Arama sonuçlarınız

1. Mr.Avast

Acill Yardım !!

Arkadaşlar merhaba şu ana kadar hiç böyle bir problem ile karşılaşmamıştım ilk defa oluyor. Tekkit serverim var ama premium değilim serverim hamachi değil para ile aldım ancak giremiyorum "Bad Login" Hatası veriyor işte ss ler lütfen yardım edin. Tekkit Lite yi seçtiğimde bunu diyor...
  2. Mr.Avast

Modlu Oynamak İsteyen

Merhaba Arkadaşlar 22 Kişilik serverim var ama şu an kapalı mod lu bir server kurmak istiyorum ayrıca 2 arkadaşla birlikte oynamak istiyorum. Benimle oynamak isteyen alttaki şartlara dikkat etsin Server Sabit IP dir hamachi değil - Yaş sınırı 14 - Skype Zorunlu - Oynayacağın Mod - Ve o mod...
  3. Mr.Avast

Acilll Yardım !!!!

Arkadaşlar bi alana Wg atıyorum ama Moblar doğuyor bunu nasıl önleyebilirim ?
  4. Mr.Avast

1.6.2 Si olmayanlar içeri ----->

Arkadaşlar çoğu kişinin premium hesabı yok ve ortalıkta crack aramakta eğer bulamadıysanız özelden mesaj atın link atayım çünkü konu içerisinde paylaşmak ban sebebi o yüzden dolayı burda paylaşamam
  5. Mr.Avast

Plugin Paketi [İSTEK]

Arkadaşlar Merhaba Tekkit server açtım fakat hiç plugin yok ve server survival olacaktır. Serverime Türkçeleştirilmiş plugin paketi gerekiyor. Arkadaşlar serverime plugin paketi yapanı serverime alacağım. -Para birimi olmayacak ona özel bi plugin vardi onu eklemeyin. -Warp plugini olur. -We...
  6. Mr.Avast

Istek Tekkit Spawn ve Map

Arkadaslar 6 Kişilik bir tekkit server açacağım. Tekkit modunda en güzel spawni ve hammadde alanini yapanı (hammadde alani çok büyük olmamalı) Direk servere alacağım bence zaman kaybetmeden yapima başlayın. ..
  7. Mr.Avast

Yapılar V2

Arkadaşlar Bundan Önceki Map'im Yapılar dı. Baktım ki ilgi çekiyor bu Map in devamını getireyim dedim. Resimler ...
  8. Mr.Avast

P.E. Server Map

Arkadaslar uzun zamandir üstünde ugrastigim ama daha bitmemis V 0.6.3 map i var biliyorsunuz her versiyona dönüşebilir. . Arkadaslar P.E deki serverler bildigim kadariyla max. 10 kişilik oluyor ben de ona gore 8 odali bir otel yaptim oyunda üstelik TAMAMEN SURVIVAL da yaptım. Map te...
  9. Mr.Avast

ACİLLLL YARDIMM

Merhaba arkadaşlar ben Samsung Galaxy S4 kullanıyorum. Ben baya bi zaman önce P.E. nin 0.6.1 versiyonunu apk olarak indirmistim biliyorsunuz cok eski bir versiyon simdi en yeni surumu indirecegim ewki map i de yedekleyecegim esku map i yeni oyuna tasirsam duzgun acilir mi ? Ve de neler gerekir...
  10. Mr.Avast

Minecraft tan Sıkılanlar İçeri

Arkadaşlar minecraft'tan sıkıldıysanız size bi oyun tavsiyem olacak oyunun adı Desert Operations. Ama şunu söyleyeyim sabır gerektiren bir oyundur. Oyuna Buradan Kayıt olabilirsiniz.. Ben Anadolu Cephesi'ndeyim adım Avast dır yeni gelenlere yardımcı olabilirim isteyenler ittifakıma...
  11. Mr.Avast

Minecraft'tan Sıkılanlar

Arkadaşlar minecraft'tan sıkıldıysanız size bi oyun tavsiyem olacak oyunun adı Desert Operations. Ama şunu söyleyeyim sabır gerektiren bir oyundur. Oyuna Buradan Kayıt olabilirsiniz.. Ben Anadolu Cephesi'ndeyim adım Avast dır yeni gelenlere yardımcı olabilirim isteyenler ittifakıma...
  12. Mr.Avast

İlk Map (Yapılar)

-----> Merhaba Arkadaşlar sizlere bu gün ilk haritamı tanıtacağım... -----> Haritamda bazı yapılar yaptım umarım beğenirsiniz... -----> İşte çok uzatmadan resimler... -----> Burası Normal bir ev... -----> Burası da görmüş olduğunuz gibi otel... -----> Burası Mısır Piramiti...
  13. Mr.Avast

Mükemmel Bir Manzara !!!!

Evet Arkadaşlar nasıl olmuş yorumları alalım dedim... Bu arada Texture Pack Good Morning Craft'tır. Arkadaşlar bu resimler yapımda olan ve %20 si tamamlanan yeni advanture map imden alıntıdır.. Bana yardım etmek isteyenler özelden ulaşabilir ve de skype den söyleyebilir... Skype : mr.avast1
  14. Mr.Avast

İlk Saha Çalışmam !!!!

Evet Arkadaşlar saha tam anlamıyla çok güzel oldu mükemmel diyemem bazı eksikliklerim var çünkü. Arkadaşlar sahayı yaptığım map ta daha birçok yapıt var gerekli ilgi görülürse Haritalar bölümünde paylaşacağım Arkadaşlar hiç kolay bir şey değil bari beğenin eliniz yorulmaz :) Bu arada...
  15. Mr.Avast

WG & WE Yardım !!!!!

Arkadaşlar bi creative server buldum bana WG ve WE öğretebilecek biri gerekiyor acilen yardım ederseniz sevinirim... Skype : mr.avast1Acilll yardım edecek biri yok mu ???
  16. Mr.Avast

Küçük Kale

Arkadaşlar kalenin içini dolduracağım ama ne yapsam karar veremedim yorumlara içini nasıl doldurabileceğimi yazarsanız sevinirim.. Eleştiriye açığım.
  17. Mr.Avast

Çiftlik Evi

Evet arkadaşlar yorumları alalım bilerek minik yaptım söyleyeyim. Eleştiriye açığım yeter ki yorum yapın...
  18. Mr.Avast

Plugin Paketi (İstek)

Arkadaşlar yeni bir server açacağım Tekkit (Classic) onun için plugin paketi arıyorum. Faction gibi arsa sistemi olmayacak sadece ormanda yaşanacak yani survival gibi oynanacak. Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.
  19. Mr.Avast

Villa

Evet arkadaşlar yorumları alalım nasıl olmuş :) Eleştiriye açığım eksiklerimi ifade ederseniz sevinirim...Birileri bir şey yazsın :)Yorum gelirse mini kalemi de paylaşacağım..
  20. Mr.Avast

Acillll

Arkadaşlar tekkit destekli clear lag plugini olan yardım edebilir mi acilllll !!!!!
  21. Mr.Avast

Server Aranıyor!!!

Arkadaşlar youtube de kanal açtık daha yeni zamanla abone artar bir serverde video çekmek istiyoruz yardımcı olur musunuz ? 0 lag ve ilgili adminler bulunması zorunludur. yardımcı olursanız sevinirim...Kimse ilgilenmiyor mu ?