Bir Server ! Sensiz bir kişi eksiğiz (Ana Konu)

ElySionTR1244'e sorunuz yetkili odur :)
  3. Crafress_bokdude

Minigames Dolu Yepyeni Bir Server ! Sensiz bir kişi eksiğiz (Ana Konu)

Merhaba arkadaşlar, Bugün sizlere minigames'le dolup taşan süper bir serveri sunmaktayım . Hiç uzatmadan size server IP'ını veririyim: bizmcdeyiz.servegame.com (Server günde 2-3 saat açıktır) /menu yazarak oyunları görebilirsiniz. Server kurucusu: ElySionTR1244 Serverdeki minigames'ler...
  4. Crafress_bokdude

Gelin_Oynayalım Pluginer, Mapper ve Admin aranıyor!

İstek yolladım skype: kralgokhan02_1
  5. Crafress_bokdude

DRKSNK1 Minecraft Server 1.7.2 Alım Vardır.

AD:Gökhan SOYAD: Yıldız YAŞ: 13 SKYPE: kralgokhan02_1 FACEBOOK: /antiqacocuk KOMUTLARLA ARASI: iyidir :) best ÖNCEDEN YAPTIYSA HANGİ SERVERDE YAPTI: aquacraft CSM-craft
  6. Crafress_bokdude

Skin ad değiştirme

Hmmmm. :P Peki sitelerden kendim editleyip yapmam mümkün mü ?
  7. Crafress_bokdude

Skin ad değiştirme

http://mcskinara.gamer.com.tr/user/TabbaLOL Arkadaşlar bu skinin kıyafetlerinin renklerini biraz oynayıp adını değiştirmek mümkün mü mesala oyun girerken TabbaLOL diye giriyorsun ama ben başka adla girmek istiyorum yapabili misiniz ?
  8. Crafress_bokdude

Eğlence Tekkit Serveri

geliyom
  9. Crafress_bokdude

Teknik modlu minecraft

Ben :)
  10. Crafress_bokdude

Kanki.

Adım:Gökhan Soyadım:Yıldız Yaşım:12 Minecraft premium:NO Steam var mı?:NO Cep telefonun var mı:NO Skypen nedir:bokdude_74
  11. Crafress_bokdude

Youtube kanalım için eleman lazım :D

12. Crafress_bokdude

Youtube kanalım için eleman lazım :D

Youtube kanalım için eleman lazım :D https://www.youtube.com/channel/UCEcXwIq5Psd9ACfceMETtdA Beyler saçmalıcaz :D *MODLUDA OYNABİLRİZ AMA ÇABUK OLUN İLK 2 KİŞİYİ ALCAM !!! edit:CROWNFİSH'TE OLUR SKYPELERİNİZİ YAZIN !
  13. Crafress_bokdude

modlarla survival

tamam gircemde hamachi aç :D Edit:1.6.2 mi yoksa 1.6.4 mü Bi edit daha:olmuyooo :D playa basıyom oyunu değilde tekrar aynı şeyi açıyo Edit:D BAŞKA Bİ MOD OLSA ???
  14. Crafress_bokdude

modlarla survival

kurulum nasıl ?
  15. Crafress_bokdude

RealtownCraft [RC]--[Hamachili]

Merhaba, İlk olarak size haritayı göstereyim. 1-Server bukkit (AMA BÜTÜN PLUGİNLERİ KOYMADIM) 2-Her ülkeyi bir kral yönetecek [3 ülke vardır] 3-Savaşlar çıkabilir 4-Etkinlikler vardır: Sandık bulma,Teke tek düello 5-Ülkelerde isyan çıkabilir bunu düzeltme görevi kraldadır (Serveri...
  16. Crafress_bokdude

Benimle survival oynar mısın ?

Benimle survival oynar mısın ? Şifre yoktur... 2 KİŞİ GELSİN YETER ! Etkinlik:http://mctrsurvivalgame.tr.gg
  17. Crafress_bokdude

Tavuk yemek sanattır

Tavuk yemek sanattır
  18. Crafress_bokdude

Krallık Kur 2! (1.7.2,bukkit)

geliyorum :)
  19. Crafress_bokdude

her şey Tamam | 1.5.2 | Mükkemmel bir servere hazır mısın ?

_________________________________________________________________________________ Server Özellikleri: İP: 178.33.122.150:1664 SERVERİMİZİN VERSİYONU : 1.5.2 %0 LAG 7/24 Düzenli Event Müthiş bir Minecraft deneyimi için sende gel!!!! Unutma sadece sen eksiksin !!!!
  20. Crafress_bokdude

İŞTE DİA ORE SERVER AÇILDI VİP GEREKTİRMEZ TÜRKİYEDE İLK

tamam builder olabilir miyim iyi deneyimim vardır
  21. Crafress_bokdude

İŞTE DİA ORE SERVER AÇILDI VİP GEREKTİRMEZ TÜRKİYEDE İLK

Sa alımlar var mı builder fln çok iyiyimdir