Arama sonuçlarınız

1. T

Kürt'ün Minecraft Ile Imtihanı (küfürlü)

Bu video'yu böyle paylaşan arkadaşın herkesi eşit gördüğüne inanmıyorum gazete ve televizyona fazla meraklı galiba bir insan doğulu yada 'kürt' olması o cahil yada bilinçsiz yapmaz bizde cahil doğduk herşeyi öğrendik onlarda insan onlarda öğrendi senin yaptığına IRKÇILIK deniliyor .
  2. T

Hardcore Mod'da Yaşam Mücadelesi Veriyor

Hardcore Mod'da Yaşam Mücadelesi Veriyor
  3. T

Köylü Ve Oğlu

Babadan oğula nesil bu....
  4. T

Oyuna İlk Başladığınızda Yaptığınız Çömezlikler :D

Kendime Dirt'den ev yapmıitım fakat çatıyı unutmuştum içerisi spider dolmuştu :D
  5. T

Hardcore'da Yaşadığınız En Üzücü Anınız ?

Benim: Madendeydim etrafada torchlar koymuştum çok aydınlık olunca birtanesini indiriyom dedim sonra devam ettim lavın orda 2 diamond vardı taş koyarak gidiyordum oraya sonra iskelet oku ile beni lavaya attı :(
  6. T

Survival Arki Marki Gelin

Olur valla bende düşünüyorum kabul edersen varım
  7. T

Minecraft Video Çekmeye Başladım Yardım !

Ben katılmak isterim fakat mic'imde sorun var 15 yaşındayım yardımcı falan istersen herzaman çok olmasada 52.000 toplam izlenme ve 28 abonem var :p
  8. T

Amaç Muhabbet

Skypeda ekliyebilirsiniz : baran.evcin
  9. T

Herkese Merhaba

Evet herkese merhaba benim adım baran ve 1.1'den beri minecraft oynuyorum şans eseri bir arkadaşım sayesinde tanıştığım bu oyun gerçekten günümü gün ediyor bu foruma katılma nedenim benim gibi oyun severlerle tanışmak emin değilim fakat forumda hikaye bölümü varsa yakında hikayelerimi yazmaya...
  10. T

Minecraft 1.4.6

Gereksiz olmuş bence modlu oynayanlar için sıkıntılı örneğin ben sadece Rei's Minimap Ve TMI cıkmış :D
  11. T

Search For Diamonds

Search For Diamonds