Arama sonuçlarınız

1. A

Group manager Permissions ayarlı 1.4.7 Lazımm!! Verene Swmde ADMIN YAPABILIRIM VDS

Arkadaşlar Group manager permissions ayarlı 1.4.7 lazim benim diğer permissionslar gitti Bu arada Swmde Permissionslari verene admin yapabilirim [VDS SERVER]
  2. A

minecraft türk sunucu

195.244.62.205:25570 serverine gelin Server Factions serveridir yenidir Map çok güzeldir El yapimi :D Pluginler ayarlidir
  3. A

MİNECRAFT YENİ SWMİZ

Yeni Sunucumuz açılmıştır. Şuanlık Map düzenlemekte ara verdik yakin zamanda güzel mapla döneceğiz. şu an HAYATTA KALMA MODU OYNUYORUZ HERKES EŞİT DURUMDA ADMİN BİLE YOK
  4. A

Düzgün Bir Plugin Paketi yok mu ya?

Düzgün Bir Plugin Paketi yok mu ya? Türkçe ingilizce farketmez ama yeterki bozuk olmasin filan
  5. A

Bozuk olmayan 1.4.6 bukkit pluginleri lazim

Bozuk olmayan 1.4.6 bukkit pluginleri lazim acil! Bozuk olmayacak yollayana beğeni aticağim
  6. A

Minecraft Tekkit Lite Fml Hatasi!! Yardim

ARKADAŞLAR BENİM TEKKİT LİTE DE HATA VAR launch basiyorum bitiyo ama oyuna girmeye çaliştigimda FML hatasi veriyor nedeni ne olabilir Çözene (beğeni)
  7. A

Ayarlı Groupmanager Full Ayarli Permissionlar Indirme Linki Vericeğim Beğeniler Artarsa Aticam [real

Beyler ayarlı grpoupmanager kendi ellerimle hazirladim :) WGCİ BUİLDER VİP ADMİN PLUGİNCİ filan BEğenene aticağim [REAL] !!
  8. A

Tekkit Lite Server 3.1.2 Hatası

Tekkit lite serverde launcha basiyorum tam bittiginde FML hatası veriyor acil yardim bu arada tekkit lite ydi pardon :D 0.5.1 di
  9. A

Minecraft Lite Tekkit Server Fml Hatası Yardim!!!!

Minecraft Lite Tekkit Server kurdum launcha basiyorum devam ediyor ama bittiğinde You dont have FML installed you cannot connect to this server diyor bunu çözmek için napabilirim!
  10. A

M.c G.m (group Manager) Lazim Permissionslar Ayarli

M.C G.M (Group Manager) Lazim Permissionslar ayarli olacak atana beğencem
  11. A

Minecraft Tekkit 1.4.6 Sorunu

Yha arkadaşlar benim tekkite ihtiyacim var serverim için ama 1.4.6 sürümümü yok cracked olacak!
  12. A

Minecraft 1.4.6 Tekkit Plugini Yok Mu ??

Minecraftin hiç 1.4.6 versionundaki tekkit plugini yok mu ? Varsa Biri link atabilir mi?
  13. A

Enchant Plugini Yardim!!

Arkadaşlar silaha basiyoruz ya Mesela Darbe X keskinlik X vb onun plugini filan var mi?