Arama sonuçlarınız

1. EfsaneKaanCraft

AxiTr Vs Nitrado

Arkadaşlar Bu Aralar Çok Duymaya Başladım Ve Aklımda Delice Sorular Var. Axi Tr Çok İyidir Nitrado dan Server Almayın Felan Böle Axi Trnin Sayfasında Nitrado Gerçekleri , Pişmanlığı Felan Paylaşılıyor Böle Paylaşımlar Axi Tr nin Fırsatçılığına Kaçıyor Böle Daha Çok Satış Yapmaya Çalışıyorlar...
  2. EfsaneKaanCraft

Minecraft Crack Ve Premium Arasındaki Fark

Minecraft Premium Ve Crack Hakkında Biraz Bilgi Verebilirmisiniz Premium ALmaya Çalşıyorum Buna Göre Premium ALıcam :D Arasındaki Fark Nedir...
  3. EfsaneKaanCraft

[İstek] Morph 1.6.2 En Güncel Sürüm

Arkadaşlar Adfly Sitesinden Bişi İndiremiyorum Bu yüzden Hiç Bişi İndiremiorum Bana Morph Modunu En Güncel Versionunu Verirseniz Sevinirim :D++++ Ya Hala Yokmu Lütfen Adfly Açılmıo :(Ya Birisi Lütfen mOrphun En Güncel Sürümünü Versin Nolur :Dhttp://******/WSG0c ya link bu bnde adflyden indrimio...
  4. EfsaneKaanCraft

[İstek] DartCraft

İstek Dartcraft Mod İstiyorum Normalde Yüklerdim Fakat Adfly.com Sorun Var Bu Yüzden İndiremiyorum İndirilmiş Halini Verirseniz Çok Teşekür Ederim.Lütfen En Son Sürümü Vermeyi Özen Gösteriniz 1.6.2 İçin Versionu 2.09 DU Heralde :D
  5. EfsaneKaanCraft

Bukkit Serverime Benden Başkası Giremiyor

Arkadaşlar Bukkit Serverime Benden Başka Giremiyor.Bide Auth Me Plugini Olan Varsa Verebilirmi Türkçe Olsun Server ip İp:192.168.2.155:25570 Bu Gelirseniz Sevinirim
  6. EfsaneKaanCraft

[İstek] Türkçe Auth Me Plugini Lazım

Türkçe Authme Plugini Olan Varsa Verebilrimi Server İçin Lazım /giris **** ***** /kayit **** böle girsin istiyorum Bide Tamamen Türkçe Group Mnaager Varsa Verebilecek
  7. EfsaneKaanCraft

[İstek]GroupManager,ClearLag

GroupManager Plugini Olan Varmı Bide Türkçe ClearLag
  8. EfsaneKaanCraft

Korkunç :'(

Minecraft Kendi Serverimi Yeni AÇtım Fakat herkes İpyi Bilmiyor Daha Paylaşmadım Arkadaşlarım Bile Bilmiyor Tamamen Kendi Açtığım YepYeni Dünyada Creative Bukkit Server Kurdum SuperFlat Madenlerde Bazı Yerlerde Torch Gördüm Çok Garip Ve Bir Ses Geldi Kapatım :(
  9. EfsaneKaanCraft

Minecraft 1.6 Geldi

1.6 az önce geldi ve web sitesi çöktü force uptade yapılmıyor çok yoğunluk var siede indirmeniz zaman alabilri link http://help.mojang.com/customer/portal/articles/1163345-new-minecraft-launcher
  10. EfsaneKaanCraft

Çok İlginç Bir Kodlama

Az önce oyuna girdim ve önüme öle kodlar gldi sizce ne crash vermedi oyuna direk girdimoda kenarddaydı kod:��������]�r�F����h�KNL���(�n�䈔"ѷd��� !�� ���W� ��V�V���I�;����"G;�����LݧOw�>�>��d�h���x�������[�&��蹾la��J�n̒�`ܶ#��� �H�̌�Q,�5�ߏ����`�ٌ{q�b�-�...
  11. EfsaneKaanCraft

Bf Chicken Gamers Efsane Mod Pack.rar

Merhaba Millet Bugün Size 56'lı Modpack sunacağım Mod Paketi ''BF Chicken Gamers'' Mod Paketidir Ve Küçücük Modpack'la Kalmıyor Çünkü :sırıtmak: Save Dosyasi İçinde Biraz Evi Geliştirdim Maden Kastım Ve Hiç Uzatmadan Modpack'i Hiç Uzatmayacağım Modlar ''BF Chicken Gamers'' İle Full Ayni Modlar...
  12. EfsaneKaanCraft

Acı Efsane

Umarım Hikayemi Beğenirsiniz :D Steve Bir An Yere Düştü Brine Hemen Onu Yerden Kaldırdı Brine İle O Kadar İyi Arkadaştı İdi Ve Hemen Tekrar Kalktı Ve Steve Eve Gidelim Hava Kararıyor Pislik Zombiler...
  13. EfsaneKaanCraft

56 Modlu Efsane Mod Pack.rar

Merhaba Millet Bugün Size 56'lı Modpack sunacağım Mod Paketi ''BF Chicken Gamers'' Mod Paketidir Ve Küçücük Modpack'la Kalmıyor Çünkü :D Save Dosyasi İçinde Biraz Evi Geliştirdim Maden Kastım Ve Hiç Uzatmadan Modpack'i Hiç Uzatmayacağım Modlar ''BF Chicken Gamers'' İle Full Ayni Modlar...