Arama sonuçlarınız

1. K

Broadcast neden çalışmıyor?

Beyler çoğu plugin aynı hayatı vermeye başladı. Sanırım spigottan kaynaklı. Buildtoolstan yapmaya çalıştım hata verdi beceremedim. Rica etsem 1.8.x spigot dosyasını atabilirmisiniz?
  2. K

Buyur:
  3. K

Onuda biliyordum Oswin :D nasıl düzeltebilirim?
  4. K

Biliyordum Blueyescat genede teşekkürler. Hata resmi:
  5. K

Evet güncel.
  6. K

Öncelikle script işine daha dün iftardan sonra başladım daha yeniyim. Broadcast neden kullanmıyorsun demişsin çalışmadığı için kullanmıyorum ilk onu denedim zaten. Sürümüm 1.8.x spigot arkadaşlar Send all players broadcast execute bunlar çalışmıyor. Skript, skquery, wildskript pluginleri yüklü...
  7. K

command /piyangoocek [<integer>]: permission: piyango.cek permission message: &4&lPiyangoyu sadece adminler cekebilir... trigger: set {_sayi} to a random integer between 0 and arg 1 send "&8&l[&3Milli&6Piyango&8&l] &4&lPiyango &lcekiliyor... &0&l[&41&0&l]" to all...
  8. K

Selamun aleyküm...

Selamun aleyküm https://forum.minecraftturk.com/konu/acil-yardim-lazim-skyblock-ada-level-plugini.329998 buradaki mesajlarınızı görüp bilginiz olabileceğini düşündüm. Serverımda skyblock dünyasında levelleri gösteriyor ama warp dünyasında veya başka bir dünyada {island_level} olarak gözüküyor...
  9. K

Authme Siteden Kayıt Olma Hazır Script

Bende tam bu templatesle cebelleşiyodum bulduğum iyi oldu ama link kırık rica etsem güncellermisin? Edit: konuyu hortlatcam galiba kusura bakmayın. :lol:
  10. K

Çerçeveli Büyük Harita Yapımı

Yeni bi server açtımda map arıyorum sizin mapininiz güzele benziyor acaba verebilirmisiniz? Canyo
  11. K

Herobrine Sesi (mod Yoktur)

Doğru bende canavar oldurdugumde lav cıktı ama bu lav kovasız oluyor diymi ?
  12. K

Herobrine Sesi (mod Yoktur)

Arkadaşlar bende sizin dediginiz gibi o kuyuyu gormustum ve sonra sizi gorunce tekrar aradım buldum ve kuyunun icine girdim. Sonra orayı kırarak cıktım. Gece bi yandan canavarlar ateş ediyor filan bi anda her taraf beyaz oldu ve toprak oldu bi beyaz oldu bi toprak oldu ondan sonra hertarafta...