Arama sonuçlarınız

1. kaanyagız

Sıradan Ev Çalışmam.

Merhaba arkadaşlar. Kendi kendime aşağıda resimlerde göreceğiniz evi inşa ediyordum ve sonra ,yine kendi kendime , neden bunu foruma koymayayım dedim. Forumda biraz daha aktif olmaya çalışıyorum neyse daha fazla uzatmadan resimleri vereyim: *RESİMLER SHADER İÇERMEZ!* ...
  2. kaanyagız

Kalyon çalışmam...

Merhaba arkadaşlar,burada bir kalyon yapmaya çalıştım.(sanırım biraz küçük oldu) 1.dış görünüş: 2. İçi: 3. güverte: yorumlarınızı bekliyorum.... fikirlerinizi belirtirseniz,geliştirmeyi düşünüyorum.
  3. kaanyagız

Movecraft plugin'ini bilen varsa yardım edebilir mi???

merhaba arkadaşlar,movecraft pluginini serverime kuramıyorum,types'a atmamız gereken şeyi falan açıklarmısınız acaba?
  4. kaanyagız

Essentials plugin yardım edermisiniz...

Merhaba bir server açtıma ama back komutunu kapatmak istiyorum back komutunu config'de disabled-commands'a yazdım ama hala kullanılıyor lütfen yardımcı olurmusunuz....
  5. kaanyagız

üsttekinin ölümü :D

Herkes üstündeki kişinin hangi şekilde öldüğünü anlatsın... bakalım ben nasıl ölücem :D
  6. kaanyagız

Elements_rpg texture pack

bu texture pack bence gayet başarılı bir texture pack bence birde siz bakın... LİNK-->http://www.mediafire.com/download/1w14wtnw5rbds1c/Elements-RPG-1.6.zip yiyecekler zırhlar
  7. kaanyagız

seed of konstantin-survival seedi

merhaba arkadaşlar bir seed keşfettim ve bu seed '' konstantin '' bunu seed yerine yazın. bu seed survival için çok uygun ağaçlar büyük,etrafta hep inek,at,koyun vs. var,hiç aç kalmazsınız. ova biyomu seklinde dev bir ada ve altında ne cevherler yatıyo bir bilseniz...
  8. kaanyagız

Bukkit server yardım[ACİL!]

arkadaşlar çok genel olacak biliyorum ama ben bir hamachili bukkit server açtım her şey yolunda online mod=false,ip doğru ve güvenlik duvarı kapalı ama benden başka kimse server'e giremiyor.Lütfen bunu çözümünü söylermisiniz.
  9. kaanyagız

Chairs plugin. acil yardım!!!

arkdaslar ben chairs pluginini serverime koydum.protocollib'de var ama shift ve sağ tık yapınca oturmuyor lütfen yardım edin.
  10. kaanyagız

Uçan Moblar :D

bir serverde öyle gezerken vadide gördüğüm görüntü herhalde yeni özellik moblar uçabiliyor :D
  11. kaanyagız

köşk ve kasaba

önce köyler arası demir yolu yapmak istemiştim sonra aklıma bir köşk yapmak geldi,ve bu fikir büyüdü ,büyüdü ve büyüdü ve bir sürü şey yaptım map teki şeyler: köşk 2 köy 2 tren garı köyler arası demir yolu koruluk gizli ev havuz çiftlik lagdan mahvolmuş 2 bina(yemin ederim ben yapmadım)...
  12. kaanyagız

Işte Mini Yolcu Gemisi

bu gemi yaptığım ilk gemi,umarım beğenirsiniz.