Arama sonuçlarınız

1. Emres1903

Minecraft Crash Report Hatası

Arkadaşlar herkezin bildiği bu hatayı bir çözemedim .yardım edermisiniz hata kodunu yazıyorum : ---- Minecraft Crash Report ---- // Ooh. Shiny. Time: 03.06.2014 20:27 org.lwjgl.LWJGLException: Pixel format not accelerated at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.nChoosePixelFormat(Native Method) at...
  2. Emres1903

Server Kuramıyorum yardım !!!

Arkdaşlar ben minecraft server kuruyordum olmadı hamachi yi ve minecraft server programını indirdimherşey tamamdı ama server programına basınca dolmuyor gerken dosyalar iniyor iniyor ama kurmuyor serverı yardımcı olursanız mutlu olurum resim
  3. Emres1903

Minecraft Tekkit Loading hatası

Arkadaşlar bu aralar bu modu çok beğenler var bende denemek istedim . indirdim ama durmadan loading yazıyor ne yapıcam acill yardım edermisiniz lütfen resim ekran kartım 512 mb sizce ekran ka tındanmı nasıl düzelir plsssbu arada crackedir oyun gerçek değilyardım eden yok muya
  4. Emres1903

Minecraft Launcher

Arkadaşlar ben 1 yıl önce bir launcher oynuyordum çok güzeldi 1 launcher da bütün versionlar vardı ama liste şeklinde profile girpte ordan version değiştirme değil uzun iş hiç sevmem ... Neyse birkaç videoda gördüm . Limki atarım yoruma sonra . Bulursanız launcherı aatrmsınız version önemli...
  5. Emres1903

Mod minecraft tı bozdu acill

Arkadaşlar ben minecraft tta comes alive modunun yüklemek çok isterdim ama hep minecraftı bozuyor açmiyor herşeyi doğru yapıyorum ama olmuyor Mojang yazısından sonra kapanıyor moduu silincede düzeliyor minecraft lütfen yardım edin
  6. Emres1903

Can`t Resolve Hostname Hatası !!!

Mehraba arkadaşlar, İlk olarak ben mine craft ta serverlere girmeyi denedim olmadı yine denicem . Ben Mınecraft tı indirdim (1.5.1 SÜRÜM ile) Sonra bu forumdan aradım srver bi tanesini bldum (Reklam olarak vermiyorum ).Serveri yazdım ismini yazdım tıkladım : ama bana şu uyarıyı Veriyor -...
  7. Emres1903

Minecraft 'ı Çok Iyi Bilen ...

Arkadaşlar ben çok yeniyim ve minecraft 'ı yeni oynuyorum bana minecraft 'ı öğretecek var mı (Çok iyi ve uzaman olsun) Facebook tan konuşarak öğretsin ..;) Facebook:https://www.facebook.com/emre.sincanoglu
  8. Emres1903

Sunucu Girememe Sorunu Acilll!!!

Arkadaşlar bu konuyu 2 gündür açıyorum yardım eden yok ya ... Bna minecraft ta online oynamayı öretin artıkya ............ :mad: Çook sıkılım artık bana nasıl mincraft ta online oynıcam bana bir şey önerin benim minecraft korsan 1.4.6 sürümü ve türkçe ....... Nasıl g ircem multi playerden ekliom...
  9. Emres1903

Sunucu 'ya Giremiyorum

Arkadaşlar Ben minecraft ta hiçbir sunucu ya giremiyorum ... Bana bağlantı sorunu diyor ama Her sunucuda bu oluyor Yardım ederseniz sevinirim Sürümüm :1.4.6 Ek : Türkçe
  10. Emres1903

Hata Konususu

Minecrafttaki Hatalar oluşuyor bu konuları nereye Açıcaz ???????????
  11. Emres1903

Online Oynama Hatası

Arkadaşlar Mincraft 'ta hiçbir Server a giremiyorum ne indirmeliyim
  12. Emres1903

En Iyi Server

Arkadaşlar ben 1.2 aydır minecraft oynuyorum yani yeniyim hangi serverlere girmeliyim ? :laugh::roflmao: