Arama sonuçlarınız

1. H

Commandbook yardımmm!!!

Arkadaşlar ben bir server kurdum yaklaşık 1 ay önce.Bütün pluginlerin permissionlarını ayarladım ancak commandbook u ayarlayamadım.Çalışan bir commandbook plugini atarsanız veya permissionlarını yazarsanız çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler.
  2. H

İstek Plugin

Arkadaşlar ben bir server açtım.İnternette baya aradım ama düzgün bir spor plugini bulamadım. Kendim plugin yazıyım dedim, ama o iş baya uzun süreceği için yaz tatiline kadar beklemeye karar verdim.Eğer sizin bildiğiniz düzgün çalışan bir spor plugini varsa aşağıya link atarsanız çok iyi olur
  3. H

Modify world çalışmıyor!!

arkadaşlar ben local arkadaşlarla oynamak için bir server kurdum.Bu gün oynarken elektrik kesildi ve bütün pluginlerim zarar gördü.Ben hepsini yeniledim ancak modify world ü bulamadım. varsa linkini atarmısınz yada modify worldün yerini tutabilecek bir pluginin linkini verirseniz çok sevinirim...
  4. H

/money pay KOMUTU ÇALIŞMIYOR YARDIM

Merhaba beyler.Ben yaklaşık 1 hafta önce bir server kurdum.İconomy pluginini çalıştıramadığım için zümrütle ticaret yapıyoruz :D . Yardm ederseniz çok iyi olur. /money pay komutu adminlerde çalışıyor fakat normal kişilerde olmuyor.Permissionsları ayarladım.Bir sürü yol denedim ama olmadı.Yardım...
  5. H

Bukkit Server Group Manager Yardımmmmm

Arkadaşlar bu gün bir bukkit server kurdum ama group manager plugininde bir sorun çıktı diğer pluginlerin permissionlarını yükledim ama normal hareketleri koyamadım mesela kapı açmak meşale koymk gibi build sorunu yok ama bu tip diğer eşyalarla yapılan işlerin permissionlarını koyamadım.Yardım...