Arama sonuçlarınız

1. P

| Minetin2 | Çok Yakında | Projenin Yapılacağı Harita Eklendi |

Selam, arkadaşlar başlıkta da gördüğünüz gibi haritamızın adı Minetin2. İsmini böyle komamızın sebebi Metin2 ile Minecraft sevilen oyunların bir araya getirip Minetin2 oluşturmasıdır. Öncelikle projemizin haritası: İndirmek İçin Tıklayın [Link Eklenecek] [Uploadlanıyor] [Boyutu: 147.82MB]...
  2. P

Faction Ve Prefixler Hakkında Yardım

Arkadaşlar bir sorunum var: Sorunum oyuncular yazı yazarken şu çıkıyor: Mesela: [FACTION] [Kurucu] Fortress: Merhaba Oradaki [FACTION] yazı direk öyle geliyor. Orada normal bir serverda olan klan ismi yazmıyor. Rica etsem bi Faction pluginini ve Essentials pluginini atar mısınız ? Ayarlı bir...
  3. P

| Cake Defence V 2 Çıktı | Gel Ve Cakelerini Savun |

Merhaba, arkadaşlar bugün sizlere "disco_" adlı kullanıcının professional bir şekilde yaptıkları Cake Defence oyunu. Not: Video alıntıdır Video: Oyunda 1-2 kişilik oynanabilir. Videoyu izledikten sonra nasıl oynanacağını anlarsınız. Gizli geçidler var. Zevkli bir harita oynamanızı...
  4. P

| Kim Sonic Oynamak İster ? | Yarış Başlıyor |

Merhaba, arkadaşlar bugün sizlere "disco_" adlı kullanıcının professional bir şekilde yaptıkları yarış oyunu. Video ve resimler alıntıdır: Videolar: Resimler: Oyunda 1-2 kişilik oynanabilir. Videoyu izledikten sonra nasıl oynanacağını anlarsınız. Gizli geçidler var. Zevkli bir harita...
  5. P

| Her Gruba Özel Renkli Yazma | Yardım |

Merhaba, arkadaşlar sizden bir isteğim olacak isteğimi yerine getirirseniz çok büyük bir sevap işliyeceksiniz isteğim: Şu grublara özel &1 bunun gibi ifadeler koymadan renkli yazabilme. Ama üstünü çiziyorum &1 Bunsuz ! En yakın zamanda yardımlarınızı bekliyorum. Ve bir şey daha belirtiyorum...
  6. P

| Kullanıcıların | İmzasını | Nasıl | Görünür |

Öncelikle: Sağ üst köşede iminizin bulunduğu yere mausumuzu getiriyoruz ve "Forum seçenekleri"ne tıklıyoruz. Açılan pencerede "Ülke Yereli" "Seçenekler" "Notlar" bölümleri var "Seçenekler" bölümünden "Başkalarının mesaj altındaki imzalarını görüntüle." yani 4. kutucuğa tik atıyoz ve kaydet...