Arama sonuçlarınız

1. Mc_Edit

BattleCraft | Server için Builder / Rehber / Mod / Admin Alımları vardır. Acil Olarak (Builder)

Ad ; Burak Oyun İçi Nick; Najto Minecraft Deneyiminiz; Alphadan beri minecraft oynamaktayım Skype; burak.134 ( türkiye fotoğrafının simgesi gibi bir şey var resimde ) Yaş; 19 Şehir; İstanbul Bulunmak İstediğiniz Mevki; Admin Yada Moderatör
  2. Mc_Edit

SERVERE MAP HAZIRLAMAK İÇİN BUİLDER ARIYORUM

Adını: Burak Yaşınız: 18 Tecrübeniz: Birçok kez server kurdum kendi mapımı kendim hazırladım Builder takımlarına katılmışlığım oldu Bayadır olmuyorum ama pluginerlikte de iyiyimdir az çok Yaptığınız Builderin resmi: Anakartım yandı deiştiği için zorunlu format atıldı fakat denersin Skype...
  3. Mc_Edit

gerçek minecraft kaç tl ?

şu an Orjinal Minecraft "Minecraft'ın Orjinal Sitesi Olan www.minecraft.net 'te " 53.4480384 Türkiye Lirasıdır
  4. Mc_Edit

UnderCraft yetkililerini arıyor !!!!

Admin için: Ad: Burak Yalçıntepe Yaş:18 ne zamandır minecraft oynuyorsun:alpha dan beri Tecrübe(önceden admin VB. şeyler oldunmu): 4-5 Kere server kurmuşluğum var birçok kez admin oldum moderatörlük te cabası Skype: burak.134 ( resimde türkiye simgesi gibi bir şey var ) Plugin bilgin: 3-4 Kere...
  5. Mc_Edit

K.A.S.A. Mod Paketleri (1.6.4)

Sa beyler Bir hata bile alamıyorum :) keşke alsam hiçbir şey olmuyor başlatıyorum açılmıyor herhangi bir hata filanda vermiyor Minecraft sürümünüz nedir? 1.6.4 Minecraft sürümünüz orijinal mi? evet Java sürümünüz nedir? V8 U25 Java sürümünüz hangi dilde? Türkçe Java sürümünüz 64 bit mi yoksa 32...
  6. Mc_Edit

Plotme yardim lutfen

Benim hatırladığım kadarıyla yok öle bir şey :D kendin silmen lazım arsaya önce onu ekle bir yere kaydet şu şu tarihte bitecek diye sonrada sil :) süresi bitincesethome çeker diye korkuyorsanda orada sethomeyi engellersin olur biter :D
  7. Mc_Edit

Admin,Moderatör,Pluginer

burak.134 Fotoda türkiye simgesi var
  8. Mc_Edit

Admin,Moderatör,Pluginer

Tmm olabilir bi bakabilirim uzun iş olmasa iyi olur :) ekledim
  9. Mc_Edit

Admin,Moderatör,Pluginer

İşlerim olmasa yardım ederdim ama işlerim var :)
  10. Mc_Edit

LEFT4DEAD2 ÖDÜLLÜ YARIŞMA

Ben satın almıştım bu yüzden katılmıyacam ama katılan arkadaşlara başarılar dilerim -_-
  11. Mc_Edit

CrawLCraft Alımda

Builder-Moderatör Başvuru Formu; Adınız; Burak Soyadınız; Yalçıntepe Skype; burak.134 ( türkiye simgesi var ) Yaşınız (lütfen doğru yazınız); 15 Minecraftı kaç yıldır oynuyorsunuz; 4 Hafta içi kaç - Hafta sonu kaç saat onlinesiniz; Sınavlar bittiği için daha fazla girebiliyorum çok uzun süre...
  12. Mc_Edit

ZooCraft / Pro Builder Arıyorum Çalışkan Birisi Olmalı Buildi İyi Olmalı

Elimde sadece 1 resim var : http://imgur.com/IFRjvmh skypem : burak.134 ( türkiye simgesi var )
  13. Mc_Edit

Factions Server e Buılder alımı olucaktır

ekle kardeş burak.134 ( türkiye simgesi var )
  14. Mc_Edit

Sunucu Yetkili Alım!

ekle konuşalım kardeş : skypem : burak.134 ( türkiye simgesi var )
  15. Mc_Edit

Az Sonra Açılacak Serverim İçin Yardımcı Arıyorum Acil !!!

