Arama sonuçlarınız

1. Y

lan whitelist falan açmicaz ama o tür çocukları banlarız harbi

lan whitelist falan açmicaz ama o tür çocukları banlarız harbi
  2. Y

MCTR Krallık Savaşları 5 Yeni Class 1.7.2 2.Sezon Başladı

asla olmayacak öyle şeyler.Faction değil bu :)
  3. Y

la bide turnuvada krallık mrallık vermiyoz zate 4 krallık var biri taylanın biri benim birinde...

la bide turnuvada krallık mrallık vermiyoz zate 4 krallık var biri taylanın biri benim birinde turnuvanın kazananı alsa bi tane kalıyo
  4. Y

siteden çok forum amerika .s.s.s neyse tamam hallederiz

siteden çok forum amerika .s.s.s neyse tamam hallederiz
  5. Y

beyler server açıldıktan sonra tpa açın diye zırlamayın yürüyeceksiniz ha :D
  6. Y

mobilden foruma girmiş oyş telefonun ne la

mobilden foruma girmiş oyş telefonun ne la
  7. Y

Server açıldıktan 15 gün sonra bir turnuva yapılacak.Ws Turnuvası o turnuvayı kazanana bir Krallık verilecek.Sadece bir kez olacak bu yarışma.Açılır açılmaz hazırlanın :) .Unutmayın serverde p4 dizen king olmuyor.birçok güçlü item var ve itemlerde tecrübe istiyor o yüzden dikkatli olun.Birde...
  8. Y

Her türlü FİKİR,ÖNERİ,ELEŞTİRİ'ye açığız!!!
  9. Y

admin ve modumuz yeterli aynen.
  10. Y

sanırım 2 rehber bir mod alımı olacak tanıdıklardanda bir admin alabiliriz ama tabi tanıdıklardan başvuru yapsanızda kabul etmiceğiz adminlik konusunda
  11. Y

Güncel! Harika bir server!Olacak açılmasını heyecanla bekliyoruz.Sanırım bu hafta içinde açılacak.
  12. Y

NitradoCraft [Ip: mc.nitrado.net] Çekirdek Server [MineZ][Oyunlar][Faction][Skyblock]

darkonix server bakımda 1.7.2 oldu ama güya bakım bi halt ile uğraştıklarını sanmıyorum
  13. Y

NitradoCraft [Ip: mc.nitrado.net] Çekirdek Server [MineZ][Oyunlar][Faction][Skyblock]

Server iyi güzel hoş ta bu adminler tarafından harcanıyor 1.7.2 bakımına aldılar inş güzel bişi yaparlar.
  14. Y

Minez açın da asıl o zaman güncel olsun :D
  15. Y

Abicim günlerdir bekliyorum ne zaman açılcak minezzz vede minez'e puan sistemi ekleseniz yani oynadıkça gelişebilelim böyle bi önceki yaşamımız boşa gitmesin daha çok sarar,zevk verir oyun.
  16. Y

Serveriniz MÜTHİŞ ama sadece minez kısmı diğer kısımlar biraz amatör.Bakın abartısız söylüyorum Premium'um Shotbow Network ü de gezdim, diğer minez leride.Sizin serveriniz dünyanın en iyi MİNEZ serveri çok ciddiyim fakat bazı buglar var zombiler aşırı olması vede 'Yeniden Doğ' sorunu.Yinede...
  17. Y

ll HardCoreTR ll %100 Survival ll Nitrado ll 4 Gb ll 3 Aylık Ödendi.. Yeniden Doğuyor

Konur RAPOR EDİLDİ ! RepublicanSensei'nin eski serverinin ismini çalmışsın Dogacc! Seni adam sanıyordum.Kimse bu serverde oynamazsın RepublicanSensei'nin eski süper serverini taklit edip user çekmeye çalışıyor,inanmayın.Bu arada Republican'ın serveri yakında tekrar açılacak SKYPE:scheer_13
  18. Y

tamam sağol :D

tamam sağol :D
  19. Y

Minecraft Türk %100 Survival Açıldı!!!!!

cok kötü sw
  20. Y

Benimle FTB Oynayacak ?

Benle FTB oynayacak varmı yani feed the beast.tekkit lite oynamayı iyi bilen kişiler varsa onlar gelsin 5 kişilik açıcam gelen arkadaşların Edit ModPack kısmından Sağdaki Nether Ores i Enable diyerek mod packine eklemesi gerekir :D . Uzatmadan hamachi ağını vereyim. FeedTheBeastt123 123 Büyük...
  21. Y

Hexxit oynayacak ?

ohohooho ben gelirim kardeş açmayı denemiştim açamamıştım ağa geliyorum hemen,
  22. Y

Türkiyenin En Iyi Hamaci Serveri

Merhaba arkadaşlar benim bir serverimi tanıtacağım öncelikle; -Oyun modunuz SURVİVAL'dir yani acıkabilirsiniz ve blokları kırabilirsiniz.-Oyunumuz RPG-Adventure ve survival karışımıdır yani,survival gibi hayatta kalma mücadelesi verirsiniz ve etraftaki sandıkları bularak item kazanabilirsiniz...