Arama sonuçlarınız

1. Akoleroski

Akoleroski's MMP [Mega Map Pack !] (En iyi haritalarım tek pakette)

Arkadaşlar çok uzun bir aradaır hiç uğramıyorum buralara birçok takipçimi yarı yolda bıraktım biliyorum beklentilerin çoğuna cevap veremedim, Hatta söz veripte tutamadığım herbir kişi için teker teker özür diliyorum, Beni tanımayanlar içinse buralarda bir ara dönen efsane The Run serisinin...
  2. Akoleroski

Merhabalar Dostlarım !

Aşırı uzun zamandır forumda bir şey paylaşmıyorudum, Daha öncedende yapmış olduğum mapların indirme rakamları bir hayli artmış bunu için hepinize teşekkür ederim !, Beni taniyanlar elbette vardir eskiden kalan dostlarimda burada ise iyi :), Tanimiyorsaniz bile haritalarima goz atabilirsiniz.Bir...
  3. Akoleroski

Cow Defense [Mini Game] [Yepyeni !]

Arkadaşlar uzun zamandır gine buralarda yoktum ve sonunda bir mini game daha :) Resimler: Lobby: Mapin üstten görünüşü: Redstone devreleri: Arenanın için [Mapin akışı]: |Sıralama| 1. AkifD [82] 2. ninjakiwi2002 [65] 3. Helter [49] 4. Boş 5. Boş Sıralama ile ilgili; Lütfen öldürdüğünüz...
  4. Akoleroski

Blaze Rush - Akoleroski [Mini Game] [Yeni Seri !]

Uzun zamandır bana mini game yapmam için istekler geliyordu bende birtane yaptım :), uzatmadan linkler ve resimler: Resimler: Lobby: Map'in üstten görünüşü: Mini game'in için: Redstone devlerleri: |Sıralama| 1. StormAngel108 [64] 2. Alper_Karrizma [46] 3. alicik55 [31] 4. metinzeki [23]...
  5. Akoleroski

Elvator Hause - Akoleroski [İcat Haritası]

7 Arkadaşlar bu bir normal map değildir, Konuyu doğru yere açmamışsam özür dilerim, Harita'ları uygun gördüm. Resimler: BURDAN İndirebilirsiniz.
  6. Akoleroski

The Run [6] - Akoleroski [En iyi Mapim !] [LET'S PLAY !]

Yenilendi ! +8.700 İndirme ! Söz verdiğim gibi the run 6 !!!, Uzatmadan linkler ve ayrıntı; The Run 7'ile ilgili; The Run 7'de seviye sistemi daha farklı olmakla beraber, seviyeler daha fazla olabilir. Resimler: Redstone puzzle'ı: Küçük bir labirent: Lobby: Redstone devreleri: Ayrıntılı...
  7. Akoleroski

Colored PvP - Akoleroski [PvP Map] [Yeni Version !]

+130 İndirme ! Arkadaşlar gine bir map ile karşınızdayım bu sefer tek kişilik yerine mutliplayer bir map yaptım her hafta sonu 1 map :), Uzatmadan linkler ve resimler. Resimler: Lobby: Map'a üstten bir bakış: Kırmızı takımın üssü: Mavi takımın üssü: Her 2 üss'tede olan market...
  8. Akoleroski

Redstone Festivali ! - Akoleroski

Server 1.7.2 İçindir ! Arkadaşlar [Şuanda Festival yok] günü redstone festivali var herkezi beklerim ! Katılmak isteyenler hamachi ağıma gelip servere girebilirler gerekli bilgiler aşşağıdadır ! Festivalde'neler olacak ? 1- Mini game'ler ! 2- Çeşitli party'ler ! 3- Ödüllü redstone kapışmaları...
  9. Akoleroski

The Escape... - Akoleroski [Yeni Seri] [Yeni Version !]

Version 1.2 Arkadaşlar the run 6 gelirken idare amaçlı hem eğleneceğiniz hemde oynayabileceğiniz bir map yaptım :), Uzatmadan linkler ve resimler.. Amacınız ise; odalardan çeşitli şeyler bularak kurtulmak :) Resimler: Lobby: Bir odanın içinden: Mapin dışardan görüntüsü: Bir odanın içinden...
  10. Akoleroski

Beni Kimler Biliyor ? - :D

Herkeze merhaba öncelikle sadece merktan bir konu açtım sadece.Beni bilen bilir haritalar'dan :) Benim hakkımda düşünceleriniz neler ? Şimdiden teşşekür ederim.
  11. Akoleroski

The Run [5] - Akoleroski [En iyi 2.Mapim] [LET'S PLAY !]

+1.350 İndirme ! Arkadaşlar nerden baksanız bir 2 ay yoktum okul yüzünden.Ancak tekrar sizlerle birlikte söz verdiğim gibi THE RUN 5'ile karşınızdayım !!! Resimler: Redstone devreleri: Ayrıntılı redstone devreleri: Uzanan redstone'lar: Bir seviye'nin içinde: Küçük bir puzzle...
  12. Akoleroski

[ADV/PUZ/PARK] Bone Temple - Akoleroski [Minecraft 1.7.2] [Bir Map Daha :)]

Arkadaşlar yepyeni bir mapim daha sizlerle :). Uzun zamandır planladıgım bir map.Sonunad bitirdim ve sizlere sunuyorum.He birde ''The Run 4''i sevdiniz.Bende The Run 5'için çalışmalara başladım !.Çok uzatmadan linkler ve resimler.... Resimler: Lobby: Tapına'ğın içinden bir kare: Tapınağın...
  13. Akoleroski

[ADV] Franky Boss - Akoleroski [En iyi 3.Mapim] [Minecraft 1.7.2] [Version 1.4 !]