WhiteList'e eklermisin nickim : Thor03
  16. Mc_Edit

Kingdom Empire Builder , Rehber , Reklamci Pluginer Alımları

Pardon ama Herhangi bir "Vip" olmak marifetmi parayı veriyon olyon sonuçta bi şey bilmene gerek yokki
  17. Mc_Edit

Kingdom Empire Builder , Rehber , Reklamci Pluginer Alımları

Pluginer Icin ; Isim: Burak Soyisim: Yalçıntepe Yaş(+15): 15 Skype: urak.134 ( türkiye simgesi var ) Bungeecord Ayarlarını Biliyormusun: Biliyorsan % kac ? : %70 Bir Plugini % kac Türkceleştirirsin : Kelimesi ne göre mesela çok uzunsa %65 civarında orta ise %80-85 kısa ise %95-100 arası...
  18. Mc_Edit

ComeCraft || Builder Alımları ||

Merhaba arkadaşlar comecraft'ın alımları başlamıştır serverimiz survival dır serverimiz yapım aşamasındadır bu yüzden 4 kişiliktir server açılınca yükseltilecektir İlk olarak iyi iki builder arıyorum Builder aLım formu -- ( 0/2 ) -- Ad : Soyad : Yaş : skypen : ( mikrafon şart ) We Bilgin : Wg...
  19. Mc_Edit

SubZeroCraft Kurucu+Panel İsteyen Gelsin Skype Şart!!! Koşş

hotmail şifresini unutmasaydım verirdim :D
  20. Mc_Edit

Server açılacak 5 gün sonra kadroyu topluyoruz !

Kayıt Sistemi derken 'Authme' yi kast etmiyor aslında çok ünlü olan bir server yani 'SonOyuncu' daki siteden kayıt olup oyuna öle girebilmesini kast ediyor :)
  21. Mc_Edit

LegendTürk.nitrado.net gelin gerçektenn süper bisw 82 kişlik

Konu Yanlış yerde Moderatöre bildirdim
  22. Mc_Edit

Hunger Games(sposnsorluk verecegim) ve Skyblock icin.. Aşırı bilgili admin aranıyor!!!!

ad: Burak yaş: 15 şehir: İstanbul en sevdiğiniz modlar: Thaumcraft :) , ICB modu (füze modu tam adı bu olmuyabilir :D ) , galaticcraft , timber mod :D , indistrüal craft 2 :) daha önce modlu server kurdunuzmu .. yada yetkilisi oldunuzmu: Yetkilisi oldum 2-3 kere :D varsa birkaç mimari eseriniz...
  23. Mc_Edit

Yetkili Alımları Smilecraft

Ad Soyad : Burak Yalçıntepe Yaş :15 Skype :burak.134 ( türkiye simgesi var )
  24. Mc_Edit

Pluginer,Builder,Reklamcı ve Rehber Alımı Vardır !

İsim; Burak Yaş; 15 İşinde Puanı; 10 üzerinden 10 Skype; burak.134 ( türkiye simgesi var ) Mikrofon; var Tecrübeleri; Çoğu serverlerde pluginer mimar , başmimar , ProMimar , admin , kurucu olmuşluğum var sayılarını bende hatırlamıyorum :)
  25. Mc_Edit

Konu Yardım Beyler...

Essentials – Sunucunuza 200′e yakın komut ekler Authme – login,register plugini Iconomy – Ekonomi plugini Pluginlerin Çalışması için-Vault – Ekonomi Mob Arena – Moblarla savaşabileceğiniz arena Tree Assist – Kesilen ağaçların yerine tohum düşer. Jobs- Meslek sahibi olmanızı sağlar...