Arama sonuçlarınız

1. titaniumlife

MFFS crash (unleashead)

Merhaba MFFS modunda ki Coercion driver(MFFS enerji konvertorü)'nün on/off tuşuna basıldığında crash alıyorum.Daha önce bu paketi kullanıyordum,böyle bir sorun yaşamadım. Frame quary için mffs'e ihtiyacım var.Herhangi bir pc sorunum yok. Minecraft has crashed! ----------------------...
  2. titaniumlife

FTB unleashed AE

Merhaba, Nei'den AE crfating'e mesela furnace (?) craft gölgesini alıyorum ama benim bildiğim kadarıyla eyer sistemde 8 cobblestone varsa onları crfat masasına DİZMESİ gerekiyor,ama böyle olmuyor,sadece gölgeleri geliyor.Taşları sistemden alıp kendim dizmem gerekiyor.Ben AE crfatı yanlışmı...
  3. titaniumlife

Yüksek fazlalık bloklar.

Oldukca iyi bir hızda maden sistemim var fakat çıkan taş,kum vs gibi harfiyat mazemeleri kullanabileceğim bir makina varmı? not: harfiyat çok hızlı akıyor,ve tekkit lite modunda energy condenser yok.yani kısaca energy condenser yerine geçebilecek bir makina arıyorum,varmı?
  4. titaniumlife

Birkaç survival makinası.

Balkabağı,şeker kamışı,karpuz vs, günde 1 hasatlama,otomatik kutulama ve gerçek anlamda tam otomatik.(hiçbirşey yapmıyorsunuz) Yorumlarınızı bekliyorum.
  5. titaniumlife

default item texture pack?

arkadaşlarım canlarım,ciğerlerim.. ufak item sembollerinin default skinde kaldığı bir texture pack varmıdır? sebebiyse çok basit,bir zamandır oynuyorum ve gözüm tüm itemlere çok alıştı.