Arama sonuçlarınız

1. S

Oyuna eklenmesini istediğiniz şeyler?

-Herobrine isteyene eklense -Cinsiyet seçimi -Skin arşivi böylece premium olmayanlarda kendi nickiyle değişik skinlerle oynayabilcek -villagerler daha bi yakışıklı olsun -Kadın villagerler olsun ki cinsellik kalksın :D -Cadılar durduk yere saldırmasın -story mode gibi bir şey eklensin -Story...
  2. S

nickim yok gmail olarak gözüküyor?[Çözüldü]

Merhaba arkadaşlar ben minecraft için üyelik açtım yakında premium hesap alıcağım ama üye olurken bana bir nick oluşturmamı istemediler ben gmailimi verdim şöyle diyor:Logged as t**************[email protected] diye gösteriliyor demoya girdim yazı yazdım gmailim :sırıtmak: nasıl bi nick koyabilirim? :ter:
  3. S

Beyler alın size minecraft tekkit cracked alın isim yazın ve direk girin

bune ya iki saatir bir şey yüklüyo?
  4. S

Arkadaşlar sky daz installer sorunum varrr...

windows bilmem ne bir şey var hatırladığıma göre frameworkmu ne (o deil) orda şu dosya eksik falan yazar ondaki programı indircen
  5. S

3 Boyutlu Herobrine Heykeli

o kırmızı yünler kanmı? kılıç zümrütmü herobrine yeşil t-shirt nezamandır giyiyor? :D
  6. S

envanteri kapattıktan sonra oyun kapanıyor?

teşekkürler kardeşim
  7. S

envanteri kapattıktan sonra oyun kapanıyor?

Merhaba arkadaşlar bu aralar minecraftım çok garip davranıyor yani nasıl diyim açılmıyordu Force update yaptım açıldı sonra envanterimi açtım envanterimi kapatınca crash veriyor artık hep oluyor lütfen bi yanıt verin
  8. S

Arkadaşlar Minecraft da en tırstığınız yaratık hangisidir

ses olarak ghast manyak manyak sesler çıkarıyo D:
  9. S

elmastan cadı eviiii !!!!!

ya lütfen yeme bizi artık sıkıldım sen yapmışsın çok belli creativdesin zaten cadı evleri bataklıklarda olur
  10. S

GELLL HEROBRİNEYE BAKK ASLA MOD YOKTUR ASLAAA

evet adam haklı artık kapatın şu konuyu!
  11. S

Epic Macera Bölüm:1

too many itemssiz olmaz ama oynicaz artık :D
  12. S

forumu bebeler bastı yeminle ya .s

forumu bebeler bastı yeminle ya .s
  13. S

HEROBRİNE

Arkadaşım 1 ay sonramı fark ettin skininin herobrine olduğunu Nickini Herobrine yazınca zaten herobrine oluyosun kimsede söylemiyor :D
  14. S

Kendi Yapımım Survival Island bi girin bakın :)

oynadım biraz ama fazla zamanım yok pek minecraft oynamıyorum son zamanlarda
  15. S

Kendi Yapımım Survival Island bi girin bakın :)

fena deil oynarım
  16. S

endermana benzer bir skin :D

endermana benzer bir skin :D
  17. S

Kendi yaptığım Şato! + Mühendislik başvurusu

facebook ta minecraft sayfasında buldum :D
  18. S

Kendi yaptığım Şato! + Mühendislik başvurusu

Siz herşeyde kusur buluyosunuz, aslında herşeyde kusur vardır ama bunu dışa vurmanıza gerek yok.Siz böyle bişeyi kolay yapamassınız aslında kimse kolay yapamaz :D Notch dahil ama emeğe saygı biz bunu yaparken o odundan güzel evler yapmaya çalışıyodu galiba :D
  19. S

Yardım Gizemli Yerler

netherde blaze kalesi çöldeki tapınak gibi yerler (herobrinenin yaptığı düşünülüyor.) villager zindanı villager leri orda hapsediyolar herhalde suç işledikleri için Moshroom adaları (mantar ineklerinin spawn olduğu yerler) terk edilmiş madenler nadiren çığlık duyulur (ghast sesleri) herobrine...
  20. S

Tavuk Skini İlk Denemem Ama Güzel

yani bunu içten söylüyorum bir mob un skinini yapmaya kalksam sade herobrine yapabilirim :D beceriksizim yani :S
  21. S

Tavuk Skini İlk Denemem Ama Güzel

hehe güzelmiş :D
  22. S

Arkadaslar Minecraft Gizemi

chunk error dan kastım bazen öyle oluyo kocaman bi uçurum sanki ama çıkıp yine girince bitiyor