Arama sonuçlarınız

1. jankutay

87.98.148.140 </ Faction / PVP /Yetkili Alımı Var/ 1.7 - 1.8 /<

map hazır mapdir serveri aldığımız yerin kendi mapidir ve paketidir fakat suan mapi değiştirdik sıfırladık kendimiz yaptık
  2. jankutay

alındınız server bakımda alındınız server bakımda
  3. jankutay

Merhaba Arkadaşlar, Olacak Alımlar ; Mimar,mod,rehber,reklamcı,pluginer |*Mimar| [Zorunlu]Ad: [ZorunluDeğil]Soyad: [Zorunlu] Skype: [Zorunlu] Yaş: [Zorunlu] Komut Bilgin[%]: [Zorunlu]Build SS: [Zorunlu] Buildin [%]: |*Rehber| [Zorunlu]Ad: [ZorunluDeğil]Soyad: [Zorunlu] Skype: [Zorunlu] Yaş...
  4. jankutay

Truva Faction Server Yetkili Alımları 87.98.148.140

Alınmadınız mimar alımı bitti
  5. jankutay

Alındınız oyun adınızı yazınız Alındınız oyun adınızı yazınız
  6. jankutay

Mod alımı için :D Adım: Mustafa Soyadım:Can Skypem:AzepTR123 Kaçyıldır Oynuyorum:5 veya 6 Yaş:17 Beni neden seçmelisin:Çünkü Aklı ve zeki oldugumdan Oyuncularla aram nasıl: Benden daha ii arkadaş bulamazlar desem :D MODERATÖR Alındınız
  7. jankutay

Truva Faction Minecraft serverimiz açıldı. 3GB Ram vardır.80 kişiliktir .Alımlar hepsi açıktır.Admin ALIMI BİTTİ !!! Builder ALIMI BİTTİ !!!,Moderatör 2 , Pluginer 1 tane , Rehber 2 tane ,Reklamcı 2 yada 3 tane olacaktır.Serverimiz Bukkitdir.Eğer serverda bir sorunla karşılarşırsanız online bir...
  8. jankutay

IP : 87.98.148.140 → GB Ram mevcuttur. → 80 Kişiliktir. → LAG Problemi bulunmamaktadır. → Her türlü koruma mevcuttur. → DDOS Vb korumalar ile sunucumuz korunmaktadır. → Eşyalarınıza zarar gelmesi halinde bize bildiriniz. → Bug vb bir şey bulunmamaktadır. Sunucumuzda hile ve benzeri oyun...
  9. jankutay

Builder Aranıyor

Minecraft Servere Builder Aranıyor Resimli Server İp:5.62.126.122:10400
  10. jankutay

DarkAngelsa Builder Ve Moderator Alımı

beni alcakmısın
  11. jankutay

DarkAngelsa Builder Ve Moderator Alımı

//Mod Form\\ İsmin:jan Soyadın:aydın Yaşadığın Şehir:bolu Skypen:jan kutay Yaşın:14 Kaç Yıldır Minecraft Oynuyorsun:4 WE,WG VB. Bilgin Var mı:var hepsini biliyorum
  12. jankutay

Alım var

Yeni hamachili servereiz bukkit alım vardır Builder mod rehber Hamichi DarkNight 1 s DarkNight 2 s DarkNight 3 s hepsinin şifresi 123 D ve N büyük
  13. jankutay

yeni server STRONGCRAFT alım var

server yeni 2 sayfa warp var alım var trongcraft.nitrado.net server acıktır
  14. jankutay

yeni bir forum forumMcTürk

Yeni Bir Minecraft ile ilgili Bir Forum Açıldı Moderatör Alımları Var Yeni üyelerini bekliyor minecraft ile illgili her şey ve daha fazlası hepsi burda: http://1453craft.com/index.php
  15. jankutay

*yetkili Admin,mod Alımları Başlamıştır*

İsim: [Zorunlu] jan Soyisim: [Zorunlu Değil] Skype: [Zorunlu] kutayjankutay aydın Yaş: [Zorunlu] 14 Wg,We Yeteneği : [Zorunlu] herşeyi biliyorum Bir Warpı Kıran Birisini Görürseniz Ne Yaparsınız ! onu uyarırım devam ederse cezalandırırım gene devam ederse 1 günlük ban
  16. jankutay

Osmanlıcraft Admin, Başmod, Mod Ve Reklamcı Alımları Başlamıştır...

Ad:jan Yaş:15 RPG server ile ilgil bildiğin komutlar:tüm komutları biliyom Deneyimin:baya var Bildiğin Komutlar:tüm komutları biliyom Skype:kutayjankutay aydın Online süren:hafta içi 2 saat hafta sonu 7/24 Ne zamandır Minecraft oynuyorsun?&3 3 senedir Ne Olmak İstiyorsun(Admin VB.):admin