Arama sonuçlarınız

1. bossentobi

c# ondalıklar, timer, sayaç hakkında yardım

merhaba benim yaptığım şey 5 ten geriye sayıp 0 olunca 1.00 dan başlayıp 1.01, 1.02, 1.03, 1.04 diye gitmesi 5 ten geriye saymayı yaptım 2 label kullanıp 5 ten başlayıp 0 olunca o label görünmez olup diğer label gelicekte 1.01 den başlamayı yapamadım nasıl yapacağım hakkında yardım eder misiniz
  2. bossentobi

C# Yardım Edebilir misiniz?

merhaba, ben c# ta şöyle bir şey yapmak istiyorum; örneğin 1 ila 1000 arasında bir sayı seçilecek bunu random komudu ile yapabilirim ama örneğin 1 ila 1000 arasında seçilecek sayının 1 ila 100 arasında gelme olasılığı diğerlerinden fazla olacak. bunu ayarlayabilir miyim? yani atıyorum 1 ila 100...
  3. bossentobi

executereader hatası çözümü

müsait olunca kodda atacğaım ama access ile veritabanlı kullanıcı girişi yapmaya çalışıyorum ama executereader hatası veriyor çözümü nedir?
  4. bossentobi

c# yardım acil bakar mısınız

Merhaba ben c# ta yeniyim internetten ve deneyerek yavaş yavaş öğreniyorumda, şimdi 10 tane checkbox var eğer bir tanesi işaretlenirse önceden işaretlenmiş olanlar işareti gidecek bunu nasıl yapabilirim. Yani bir tane işaretliyoruz ya başka işaretlerse öncekini silsin istiyorum acil yardım...
  5. bossentobi

Lanet olası reklam virüsleri

Bilgisayarımda bir virüs var delirecem artık sadece tarayıcıda değil masaüstündeyken bile sağ altta ADClick diye reklam çıkıyor kapama tuşu yok şunu nasıl çözerim biri yardımcı olabilirmi?
  6. bossentobi

Yaklaşık 2500 TL'ye bir bilgisayar.

Merhabalar, yaklaşık 2500TL'ye bir bilgisayar toplayabilir misiniz? Amd pek sevmiyorum bu işlerden pek anlamam oyunları güzel kaldırsın yeter. İnternette birçok PC toplama vs. videolar anlatımlar var fakat birde size sormak istedim hadi bakalım gösterin marifetlerinizi..
  7. bossentobi

Gece oyun oynamak istemediğinde yapılacak şeyler?

Gece sıkılıp bunaldığımızda yapabileceğim şeyler nelerdir?, eskiden sıkılınca gugıl amcaya ''Garip Bilgiler'' yazar ilk çıkan şeye girer baştan sona okurdum artık bu da yaramıyor önerisi olan arkadaşları bekliyorum bu sorunu yaşayan arkadaşlarada vesile olurum umarım. :) #cansıkıntısı etiket...
  8. bossentobi

Sanıyordum ki...??

Çoğunuzun bildiğini düşündüğüm oyun ben başlıyorum; Gök gürleyince Allah bağırıyor sanardım Bankamatiklerin içinde insan var sanıyordum Hadi bakalım siz ne sanıyordunuz?
  9. bossentobi

Herkezin Sorduğu Fakat Kimsenin Bilemediği O Soru

Annenimi Daha Çok Seviyorsun Babanımı ?
  10. bossentobi

Ben Ahmet

Adım Ahmet Müzik Dinlemek ve Bilgisayarda Oyun Oynamayaktan Hoşlanırım Yaşım 15 Evde Tek Başıma Kaldığımda ''Evde Tek Başına 4'' Filmini İzliyerek Camdan Aşşağı Elime Ne Gelirse Fırlatmak Karete Filmleri İzleyip Misafir Çocuğunu Çaktırmadan Dövmek Çeşitli Huylarım Bu Arada Korku Filmlerini...
  11. bossentobi

[1.7.5] Soartex Fanver Texture Pack !

Tüm Zamanların En İyi Texture Pack lerinden Biri Olan Soartex Fanver Benim Bazı Editlemelerimle Sizlerele... Not: Arkadaşlar Minecraft'ınızı 2GB Ram Yapmadan İndirmenizi Tavsiye Etmem !!! Ben 1GB Ramla Denedim Tam Olarak Ortalama 30 40 Civarı Fps Alıyordum (Serverde) 2GB Ramla Denedim (Serverde)...
  12. bossentobi

[1.5.1][1.5] Life Hd Texture Pack !!! {muhteşemm}

Tüm Zamanların En İyi Texture Pack lerinden Biri Olan Life Hd Benim Bazı Editlemelerimle Sizlerele... Not: Arkadaşlar Minecraft'ınızı 2GB Ram Yapmadan İndirmenizi Tavsiye Etmem !!! Ben 1GB Ramla Denedim Tam Olarak Ortalama 30 40 Civarı Fps Alıyordum (Serverde) 2GB Ramla Denedim (Serverde)...
  13. bossentobi

[1.5.1] [1.5] Soartex Fanver Texture Pack !!!

Tüm Zamanların En İyi Texture Pack lerinden Biri Olan Soartex Fanver Benim Bazı Editlemelerimle Sizlerele... Not: Arkadaşlar Minecraft'ınızı 2GB Ram Yapmadan İndirmenizi Tavsiye Etmem !!! Ben 1GB Ramla Denedim Tam Olarak Ortalama 30 40 Civarı Fps Alıyordum (Serverde)...
  14. bossentobi

Arkadaşlar Serverde Warp Değiştirirken 3 Sn. Bekletiyor Onu Nasıl Direkt Yapıcaz ?

Arkadaşlar serverin içinden warp değiştirirken 3 sn. bekletiyor onu nasıl direkt yapıcaz bilen varsa yorum atabilirmi ? Lütfen .
  15. bossentobi

Armory craft 1.4.7 ilgili adminler

Herkeze meraba ben armorycraft admini Willi90911 serverimiz yeni açilmiştır. Lag yoktur. /Workbench ile heryerde crafting table...
  16. bossentobi

Tekkit Server Arıyorum Ya 2 Kişi Beraber Oynayalım Ya Da Faction Server Olsun

tekkit server arıyorum ya 2 kişi beraber oynayalım ya da faction server olsun eyer varsa mesaj atın oynayalam