Arama sonuçlarınız

1. zaptoliti

Hardcore Parkur (Hardcore mod değil.)

HARDCORE PARKUR O KADAR ZOR Kİ Map Adı : Hardcore Parkur Bölümler : 3 ; Coal , Iron , Gold Resimler : İndirme Linki : http://www.mediafire.com/download/mv28r1m5bbqkrs4/Hardcore_Parkur.rar
  2. zaptoliti

FORUMDA İLK - Kendi Kararlarını Kendin Verdiğin Hikaye - Herobrine,Steve ve Alex

FORUMDA İLK NOT: Bu hikayede kendi kararlarını kendin veriyosun yani birkaç son var.Bazı sonlar seni öldürebilir.O yüzden kararlarını iyi ver! Herobrine,Steve ve Alex Bölüm 1 - 1. Kısım Ben Alex .Yağmurlu bir gündü. Steve ağaç...
  3. zaptoliti

Zapto's Parkur Map

Merhaba Arkadaşlar. Bir parkur haritası ile karşınızdayım. Adı : Zapto's Parkur Kolay denilebilir. Kurallar -Peaceful'da oynayın. -Macera modunda (/gamemode 2) de oynayın. -Blok kırmayın. -Blok yerleştirmeyin. -Komut kullanmayın. Screenshots: Umarım beğenmişsinizdir...
  4. zaptoliti

Bir herobrine hikayesi 2.bölüm

kapıyı açtı karşısında Zanan'ı gözleri beyaz bir şekilde buldu ve steve'e doğru yaklaşıyordu steve kapıdan çıkıp arkasına bakmadan koştu tam Zanan'dan kurtulmuşken kendisini netherda buluverdi ghastlar üstüne geliyordu hemen buradan kaçmalıydı son hızıyla koşmaya başladı bir nether kalesinin...
  5. zaptoliti

Bir herobrine hikayesi... 1.bölüm

Steve ve Zanan(kendim uydurdum:D) tek başlarına yaşıyolardı ikisinin de ailesi belirsiz bir nedenden ölmüştü bir gün steve evin camlarını yeniden yapmak için çöle gitmişti çöldeki örümcek ağlarından birine takıldı çıkmaya çalışıyodu ama çıkamıyodu çığlık atıyordu ama zanan onu duymuyodu çünkü...