Arama sonuçlarınız

1. Craftria Redar

Minecraft En Ucuz Premium Nereden Alabilirim

çalıntı işine heç bulaşma derim
  2. Craftria Redar

Minecraft En Ucuz Premium Nereden Alabilirim

indirim tarzı şeyler olmaz istersen kendi sitesinden istersende gittigidiyor tarzı yerlerden alabilirsin
  3. Craftria Redar

yayın akışına göre forum.minecraftturk.com artık forum.dota2turk.com oldu :D

yayın akışına göre forum.minecraftturk.com artık forum.dota2turk.com oldu :D
  4. Craftria Redar

bugünkü yayınıda hemen bitirmemen dileğiyle bu arada bir şey farkettim yarışma varken (gift kod...

bugünkü yayınıda hemen bitirmemen dileğiyle bu arada bir şey farkettim yarışma varken (gift kod vs) 400 kişi izliyo yarışma yokken .... neyse iyi günler :D
  5. Craftria Redar

Bir şeye kafayı takınca takıyorum arkadaş. Bir şeye kafayı takınca takıyorum arkadaş. Bir şeye...

Bir şeye kafayı takınca takıyorum arkadaş. Bir şeye kafayı takınca takıyorum arkadaş. Bir şeye kafayı takınca takıyorum arkadaş.
  6. Craftria Redar

yayın bitti wiki nin çeviri işi daha başlamadı minecraftta yapacak birsey yok diger oyunlarımı...

yayın bitti wiki nin çeviri işi daha başlamadı minecraftta yapacak birsey yok diger oyunlarımı bitirdim yani ben yine İŞSİZİM :D
  7. Craftria Redar

o kadar dedim bitirme yayını diye :D

o kadar dedim bitirme yayını diye :D
  8. Craftria Redar

2 konuda yardım isteyeceğim bakarmısınız ?

dünya ilginç hocam :D
  9. Craftria Redar

hayır yapamazsın sadece basılı tutmalarını engellersin eger verimlilik 4 olan bi aleti varsa adamın blokları gayet güzel bir sekilde kırar
  10. Craftria Redar

1. Plugin, sunuculara eklenen eklentilerdir.Single Player da olmaz 2. Bahsettigin sey WG plugini ancak maalesef single player da olmaz.
  11. Craftria Redar

yeah at geliyor bir leyla ile mecnuncu olarak çok memnunum :D

yeah at geliyor bir leyla ile mecnuncu olarak çok memnunum :D
  12. Craftria Redar

çok deli başvuru yaptım :D

çok deli başvuru yaptım :D
  13. Craftria Redar

RioCraft Acılmıstır. İp Degismiştir : 137.117.100.53 <<|||Bakımdan cıkmıştır.|||>>

spam yapmayı kes artık kuralları çiğniyorsun Rapor Edildi!
  14. Craftria Redar

Skin sitesi İstediğinizi seçin

dostum bu site yaklaşık olarak 1628948915768 kere paylaşıldı iyi niyetin için teşekkürler ama ...
  15. Craftria Redar

Nasiil

dosya.tc de falan upload et ilgili konuda linki ve map in fotograflarini paylas
  16. Craftria Redar

Microsoft PowerPoint Bulabilecek Varmı (viewer olmayan)

o konuda haklısın zaten adamlar matematik dersinde hesap makinesi kullanmamıza izin vermiyo ama ben bi mühendis olsam AT gibi hesap makinesi kullanacam hiç bunu düsünmüyolar ki
  17. Craftria Redar

haklısın ama okulda öğretilenlerin ve bize zorlananların %80 i saçma ve gereksiz :D bilgisayar konusunda mantıklı birsey yapmalarını bekleme :D
  18. Craftria Redar

:D haklısın ama adam son güne bırakmıs seçim sansi yok
  19. Craftria Redar

En kötü movie maker kullan
  20. Craftria Redar

Skin nasil kuracaz oyuna arkadaşlar V for vendetta skini aranirrr

Minecraft in premium mu ? Eger degilse oyuna AnonymousV adıyla girersen vandetta skini olur.
  21. Craftria Redar

Galacraft Faction Server

konu yanlıs yere açılmıs Rapor!
  22. Craftria Redar

Süper Bukkit Sw Hamachili 25.100.234.33

yanlis yere açilmis Rapor edildi!