Arama sonuçlarınız

1. Regillon

Ben Pre Mc Alcam Bi Bakın

çok fazla param yok dersende cdkeyspotda 5tl ye minecraft premium hesap bulman mümkün ben aldım ama sana restgele bir hesap veriyolar ve hesabın skinini falan değiştiremiyosun gizli soruyu vermiyolar ben mcsg oynarım sadece dersen cok uygun bu bana kız skini geldi onla dolaşıyorum aldım aldıktan...
  2. Regillon

Beraber Modlu Oynamaya Ne Dersiniz

Arkadaşlar Şimdi İçimizden Biri Hamachi Server Kuracak Modlu OlCAK Güzel Bi Mod Secicez Hep Beraber Onla Oyniyacaz Nasıl Fikir +13 olursa iyi olur şahsen 15 yaşındayım skype ve mic zorunlu kabul edenler skypem lockijas80tmm gerek kalmadı konu kilit
  3. Regillon

Büyük Baba| Bundan Bişi Çıkarmı Beyler %10,3 |

eh işte sv de adamlara verirsin fact kalesi falan olur aslında hll spr dvm .s
  4. Regillon

Skin Yarışması - Oylama

sonuna kadar frozenhero
  5. Regillon

Otomatik Kapı Yapımı & Cobblestone Generator Yapımı

cazatim haklı bunu youtube yazssan binlerce video çıkar ve bunu minecrafttürkiye forumunda paylaşman ilginç tahminimce forumda cobblestone generator yapmayı bilmeyen yoktur :)
  6. Regillon

Kendinizi Öldürün

bahçemde garip şekiller vardı ne oldugunu arastırmak için dışarı çıktım inceliyordum sonra birden kafama bir şey çarptı kardeşimin oyuncak ufosu ben bunu kovalarken kafam inşaat demirine girdi alttakine erkek kardeş veriyorum
  7. Regillon

Minecraft'ta yaşadığınız en korkunç olay

survival oynuyorum sıkıldığımdan madene ev yapacam(bendeki de akıl) işte geziniyordm kocaman bi maden buldum tepesi açık aha dedim evimi buraya yapim dedim eşyaları fln taşıdım zombilerin geldiği noktalara demir kapı koydum kıramıyolar her neyse işte tek kalan tepemdeki koca boşluktu o nu...
  8. Regillon

arabellek taştı

***SORUNU ÇÖZDÜM KONU KİLİT***
  9. Regillon

!!!Yepyeni Oyun!!! Toplu Şukulaşma Günü

adamım dediğin için seni şukuluyırum
  10. Regillon

Vee Nurse Akali ... :D (Chypie Karakalem)

ahri çok hoş olmuş oyşşşş
  11. Regillon

The Kule

bişe anlamadım cok karısık olmus
  12. Regillon

Artık Cracked oyunlar internette yayınlanmayacak

olsun ip gizleer indiririz... paramız yok bide oyunlar dolarla steamda en kötü oyun 5$
  13. Regillon

Yetkililerden Rica Ediyorum, Konu Silinsin Lütfen.

baglantı sonu demeye başladı
  14. Regillon

ben servere ndn giremiyorum gözükmüyor bende hee silsinde açın *****ları alın diaları çakkall
  15. Regillon

[macera] Herobrine's Return

yeniledim üzgünüm
  16. Regillon

Güzel Bir Ev [Durma Bak]

aynen çok sade olmus. geliştirmelisin ve kuvarsla ev yaparsan daha modern ve hos durur
  17. Regillon

önceden açılmış konular derken önceden açıldımı bu konu
  18. Regillon

:D olsun yinedee güvenlik olsun diye yaptım zaten 1 uyarı puanım var 2 yi istemem
  19. Regillon

Evet arkadaşlar size bir kaç gün önce gördüğüm ve beğenerek oynadıgım bir adventure mapını tanıtacagım mapın tasarımcısı yabancı link atmak isterdim ama reklam olur diye atmiyacam ben kendim tanıtmaya calısacam video bu arkadaşlar izleyin video var diye resime gerek duymiyacam özelliklerinden...
  20. Regillon

çok güzel olacagına inanıyorum ayın 15 inde dediğiniz gibi açılırsa güzel olurr
  21. Regillon

Merhaba (Çok eskiden açmalıydım biliyorum :D)

ne var diye bakıyodum by by