Arama sonuçlarınız

1. devran6575

Starcraft Belirli Günlerde En Iyi Eventler Koş Içeriye....

Serverimizde Hergün Belirli Saatlerde Event yapilir Event Türleri:Rain Event,Maden Eventi ve Normal Eventler Yapilir.... Serverimizde Reklamci Ve rehber Alimlari Devam Ediyor.... Lütfen Servere Girince Benim Adimi kullanarak Bu reklamci bana bu serveri önerdi deyin... Server...
  2. devran6575

Starcraft Belirli Günlerde En Iyi Eventler Koş Içeriye....

Serverimizde Hergün Belirli Saatlerde Event yapilir Event Türleri:Rain Event,Maden Eventi ve Normal Eventler Yapilir.... Serverimizde Reklamci Ve rehber Alimlari Devam Ediyor.... Serverimiz Hamachisizdir... Server İp:91.121.83.124:1215 StarCraft İyi Oyunlar Diler....:müzik:
  3. devran6575

minecraft ta güzel bir server aranır

EĞER güzel bir serverinizvarsa bana serverinizin adresini verin ve hamachili olsun hamachinizide verin.
  4. devran6575

ARKADAŞLAR MİNECRAFT SERVERİ OLAN VARMI.

ARKADAŞLAR EYER BİR MİNECRFT SERVERİNİZ VARSA ÖZEL MESAJ ATARAK BANA ADRESİNNİZİ VERİN GELİYİM.BERABER HARİTA KURARIZ EVLER YAPIP ARKADAŞ OLURUZ.BİDE HAMACHİ SERVERİNİZ VARSA SÖYLEYİN ORDAN KONUŞALIM....
  5. devran6575

ARKADAŞLAR TERRARİA OYNUYAN VARMI.

ARKADAŞLAR TERRARİA OYNUYAN VARSA ÇABUK SERVER IP: VE SİFRE VAR SİFFREYİ VERİN BERABER EV YAPIP EĞLENİRİZ.;):D
  6. devran6575

Terraria oynuyan varmı.

arkadaşlar terraria oynuyan varmı arkadaşlar varsa ıp ını versin bide hamachi ad ve şifesini versin .beraber ev yapıp eğleniriz.;):D
  7. devran6575

ARKADAŞLAR TERRARİA OYNUYAN VARMI.

ARKDAŞLAR TERRARİA OYNUYOSANIZ BİRDE SERVERİNİZ VARSA SÖYLEYİN IP: INIZI YAZIN BENİMLE BİRLİKTE OYNAYIN.
  8. devran6575

FAREMEWORK İNDİRDİM BİR ÜCRETİ VARMIDIR YOKSA ÜCRETLİMİ LÜTFEN SÖYLERMİSİNİZ ADMİNLER SİZDE BİR YRDM

LÜTFEN YARDIM EDİR BEN BİR OYUN İNDİRDİM AÇILMADI FAREMEWORK İNDİR DEDİ FAREMEWORK İNDİRDİM ŞİMDİDE ÜCRETLİMİ ÜCRETSİZMİ BİLMİYORUM YARDIM EDİN LÜTFENNNN.....:cry::cry::cry::cry::cry::cry:
  9. devran6575

MİNECRAFT 1.5 TALE OF KİNGDOMS NASIL YÜKLENİR...

ARKADŞLAR BEN TALE OF KİNGDOMS U İNDİRMEYİ BİLMİYORUM LÜTFEN YA ANLATIN YADA LİNK VERİN YADA VİDE O ÇEKTİYSENİNZ BANA SÖYLEYİN LİNKİNİ GİRİM AÇIM ONLARA BAKARAK YAPMAYA ÇALIŞIM LÜTFEN ALLAH RIZASI İÇİN BANA SÖYLEYİN....:cry:
  10. devran6575

Acil Yardımmmm!

Arkadaşlar minecraft launcher indirdim karşıma user name= pasword= var birde login ben napıcam yazıyorum beni kabuletmiyor. lütfen yardım edin...:cry:
  11. devran6575

SERVER YADA HAMACHİ SERVER DE GRUB NASIL KURABİLİRİM?

MİNECRAFTA BEN HİÇ SERVER KURMAYI BİLİİYOUM BANA BİDE HAMACHİ SERVERDE GRUB KURMAM LAZIM NASIL YAPABİLİİM.LÜTFEN ANLATIRMISINIZ.
  12. devran6575

GÜZEL BİR SERVERİNİZ VARSA.BİRDEHAMACHİNİZ O AMAN BENİ ÇAĞRIN...

ARKADAŞLAR SİZDE GÜZEL BİR SERVERİNİZ VARSA BİRDE HAMACHİNİZ O ZAMAN BENİ ÇAĞIRIYOSUNNUZ.SERVER ADRESİNİZİ VERİN .HAMACHİ AD ŞİFRE.
  13. devran6575

SERVER KURDUNUZ AMA HİÇ GELEN YOK VE CANINIZ SIKILIYO O ZAMAN BENİ ÇAĞIRIN...

BENİM GELMEMİ İSTİYOSAN HAMACHİN VARSA SÖYLE ADINI ŞİFRENİ SANA KATILIYIM.SONRA SERVERİN ADRESİNİ VER GELİYİM.HEPSİBUKADAR.OKUDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜRLER...
  14. devran6575

MİNECRAFT OYUNCUSUNUN SERVER ADRESİ...

ARKADAŞLAR EYER HAMACHİ SERVERİNİZ VARSA İSMİNİZİ: VE ŞİFRENİZİ : SÖYLERSİNİZ SİZİNLE YENİ BİR SERVER YAPABİLİRİZ.SİZ SERVERİNİZİN ADRESİNİ SÖYLEYİN GELİM SİZE YARDIMCI OLAYIM.AMA HER GÜN YAPAMAM ÇÜNKÜ KARDEŞİM VE BEN SIRA SIRA OYNUYORUZ...
  15. devran6575

Sunucu Adresi

Arkadaşlar kimin sv si var?Eyer varsa serverin adresini verin gelim.Ama hamachi serveri olan versin hamachi olması lazım.
  16. devran6575

SUNUCU ADRESİ

Kardeşler hiç arkadaşım yok siz sunucu adresinizi yazın arkadaş olim sizinle sonra filim bile çekebiliriz.
  17. devran6575

Sunucu Adresi

Sunucu adresinizi yazabilirrmisiniz.
  18. devran6575

Minecraft Türkiye Nasıl Açılır Lütfen Yardım Edin.

lütfen yardımlarınızı bekliyorum.
  19. devran6575

Minecraft Türkiye Nasıl Indiril

Abilerim ben bu minecraft türkiyenin nasıl indirildiğini soruyorum?Biliyorsanız lütfen bana yardım edin.