Arama sonuçlarınız

1. TURKOMANIA

Biraz da sohbet.

Arkadaşlar gecenin bu saatinde canım sıkıldı geldim foruma muhabbet etmeye :)
  2. TURKOMANIA

Acil Yardım ....

Arkadaşlar,Kendi bukkit serverimda minecraft mansion adlı adventure mapını oynayacağız ama bizi Mapın spawn bölgesinde başlatmıyor apayrı bir yerde başlıyoruz server ayarlarında'da command blocks = true ama yinede bizi spawnda başlatmıyor... Yardım ederseniz sevinirim :)
  3. TURKOMANIA

VPS server açmak isteyenler ...

Kendiniz veya arkadaşlarınızla birlikte minecraft oynamak istiyorsanız kendi bilgisayarınız üzerinden (hamachisiz) bir server kurabilirsiniz... Ben burada sadece port açmayı göstereceğim ancak bu modem'den modeme değişebiliyor server dosyalarıyla yapılacak işi başka rehber,video veya konuda...
  4. TURKOMANIA

TEKKİT CLASSİC SERVER GELMEK İSTEYENLER...

UZUN UĞRAŞLAR SONUNDA SERVER BULDUM ARKDASLAR GELIRSENIZ BERABER OYNARIZ... KAYIT OLMA İŞLEMİNİ SERVERDE YAZARSINIZ YARDIM EDERIM... :D s.tekkitcm.tk:25576 Server IP OYUNDAKİ NİCKİM: yakupbulumskype : yakup.bulum97
  5. TURKOMANIA

Beyler Bayanlar Survivor Yapıcam Gelin ...

Kendi Bilgisayarımdan sadece eğlence olsun diye server açacağım beklerim skype eklemeniz yeterli :) Just Fun ;)
  6. TURKOMANIA

Builder Arkdaşları Beklerim

Öncelikle Selamün Aleyküm Arkdaşlar... Ben yeni bir server açıcağım ilk başta kendi bilgisayarımdan vps bir server kurup map'i yapmak ilk hedefim... Tabii bunu yapabilmek için builder lara ihtiyacım var eğer bu konuda bana yardım etmek isteyen varsa konu altına mesaj yazabilir... ---ŞİMDİDEN...