Arama sonuçlarınız

1. Craftria Redar

jobs sorunu

beyler ben jobs browse yazinca "katilabileceginiz bir meslek yok" diyor ama ben meslekleri ayarlamistim.neden acaba
  2. Craftria Redar

Plugin Sorunu

Beyler authme de sorun var girince /login password tarzi seyler yazmiyo ayrica lockettede sorun var bunlar lockette için ss Yardim edin lütfen
  3. Craftria Redar

İstek plugin

Beyler authme de sorun var girince /login password tarzi seyler yazmiyo ayrica lockettede sorun var bunlar lockette için ss Yardim edin lütfen
  4. Craftria Redar

wg de ip sorunu

benim wg pluginim güncellenmiş ve 1.4.7 konsol hiç hata vermiyor ama iple sag tikladigimda wgyi göremiyorum neden acaba
  5. Craftria Redar

Renkli Motd (Server ip sinin üstündeki yazi)

\u00A7l\=\=[\u00A7b\u00A7lServerinizin ismi\u00A76\u00A7l]\=\=\u00A74-\u00A72\u00A7l[Oyun Modu]\u00A7e-\u00A76\u00A7l[7/24 Online]\u00A7b\u00A7l-1.4.7\u00A7a- \u00A7lwww.(varsa)Siteniz.com Server.properties dosyasina girin motd: yazan yerin yanina ayarlarini yaptiktan sonra bunu yapistirin...
  6. Craftria Redar

Kapı gibi GroupManager Ayarları

Alın Beyler burada 3 çeşit VİP(gvip,Mvip,Ivip,)-super mod-admin-kurucu-pluginci-reklamcı-rehber-basrehber-muhafiz-default ve jailed permleri var bunlari alin GroupManager>worlds>(dünya adi)>groups.yml ye yapistirin nether ve end ayarlarinida GroupManager>worlds>(dünya adi_nether)>groups.yml...
  7. Craftria Redar

faction wars

hangi plugin ile faction wars yapacam serveri
  8. Craftria Redar

Minecraft Server için sehir haritasi [İstek]

Beyler ben servere ekleyebilecegim bir sehir haritasi ariyorum.spawn sehirde olacak falan yardim ederseniz memnun olurum.
  9. Craftria Redar

Acil Yardim No-ip Ile Ilgili

Arkadaşlar serveri no-ip ile hamachisiz yapmaya çalışıyorum videolardaki herşeyi denedim ancak sadece ben girebiliyorum başkalari giremiyor yardim edebilir misiniz? acil lütfen
  10. Craftria Redar

Pluginlerle Ilgili Yardıma Ihtiyacım Var

Beyler benim craftbukkit 1.4.5 R.3-2 serverim var. AuthMe indirdim yükledim op lugum gitti onu ne yapacam bu bir birde benim serverde op olmayanlar blok kıramıyor ve yerden item alamıyor neden? bu iki neden acaba? bana saglan yani çalışan worldguard ve region linki verebilirmisiniz bu da 3