Arama sonuçlarınız

1. HuNu92

Arkadaşlar Twitch Yayınlarına Başladım! Destekleriniz için şimdiden teşekkürler <333

yayın online takibe alarak beni destekleyen 6 arkadaşımıza çok teşekkür ederim :)
  2. HuNu92

Yeni yayın açmaya başladım

Arkadaşlar yeni başladım desteklemek için bir takip yeterli twitch.tv/ufearless - destek olan herkese şimdiden teşekkürler
  3. HuNu92

Arkadaşlar Twitch Yayınlarına Başladım! Destekleriniz için şimdiden teşekkürler <333

3 Ay sonra Fiber olan bir eve taşınacağım şimdilik 600 bitrate ile idare etmeye çalışıyorum :(
  4. HuNu92

Arkadaşlar Twitch.com üzerinden yayınlara başladım destekleyen herkese şimdiden teşekkür ederim <3333 --------------- Bilgisayar Özelliklerim ------------- i5 3570k 3.9Ghz OC Asus GTX1070 Dual OC 8x2 1600Mhz Corsair Vengance DDR3 Ram 600W Thermaltake PSU 1TB Seagate 7200RPM Sata 256GB Samsung...
  5. HuNu92

Hizmete girecek olan Hosting Şirketimiz için Profesyonel Plugin Paketlerine ihtiyaç var!

Skype: koray_skywater Konuda gördüğünüz üzere iletişime oradan geçebilirsiniz benim ile.
  6. HuNu92

JustCraft Geri Döndü | Factions Wars - Zor Emek Sunucu - Yeni Enchantlar - Klan Sistemi |1.8|

Kardesim buna fikir iletme denmiyor baltalama deniyor, gorusune saygi duydum eyvallah dedim ama suan hicbir tutanagin olmadan konusuyorsun ben gormezden gelirim ama baskasi gormez bu yüzden ilerde böyle davranışlarda bulunma diyorum... Yinede görüşün işçin teşekkür ederim up
  7. HuNu92

JustCraft Geri Döndü | Factions Wars - Zor Emek Sunucu - Yeni Enchantlar - Klan Sistemi |1.8|

Gunluk +16 saatin üstünde online süresi olan bir oyuncu sunucunun en zengini diye bugtan yararlanıyor oldu... Bugdan zenign oluyorsa gir sende o bugtan zengin ol eğer ki öyle bir bug varsa... Ama yinede yorumun için teşekkür ederim. Güncel
  8. HuNu92

+70'e yakın enchant oldugundan hangi birini yazacağımı şaşırdım... Bıraktım oyuncular kendileri deneyip bulsunlar çıkınca :) 16:30 Maden Event!
  9. HuNu92

Başka bir serverde benzeri olabilir ama aynısı değildir... Bu arada sabahlıyoruz beyler gelin... Eskilerin tadını arayan herkesi bekleriz.
  10. HuNu92

Güzel özetlemişsin... Edit: Sabahlıyoz beyler bekleriz.
  11. HuNu92

Inan bana her gun onlarca yeni sey ekliyoruz... Tavsiyen için teşekkür ederim. Up 16:30'da Maden Event 18:00'da OX Event yapacağız. up
  12. HuNu92

Teşekkür ederim :) Gelin Beyler sabahlıyoz up
  13. HuNu92

Teşekkür ederim iyi eğlenceler. Saat 20:00'a kadar bakımdayız saat tam 20:00'da herkesi bekliyoruz... Bir sürü Event'imiz olacaktır!
  14. HuNu92

Efsane Döndü / 3 Çeşit Boss / Rütbe Sistemi / Arsalarda Fly / 1.8.X / Bekleriz

Online sayısına göre vip dağıtan ilk sunucu galiba bu kadar düşmeyin.
  15. HuNu92

Aslinda sistem olarak diger tum sunuculardan farkli ama plugin olarak evet enchant var eksta bir ara bekleriz sunucumuza :)
  16. HuNu92

Sunucuya bakım yaptık, tüm sunucunun problemlerini düzelttik... Şu saniyeden itibaren kesintisiz bir şekilde sunucumuz hizmete açık. Bugün biraz aksiyon yaşadık ama olsun şu an on numara. Sıkıntılardan dolayı kusura bakmayın yinede.
  17. HuNu92

Teşekkür ederim kardeşim... Sunucunun spawnını beğendiğimizden schematic aldık ama %25ini sıfırdan düzenledik... Diğer her şey kendi yapımız sadeliğe önem verdik yinede teşekkür ederim. Yolun başındayız daha... Not: Görünmezlik bugu düzeltildi, Whitelist kalktı herkesi bekleriz...
  18. HuNu92

Sunucunun amacı nedir, neden kurulmuştur Bu sunucu tamamen eski Factions Wars özleyen ve oynamak isteyenlerin bir ara gelebileceği bir yer olarak tasarlanmıştır. Sunucu tam anlamıyla bir "Factions Wars" sunucusudur. Yeni arkadaşlıklar kurup, arkadaşlarınızla güçlü olabileceğiniz bir sunucudur...