Arama sonuçlarınız

1. JellyBean

Minecraft mods crash

Arkadaşlar minecrafta forge mods yükleyince ilk açtıgımda açılıyor kapatıp açtıgımda crash veriyor neden ? yardım .
  2. JellyBean

Minecraft Missing Texture

Arkadaşlar minecrafta minecraftta fırın modu yükledim bu fırını etrafa koydugum zaman fırının üstünde Missing texture yazıyo nasıl düzeltcem yardım ..
  3. JellyBean

Rei's Minimap Yardım

Arkadaşlar Rei's Minimap 1.5.1 Yükledim oyuna girip bir yeri kayıt yapıyorum Oyunu Kapatıp açtıgımda kaydettigim yer siliniyor. Neden oluyor bu ayarlarındanmı olabilir bilen varsa yardım etsin
  4. JellyBean

Creative Modda gezerken önüme çıkan şey

Arkadaşlar Kesinlikle kendim yapmadım baştan söyliyeyim ! Creativ modda gezerken önüme bu çıktı gerçekten çok ilginç degilmi ilk defa karşılaşıyorum
  5. JellyBean

Texture Pack [Yardım]

Arkadaşlar minecraftta MCpatcherle texture packı düzeltince xray too many items modlarıda yükleniyor napmam lazım
  6. JellyBean

Java Hatası [YARDIM]

Arkadaşlar hamachi serverimi Açmaya veya Herobrine mod yüklemeye çalıştıgım zaman Error: Could not find or load main class hatası verip hemen kapanıyor napmam lazım acil yardım
  7. JellyBean

Steve & Herobrine Sanatim [İLK]

Steve Ve herobrine Yapmaya çalıştım ama pek güzel olmadı galiba :D İlk kez yaptım bu arada
  8. JellyBean

Hamachi servere Herobrine mod yükleme [YARDIM]

Arkadaşlar ben Hamachi serverime herobrine mod yüklemek istiyorum biri yardım edebilirmi lütfen .