Arama sonuçlarınız

1. offline

a

1.7.2 mi kaç ya ?
  2. offline

LegendTurk.Nitrado.net Satılacaktır

@mciltrot34 Eski Pluginer ayrılalı 3 ay geçti ve onun üzerine kaç plugin paketi değiştirdik plotme plugininde hata yok sadece arasaların sıfırlanması lazım o videoyu bilmiyorum fakat eski kurucu orayı setlemişti ve baştan yaptık ama ondan esinlenerek ayarladık gir bak ve bazı arkadaşlar...
  3. offline

LegendTurk.Nitrado.net Satılacaktır

Arkadaşlar ben legendturk ün kurucusu offline serverimizi içindeki herşeyiyle yani direk nitrado hesabı ile birlikle satıyorum zaten bilen bilir pluginlerim ve dünyalar emek verilerek yapılmıştır ve pluginlerimle 1-2 server yarışabilir.Server reklamsız her ay 200-300 tl kar ediyor ve reklamını...
  4. offline

KingTurk 7/24 nitrado Kalitesiyle Faction Server kingturk.nitrado.net Resimler Yenilendi !

Ne güldüm be gerçek server sahipleri şu bebeler yüzünden bırakınca bu işleri ne hale gelmiş yazık onlara destek verip asıl server sahiplerini kaybettiren oyunculara teşekkürler artık bundan sonra plugini legendden almıs uyumuzsuz sunucularda başarılar
  5. offline

KingOfCraft / Faction Full PVP /Lapis/ Viplik Eventleri / Efsane Geri Döndü / Oyna.KingOfCraftMC.Com

Sunucu Mapı Olmadan 0 O Builderin Hakkını Vermek Zorundasınız Bunu Herkes Yapmaz Gelmis Burda Allah tan Korkmuyormusun Dıye Assagılamalar Olmaz oyle Sey Bu Arada MyImHai Kim Oldugu Tum Sunucu Sahıplerı Bılır Kımleri Kandırdı Kımlerın Hakkını Yedı WınterGames e Satastı Geldi Bana Satastı Bıseyler...
  6. offline

JusticeWhip Geri Dön!

Evet Özür Dilerim Gece oldugundan :)
  7. offline

JusticeWhip Geri Dön!

Çok iyi bir moderatördü özel olarak ilgileniyordu ''Come Back''JusticeWhip
  8. offline

legend.nitrado.net oynanacak server değil sakın girmeyin

Bizde anlamadık küfürler felan ediyor çocukca iftira başka bir şey yok
  9. offline

legend.nitrado.net oynanacak server değil sakın girmeyin

Ben offline Serverin Sahibi Tamamen Yalan Oldugu Ortada Sunucunun ipsi yok bir şey yok tamamen bize karşı bir kaç kişi var bunların çırpınışları inanmayın biz herkese elimizden geldiği kadar ver kardeş gibi muameli yaparak davranıyoruz onlinelerimiz biliyor arkadaş serverimizde kayıtlı bile değil
  10. offline

LegendTurk.Nitrado.Net Yetkili Alımı

Bakımı ben yapmıyorum Nitrado Yapıcak :)
  11. offline

Serverim şu an Hosting deki küçük bir sorundan bakımda pazartesi gibi açıcam
  12. offline

Resim Atarsan değerlendirebilirim
  13. offline

Güncel Biraz daha iyi olsaydın alabilirdik fakat bunlar yeterli değil
  14. offline

Minecraft Türkiye Topluluğu Üzerindeki Saçma Olaylara Değiniyoruz.

Evet Akıl yaşta değil baştadır fakat türkiye 12 yaşlarındaki çocukların %99'u söylendiği gibi çocukca tavırlar takınmakta tamam zeki olanlar olabilir fakat bu çocukları neden kimse görmüyor admin yukarıda demiş genel olarak öyle demiş çünkü ya yok yada biz göremiyoruz kendisi hapsetmiş sonuç...
  15. offline

Pluginer Builder ve reklamcı alımızı vardır pluginde uzman olanlar bana ulaşsınlarGüncel+Güncel Alımlarımız Devam Ediyor
  16. offline

Bakın 12 yasindaki bir cocuk ne kadar akilli olursa olsun 17 yaslarındakı bir abisi kadar iyi olamaz çünkü normal bir durum ama kendi capinda biseyler yapabilir ama o adamdan vip alamyipda tutup o cocuktan alirsa neden server sıfırlandı paramı aldı banladı vb seyleri duymak isemiyoruz ve bu...
  17. offline

Öyle yapmayı ben kendi şahsımıda istiyorum fakat 10-13 yaşlarındaki kişilerden vipler ve o çocuklar tarafından dolandırıldığından malesef gerçek sunucular değerini kaybediyor bende sunucumda lapis barındırmak ve vipye önem vermek mecburiyetinde kalıyorum
  18. offline

Builder Alımına Devam Ediyoruz Yetenkli Arkadaşları BekliyorumGüncel
  19. offline

Serverimize Banner Logo Afiş vb işleri profosyonel yapacak birinide arıyorum çok iyi anlayanlar skypedan iletişime geçsinler
  20. offline

Sadece pluginerler başvursun ve şu ana kadar serverde şehirler dünyalar vb. büyük projelerde uğraşmış arkadaşlar başvursun acil bekliyorumRPG vec MMORPG tarzı sunucularda görev almış tecrübeli builder arkadaşların kattiyen başvurmasını öneriyorum projelerimiz o şekilde olacaktır
  21. offline

Pro Pluginer girmeniz tavsiye serverinize sonoyuncu kayıt sistemi yapabilirim :D

Skype Adresin ? Bi deneyelim seni
  22. offline

Sunucumuz Açılıyor Saglam Yetkili Alımı

Kardeşim ben yalan söylemiyorum bir arkadaş geldi açıkladım o da inanmamıştı benim zaten onunla daha bir serverde alakam olamaz sonra bu beni kandırdı felan diye ağlama buralarda ben seni uyarıyorum
  23. offline

Kardes yukarıda yazdıgımı okursan senin için iyi olur sonra senide kandırmasın GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  24. offline

Tamam GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  25. offline

Arkadaşlar biz pluginlerimizi lobimizi ayarladık creative vb yeni serverler üzerine kuracağımız oyunlar ve çok önemli olan faction şehrini yapmayı planlıyoruz faction şehri daha çok evler warplar ve muhteşem binalardan oluşucak verilecek hava yani amaç mmorpg tarzı şehirler yapmayı planlıyoruz...