Arama sonuçlarınız

1. Kanguru09

QuestTurk Minigames - play.questturk.com - +25 Çesitli Oyun , Coin , Oylama , Izleme Sistemi

Nick:BurnBlitz MiniGames Oynadinizmi ?:Çok Premium Varmi ?:Yok Sunucu Hakkinda Dusunceleriniz ?:Girmeden bilemeyiz :D Skype: Var :D
  2. Kanguru09

SurvivalMC}| SKYBLOCK | PVP | Creative| SG |Skyblock | Bonba | Splegg | Saklambaç | TF2 |Enfeksiyon

Oyundan atıp atıp duruyor düzeltin şunu :(((
  3. Kanguru09

Syberxk Tekkit De Oynayacak Arkadaş Aranır

Ben acemiyim ama istersen iyi anlaşabiliriz skype adresim:metikoxx
  4. Kanguru09

Jelli Craft rehber mod admin builder alımı var

Ad:Mert Soyad:Eyüpoğlu Nick:CrisTom001 Plugin Bilgi:%60 Deneyim:%100 Abartım yoktur.Plugin bilgim çok az beni secerseniz sevinirim.İster builder ister admin ister rehber ister mod hiç farketmez
  5. Kanguru09

==ZapCraft== [7/24] Server Bekleriz...

Ad Soyad:Mert Eyüpoğlu Yaş:12 Mc yi kaç yılır oynuyorsunuz:2-3 yıldır ve usta oldum :) Kendinizi bize tanıtırmısınız:Adımı soyadımı bilionuz :) yaşımıda mod olmak istiyorum tabi rehberlik içinde oy verdim mc nin hastasıyım oyunu bırakacam diye tutturdum bırakamadaım maalesef ii kide bırakmamısım...
  6. Kanguru09

==ZapCraft== [7/24] Server Bekleriz...

Ad Soyad:Mert Eyüpoğlu Yas:12 Mc yi kaç yıldır oynuyorsunuz:2-3 yıldır ve usta oldum Sizi niye seçmeliyiz:Açıkcası ben daha once hic rehber olmadim.Olmayı istiyorum ve ilk denememdede başarılı olacagimi düşünüyorum Kaç saat açık olabilirsiniz:Cumartesi pazar=5-6 saat Hafta içi=1-2 saat