Arkadaşlar 1.7.2'nin çıkmasıyla birlikte yeni komutlar falan vs. Bir sürü şey geldi.Bende bu komutları hemen öğrenip yeni bir map daha yaptım :) Evet; bu aralar durmadan map yapıyorum ama en iyilerden biri buda :) Neyse fazla uzatmadan linkler ve heyecan ! :D Franky; Benim oluştudruğum hayeli...
  14. Akoleroski

[PARK/PUZ/ADV] WTF Parkour - Akoleroski

Arkadaşlar MCEdit'de chunk'larla uğraşırken birden bire böyle bir manzara ile karşılaştım bende.Bunları teker teker parkur'a dönüştürdüm :). Hadi bakalım benden bir map daha :) Resimler: Lobby: Parkur'lardan bir kare: Parkur'lardan bir kare daha: Bir görev yaparken: Ve parkur'lardan bir...
  15. Akoleroski

ZombieZ Arena - Akoleroski [Yepyeni !]

Arkadaşlar benden bir map daha ! - The run serisine tekrar devam edeceğim söz veriyorum.... Crepper Arena'nın zombili versionu diyelim biz... :) Resimler: Lobby: Üstten bir bakış: Spawner'lara bağlı timer sistemi: Arena'nın içi: Market: Texture Pack : Simplex1.6 [RAR'dosyasının içinde...
  16. Akoleroski

Fast Runner Co-Op - Akoleroski

Arkadaşlar gine bir map'la sizlerleyim :) Bu sefer single değil multi bir map'tayiz !!!. Daha fazla uzatmadan ayrıntılar... Resimler: Lobby: Başlama Noktası: Yarış sahasından bir kare: Mapa üstten bir bakış: Yarış sahasından bir kare daha: Linkler: Version 1.0...
  17. Akoleroski

The Run [4] - Akoleroski [En iyi 3.Mapim] [Yeni Version !]

Güncelleme ! [Version 1.5] Arkadaşlar gerçekten 2 günde yaptığım bir map.Ve the run serimin en sonuncusu.Neyse çok uzatmadan linkler ve açıklamalar.... NOT: Beni buralara siz getirdiniz forum türkiye !! hepinizi çok seviyorum ! :) YAPARKEN: İlk başlarda lobby: İntro animasyonunu yaparken...
  18. Akoleroski

ADV/PUZ - Fantasia Adventure - Akoleroski

Şuanki Version: BETA 0.6 Merhaba arkadaşlar uzun zamandır herhangi bir map yapmıyordum bende yenilik olması adına yepyeni bir adventure map hazırlamaya başladım.Resimler ve linkler aşşağıdadır ! Hikaye: [Daha sonra uzaltılacak] İlk önce savaş eğitimi almak amacıyla gönderilen ve daha sonra çok...
  19. Akoleroski

Creeper Arena - Akoleroski [En iy 4.Mapim]

Güncellendi ! Version 1.5 +600 İndirme ! Arkadaşlar bu map için inanamassınızki çok rahat 3-4 saat uğraştım :).Market'teki villagerler olmadı falan filan birçok problem ile karşılaştım ama durmadım sizler için devam ettim ve sonucu işte yeni konu ! Mapin özellikleri: [Benim mapta yaptığım...
  20. Akoleroski

Sky Of Sky - Survival Map - Akoleroski [LET'S PLAY]

Arkadaşlar uzun zamandır emek verdiğim bir map.Umarım beğenirsiniz Let's play çekmek için güzel bir sky survival haritası hemde türkçe ! Map Hakkında: Yaklaşık 15-20 Sky adaları Her adaların içinde farklı madenler ! Her adada solar survival'da olduğu gibi Başarı Yünleri ! Ve her biomda sky...
  21. Akoleroski

Akoleroski's Mod Pack 1.6.2 --- Survival Mod Pack

Arkadaşlar uzun zamandır mod paketlerini geziyordum ve aklıma benimde bir mod paketim olun diye işe koyuldum bulabildiğim en sade ve güzel survival modlarını bulup sizin için paket ve hatta otomatik kurulum (İnstaller,Setup) haline getirdirm umarım seversiniz... Modlar: Version 1.0'la 11 Mod...
  22. Akoleroski

Syanogester Parkour CO-OP - Akoleroski

Arkadaşlar emek verdiğim kendiminde güzel bulduğum :).Bir multiplayer co-op haritası.Parkour. Syanogester Parkour 2 By Akoleroski - Maplarimi beğendiğiniz için hepinize teşşekür ederim. !!! Resimler: Linkler: [Güncel] Version 1.0: www.mediafire.com/?p4669ap5k194i3w Texture Pack...
  23. Akoleroski

The Run [3] - Akoleroski [Eski seri]

Merhaba arkadaşlar ilk olarak uzun süre uğraştığım bir harita oludugunu soyleyebilirim. puan sistemiydi redstone dizimleriydi hepsi bana aittir :).Uzatmadan linkler ve resim. Resim: [Tek resim koydum içi sürpriz olsun hemde mapin nasıl bir şey oldugunu anlayin diye] |THE RUN SERİLERİ| |THE RUN...
  24. Akoleroski

BedCore Survival [Hardcore] - Akoleroski

Uzun zamandır emek verdiğim güzel eğlenceli bazen gıcık bir hardcore survival map :). -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- İndirme Linkleri : v1.0 : www.mediafire.com/download.php?4cds9lvn3sgav9y...
  25. Akoleroski

SkyCube Survival Map - Akoleroski

Arkadaşlar eğlenceli yaptığım güzel bir map oldu hem survival hem eğlenceli !.Denemenizi tavsiye ederim. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------- İndirme Linkleri : v1.0 : www.mediafire.com/?wm4roe8me40flm2...