Arama sonuçlarınız

1. MortalAngeL_

FTB Hatası Acil Yardım 15-20 Gündür Böyle

Aşağıdaki Hatayı Alıyorum Ve 15-20 Gündür Böyle Virüs Programım Yok
  2. MortalAngeL_

İstek Plugin

Bir plugin vardı mesela Blaze Çubuğu ile sağ tıklayınca şimşek çakıyordu neydi o plug ?
  3. MortalAngeL_

Konu Kilit

Daha demin bitirdiğim fakat neden olduğunu anlamadığımdan dolayı Bu Serverde Sizin Ülkeniz Yasaklanmıştır Hatasından Dolayı Plugin Paketimi Kaldırdım Biri Bana Hazır PVP Plugin Paketi Verebilirmi ?Kitli Olur Olmaz Farketmez Yeterki Düzgün Olsun... Skype Adresim Kpctalhaaa
  4. MortalAngeL_

Konu Kilit

Diyelimki ben adam öldürdüm adamdan 1 tane altın elma 4 tanede gold nugget düşüren bir plugin istiyorum varmıdır acaba ?
  5. MortalAngeL_

[Çözüldü]İnternet Harita İndirdim...

Minecraft serverime harita indirdim ama hata alıyorum.... Loglar Spoilerdadır Acil Yardım
  6. MortalAngeL_

Minecraft 1.7.x-1.8x Spigot

Bana spigotun server dosyasını verirmisiniz ?
  7. MortalAngeL_

Minecraft Server Düştü Hatası

Minecraft Server kuruyorum"LocalHost" Servere gir diyince " Authentication servers are down. Please try again later, sorry! " böyle bir hata veriyor neden ? Sıfır plugin var
  8. MortalAngeL_

Minecraft Servere Girince

Minecraft Hypixel Servere gire tıklıyorum sonra oyun playe basma butonuna geliyor verdiği crash raporu altta yardım edin lütfen [15:21:06] [Client thread/INFO]: Setting user: Kpctalhaaa [15:21:06] [Client thread/INFO]: (Session ID is...
  9. MortalAngeL_

Bu Modun İsmi Ne ?

İsmini Bilen Verirse İyi Olur 1.5.2 İçin Lazım
  10. MortalAngeL_

Direwolf20 1.6.4 Açılmıyor

Log Burda D:\FTP\FTBLauncherLog.txt: written by FTB Launcher [08:18:46] [DEBUG] LaunchFrame.main:219: FTB Launcher CI Build #: 203, Git SHA: 9b3092c84c648524d65019efecfa000588d7773e [08:18:46] [INFO] JGoogleAnalyticsTracker$2.run:484: AnalyticsBackgroundThread started [08:18:46] [INFO]...
  11. MortalAngeL_

Nasıl Yapıcam ?

Bu Resimdeki Gibi Arkaplan Nasıl Yapabilirim ve Bu exture Packin Yani Resimsiz Halinin İsmi Ne ?
  12. MortalAngeL_

Minecraft Premium Pixelmon

Kanalımda Pixelmon Seririsi Çekiyorum 13-14 Yaşları Arasında Bir Arkadaş Arıyorum Kanal: www.youtube.com/user/huntergaming295 Skype: Kpctalhaaa
  13. MortalAngeL_

Technic Launcher Yardım

Arkadaşlar Şimdi Ben Modu Seçiyorum Sonra Technic Yenileniyor Ve Böle Oluyor
  14. MortalAngeL_

Sizce ( Konu Yanlış Yerde Olabilirrr )

Sizce Faction mı Yoksa Hunger Games mi ?
  15. MortalAngeL_

PVP Hakkında

Faction Serverim Var Fakat Clanı Olamayanlar VS Atamıyor onu nasıl çözücez ?
  16. MortalAngeL_

Market Kurma Yardım

Market Kurulmuyor Hangi Plugin Lazım ?**? iConomy Lazımmı iMoney Olmazmı ?
  17. MortalAngeL_

./sethome Kapama

Bir Bölgede Sethome Kapatma Nasıl Yapılıyor ?
  18. MortalAngeL_

Serverde Mob Doğmuyor

Dediğim gibi yumurta ile doğuruyorum sesi çıkıyor gidiyor sonra görünmeden yok oluyor .?
  19. MortalAngeL_

Ench Plugini

Bir Plugini Vardı /enchant all yazınca enchler yapılıyordu ve 1000000 di :D O plugini olan varsa verebilirmi ?
  20. MortalAngeL_

1'den Fazla Üyelik

Merhaba Arkadaşlar Serverimde Adamlar 4-5 tane hesap kurabiliyor onu nasıl 1 tane açmaya düşereceğim
  21. MortalAngeL_

Faction Plugini Hakkında

Claim Atmak Için Para Mesela 1. yere claim atmak için 16.000 2. yere ise 17.000 olan bir plugin varmı bir de clan açma paralı olacak Varsa Verirmisiniz
  22. MortalAngeL_

SRM Hakkınd

Arkadaşlar Bazı Serverlerde SRM plugini(Simple Region Market)ile arsalar süreli oluyor o nasıl ???????????????? Videolu Şekilde Anlatırmısınız ??
  23. MortalAngeL_

Hatanın Sorunu Ne ?

Arkadaşlar Ben Bir Server Kurdum(localhost olarak giriyorum/server bilgisayarımda) Plugin Listesi Server Açık Gözüküyor Ama Hata
  24. MortalAngeL_

Bu Pluginin İsmi Ne La ?

Şu Resimdeki Ordaki Gibi Yazı Yazma Plugini Nedir ?
  25. MortalAngeL_

[İstek]Güzel Fikir Değilmi

Arkadaşlar Ben Hunger Games Plugin Paketi İstiyorum Ama Normal Değil Mesela Kitler : Normal Kitler: Cehennem: Adam Vurunca Adam Yanmaya Başlayacak (çOOK normal) Tank/Zırh: Adam Yere Çubuk İle Vurdumu Etrafı Obsidyen İle Kaplancak vb....... Deli:Adam Tek Atcak Ama Adamın Mide Bulantısı Olcak...