Arama sonuçlarınız

1. asdafdasx

Hamachi Sorunu!

Merhabalar, Arkadaşımla hamachi üzerinden server kuracaktık fakat arkadaşım kurunca ben , ben kurunca arkadaşım giremiyor. arkadaşımın hamachisinde sorun var. normalde ağ bağlantılarında hamachinin grünmesi lazım fakat onda görünmüyor. anlayan birisi varsa yardım edebilirmi çok araştırdık fakat...
  2. asdafdasx

Redstone Yardım

arkadaşlar çok iyi bilen birisi bana oyunda öğretebilir mi redstone yi biraz biliyorum ama daha çok öğrenmeye ihtiyacım var
  3. asdafdasx

Redstone Yardım

arkadaşlar çok iyi bilen birisi bana oyunda öğretebilir mi redstone yi biraz biliyorum ama daha çok öğrenmeye ihtiyacım var
  4. asdafdasx

Skyblock için otomatik makine [yardım]

arakdaşlar ada'm için otomatik makinelere ihtiyacım var. şu an adamda kaktüs,cobblestone,
  5. asdafdasx

skyblock arkadaş

skyblock server buldum baya bi para ve itemim var ortak aranır güvenilir... skype tdgorennn
  6. asdafdasx

Survival Oynuyoruz!

şu an 3 kişiyiz.Hamachi serverimiz var. Yaşlarımız 14. 13+ yaş gelirse seviniriz çünkü sorunlar çıkabiliyor. Skype kullanmıyacağız ama isteyen takım kurabilir ve konuşabilir. Tamamen bireysel olucak yani ortak değil ama istediğiniz kişiyle ortak olarak kasabilirsiniz. Hiç kimse birbirinin...
  7. asdafdasx

Survival Oynuyoruz!

şu an 3 kişiyiz.Hamachi serverimiz var. Yaşlarımız 14. 13+ yaş gelirse seviniriz çünkü sorunlar çıkabiliyor. Skype kullanmıyacağız ama isteyen takım kurabilir ve konuşabilir. Tamamen bireysel olucak yani ortak değil ama istediğiniz kişiyle ortak olarak kasabilirsiniz. Hiç kimse birbirinin...
  8. asdafdasx

Survival Oynuyoruz!

9. asdafdasx

Minecraft | FTB Unleashed | Video çekecek.

nerdeyse oyunun başından beri oynuyorum , oyun bilgilerim gayet iyi şu an FeedTheBeast Unleashed video çekmek için arkadaş arıyorum. sabahçı olsa iyi olur akşamları giremedigim için gündüz okuldan gelince gireriz.kanalda her türlü mapları falan oynarız eğlenceli geçer. yaşım : 14 seviyeli...
  10. asdafdasx

Minecraft | FTB Unleashed | Video çekecek.

nerdeyse oyunun başından beri oynuyorum , oyun bilgilerim gayet iyi şu an FeedTheBeast Unleashed video çekmek için arkadaş arıyorum. sabahçı olsa iyi olur akşamları giremedigim için gündüz okuldan gelince gireriz.kanalda her türlü mapları falan oynarız eğlenceli geçer. yaşım : 14 seviyeli...
  11. asdafdasx

Nitrado Türkiye

Merhaba , Arkadaşlar Facebook hesabınız varsa şu sayfayı beğenin Nitrado Türkiye , şu an beğeni sayısı 1.909 2000 olunca kupon dağıtıcaklar. İyi forumlar :)
  12. asdafdasx

Minecraft 1.6

İşte Beklenen Gün Geldi MineCraft - The Horse Update - At Güncellemesi (1.6) Full Version Çıktı Artık Eski Başlatıcıları Silin Burdakini Kullanın Force Update Atmayacaktır. Premium Olanlar İçin İndirme Linki:https://s3.amazonaws.com/Minecraft.Download/launcher/Minecraft.exe Yenilikler At...
  13. asdafdasx

Multiplayer Hatası !

