Arama sonuçlarınız

1. G

crash

yokmu çözümü ? vardır bence o kadar kişi sıkıntı yaşar sonuçta Edit:başka mod paketindeki çalışan olucak mod paketi code chicken core dosyalarını alıyorum oluyor :D bu hatayı alan olursa bu şekilde halledebilir
  2. G

Minecraft Hata

---- Minecraft Crash Report ---- // Ooh. Shiny. Time: 12/7/13 2:45 PM Description: Unexpected error java.lang.ExceptionInInitializerError at codechicken.nei.ClientHandler.tickEnd(ClientHandler.java:233) at cpw.mods.fml.common.SingleIntervalHandler.tickEnd(SingleIntervalHandler.java:34)...
  3. G

Yardım Her türlü soruna videolu cevap ! Soruları burda toplayalım

---- Minecraft Crash Report ---- // Ooh. Shiny. Time: 12/7/13 2:45 PM Description: Unexpected error java.lang.ExceptionInInitializerError at codechicken.nei.ClientHandler.tickEnd(ClientHandler.java:233) at cpw.mods.fml.common.SingleIntervalHandler.tickEnd(SingleIntervalHandler.java:34)...
  4. G

crash

arkadaşlar code chicken core yüklediğim zaman bu crash hatasını veriyor neden çözümü nedir ?
  5. G

Minecraft crash

arkadaşlar code chicken core kuruyorum minecraft'a ama crash hatası alıyorum yani direk karşıma çıkmıyor ama Development console'dan baktığımda şu en alttaki yazıyı görüyorum Ignoring visibility rule and showing launcher due to a game crash
  6. G

Mob

bende gelmemiştir diye tahmin ediyorum yeni şeyler ekliyo genelde diye biliyorum ekler çıkarır galiba :)
  7. G

Mob

yada mo crea. yükle tamamdır :sırıtmak: galiba spawn atıcam ya neyse teşekkürler
  8. G

Mob

yani çok uzakta buldum ama ordan çekmesi ölüm yani :)
  9. G

Mob

1.6.1 de haritamda 1 tane at yok neden acaba
  10. G

1.5.2 için mod paketi yapıcakmısın ? bir sorum daha var 1.5.1 mod paketin 1.5.2 de çalışmaz...

1.5.2 için mod paketi yapıcakmısın ? bir sorum daha var 1.5.1 mod paketin 1.5.2 de çalışmaz değilmi ? teşekkürler