Arama sonuçlarınız

1. Jubix

Önemli - Youtube Channel

Merhaba arkadaşlar geçtiğimiz hafta arkadaşım bir channel açtı ve kendisi oyunları ingilizce konuşarak oynuyor. Beni de davet etmesiyle, birlikte videolar çekip koymaya başladık. Şu an beraber oynadığımız Torchlight 2 var ve önümüzde depoladığımız birkaç video serisi daha var. Bunların yanında...
  2. Jubix

Youtube'da Video Channel Açtık !

Merhaba arkadaşlar bazılarınız beni yazdığım hikayelerden bilebilir. Uzun zamandır forumda yoktum ve bu süre içinde bir arkadaşımla channel açma fikrini tartıştık. Ve channelımızı açmış bulunmaktayız ( Channel işleriyle arkadaşım ilgileniyor fakat videoları beraber çekiyoruz.) Amnesia...
  3. Jubix

Yazdığım Hikayelerin Çizdiğim Kısımları

Normalde insanlar bir roman, hikaye okurken hayal gücüyle etrafa şekil vermeli diye düşünüyorum. Fakat nedense yazmakta olduğum hikayenin bazı bölümlerini çizmeyi gerçekten istedim ve bir tane çizim yaptım. İleride devam edebilirim bazı kısımları çizmeye. (Not: Resmi defterden tarattığım için...
  4. Jubix

[Hikaye] Bazı şeyler değişmek üzere

Daha önceden açtığım konu bazı kişiler tarafından flood yapılarak ve saygısızca yorumlar atarak kirletildi. Bu nedenle yöneticilerden konunun silinmesini istemiştim. Ben hikayemi yazarım isteyen okur isteyen okumaz. Okuyanlarda nasıl bulduysa ona göre yorum atar veya eleştirir. Okumadıysanız bir...