Arama sonuçlarınız

1. Husobrine

MineCraft'çı kız sevgili arıyorum.

Evet :)
  2. Husobrine

Okul dışında pek tanıdığım kız yok :D Kardeş ben orayada baktım fakat oradada bulamadım.Hiçbirinin Skype'ı yok.
  3. Husobrine

Bizim sınıf kezbandan geçilmiyor -,-
  4. Husobrine

Kardeş boşu boşuna Skype adresimi vermedim :)
  5. Husobrine

Kardeş,bu devirde MineCraft oynayan+Skype'ı olan kız bulmak,çayırda iğne bulmak gibi bir şey :D
  6. Husobrine

Nerdeyse tüm serverlara baktım fakat Skype'ı olan kız sevgili bulamadım.Şansımı birde burda deneyim dedim :) Aradığım özellikler: Nefes alsın+mikrafonu ve Skype'ı olsun yeter :D Taliplerim için Skype adresim: Kaantago. Veya yoruma yazın özelden mesajlaşalım :)
  7. Husobrine

dev mod pack 1.5.2 (alinti)

Saol :)
  8. Husobrine

Selamun Aleyküm kardeş.Beraber MineCraft oynıyalım mı?

Selamun Aleyküm kardeş.Beraber MineCraft oynıyalım mı?
  9. Husobrine

Minecraft Mantar İnekleri

O biyom normal MC'de yok.Sadece modlarla dünyaya ekleniyor.
  10. Husobrine

Husobrine Minecart

Teşekkürler,beğendiğine sevindim :)
  11. Husobrine

Kardeş paylaştığın 102 Modlu Dev Pack'ta kullandığın Forge Mod Loader'in versiyonu ney?(Mod...

Kardeş paylaştığın 102 Modlu Dev Pack'ta kullandığın Forge Mod Loader'in versiyonu ney?(Mod paketi sana ait ise bunu bilmen gerekir.)
  12. Husobrine

Cathedral .

Bence güzel.Emek harcamış.
  13. Husobrine

Husobrine Minecart

Saol
  14. Husobrine

Husobrine Minecart

Bunun bir Adventure Map olduğunu söylemedim.
  15. Husobrine

Geri Döndüm :)

Naruto'ya canım feda <3 ^_^
  16. Husobrine

Nası olsa normal survival'da görmek imkansız :)
  17. Husobrine

Husobrine Minecart

Arkadaşlar bu mapı yapmak tam 2 saatimi aldı.Beğenirseniz konumu beğenmeyi unutmayın :) Hemen Mapa Gecelim. Link: http://www.mediafire.com/?z9bcycq4rg5unpd Tamamen el emeğidir,hiçbiryerden alıntı değildir! Haritanın fotoğrafını çekemedim.Dediğim gibi 2 saatimi aldı ve daha fazla uğraşmak istemedim.
  18. Husobrine

Yeni Bir Şehir Mapı İLe Karşınızdayım Çok Beğeneceksiniz..

Böyle kısa bir mesaj,mesaj kasma olayına giriyor.Dikkat etmeni öneririm.Son günlerde Adminler ve Modlar çok hassas bu konuda.
  19. Husobrine

İyi dedin kardeşim :) O Notch'un işi bizi ilgilendirmez,adam onu yapana kadar anası ağlamıştır.Biz burda adamın emek verdiği şeyi eleştiriyoruz.
  20. Husobrine

Ben,sen yapmadın seni şikayet edicem felan demedim.Sadece map'ın tamamı ingilizce olduğu için biraz şüpelendim.Yoksa map güzel sen yaptıysan eline sağlık,build'in güzelmiş.
  21. Husobrine

Onların adı Mooshroom
  22. Husobrine

Güzel fakat senin yaptığına pek inanmadım.
  23. Husobrine

Geri Döndüm :)

Herkese tekrar merhaba.Ben forumun eski üyelerinden biriyim.İsmimi değiştirdim.Eski ismim;FearKaantago,beni tanıyan tanır :) Bu forumdaki güzel insanları tekrar görmek ne kadar güzel...
  24. Husobrine

Skype'tan ekledim kabul et facedende ekledim onuda kabul et .D

Skype'tan ekledim kabul et facedende ekledim onuda kabul et .D
  25. Husobrine

Youtube Kanalı.

Merhaba arkadaşlar,beni tanıyorsunuzdur.Ben bir Minecraft YouTube kanalı açmaya karar verdim.Fakat baktım her kanalda en az 2 kişi var(Minecraft kanallarında).Hem tek başına bir kanalı yönetmesi çok zor.Bu yüzden,video çekicek birisi arıyorum. Gereken özellikler: -Minecraft'tan anlaması...