Merhabalar , Arkadaşlar Minecrafta giriyorum Multiplayera tıklıyorum (Herhangi bir hata vermeden oyun kapanıyor) Çözümünü 2 gündür arıyorum araştırdığım forumlar kalmadı bulamadım Java güncelli oyunu yeniden yükledim force update yaptım yine olmadı .minecraft tan Kayıtlı serverleri sildim...
  14. asdafdasx

Acil Yardım Lazım :(

Merhabalar , Arkadaşlar minecraftı açıyorum multiplayera tıklıyorum oyun hiç hata vermeden kapanıyor .minecrafttan serverleri sildim tekrar girdim multiplayer acildi server ipsi yazınca direk oyun kapanıyor doğrudan bağlana ipyi yazdım yine oyun hata vermeden kapandı yardım ederseniz çok...
  15. asdafdasx

Eğlenerek Oynayacak Ayrıncı İçerde!

Merhaba arkadaşlar. 2 kişiyiz şu an çok samimiyiz full eğlenerek zaman geçirmek istiyoruz.skype olmucak. bukkit server kurabilecek kişi bizimle oynayabilir mi? mümkünse +13 olsun. Hamachi ağ 'Yiğit Hamachi Ağ' '123'up up. beyler çok iyi oynuyoruz her swde 1. yiz :D
  16. asdafdasx

Şehir Yapıcam

Arkadaşlar hamachi server falan kurup şehir yapıcam yardım eden varmı? çok iyi olcak isteyen hamachiye gelsin Nef Ağ şifre 123
  17. asdafdasx

Acil Arkadaş Aranır :d

13 -15 yaş arası arkadaş arıyorum sadece minecraftta arkadaşım olmucak.çok samimi olcağım biri lazım. yeri geldiğinde küfür edebilirim ona göre karar verin :) hamachi serverim var pc'm iyi ingilizcesi iyi olsa daha iyi olur adventure map oynarken işe yarar
  18. asdafdasx

Minecraft 1.6

arkadaşlar multi 1.6 oynamak istiyorum nasil yapabiliriz? normal server gibimi
  19. asdafdasx

Ts3 Adres..

Arkadaşlar arkadaşımla birlikte minecraft oynarken konuşmak istiyorum. skype ile uğraşamam ts3 daha iyi geliyor bunun için bana server lazım bilen birisi varmı
  20. asdafdasx

Cevap Yazamıyorum

(Cevap yazma izniniz bulunmuyor.) şeklinde hata alıyorum. nasıl düzelir
  21. asdafdasx

Oynadığım Survivalden Görüntüler

Merhaba arkadaşlar. bi arkadaşımla survivale başladım daha her şey tam değil ama size tanıtmak istedim. Evin dıştan görünüşü. Nether Portal 1. kat 2. kat ve arkadaşım :D Hayvanlarımız .
  22. asdafdasx

Çalışmalarım :) Gir

Merhaba arkadaşlar. İlk kez yaptığım yapılarla ilgili konu açıyorum beğenip - beğenmediğinizi söyleyin lütfen :) Fazla uzatmadan geçeyim ; Kendi Skin'im :)
  23. asdafdasx

Map yükleme hakkında

arkadaşlar hamachi serverime mapı yüklüyorum başka bi map açılıyor.dosyanın adınıda world yapıyorum hala aynı. ben mi yanlış yapıyorum yardım.
  24. asdafdasx

Oyun için şarkı

Arkadaşlar oyundaki yalnızlık korkumu yenmek için 1 yıl önce yarım bıraktığım survivale başlıcam :D sıkılmamak için yabancı şarkı lazım. hareketli bir şey olsun:D bitirdiğimde resimleri paylaşıcam sizinle :)
  25. asdafdasx

Harika Bir Seed :)

Merhaba Arkadaşlar. Genellikle factionlarımda kullandığım NoPolemic ismini denedim ve çok güzel bir seed geldi. Seed : nopolemic Resimler Spawn yerinde etrafınıza bakarsanız köyü görürsünüz. köyün yanında isteğinize göre kullanabileceğiniz düzlük var. yanında ise yağmur ormanları var...