Arama sonuçlarınız

1. İnferi

Minecraft Çekilişi [TeknikOyun]

Merhaba Arkadaşlar Minecraft Premium Çekilişimize Davetlisiniz çekiliş süresi yılbaşına kadar vakit var çekiliş = çekilişe katımak için gerekenler = 1-Abone Olmak 2-Çekiliş Duyuru Videosunu Beğenmek 3-Yoruma isim ve skype adresi yazmak Not=Çekiliş Videoda yapılacaktır DipNot=Çekilişe katılmak...
  2. İnferi

Minecraft premiumunuz yokmu İçeri -->

Merhaba arkadaşlar birçok kişinin bildiği minecraft premium kazanma yolunu size anlatacağım bedava minecraft kazanacağımız bu sitede sadece minecraft değil birsürü şey kazanabiliriz üstelik bedava yapmamız gereken şey ise puan kazanmak minecraft premium sadece 15 puan PUAN NASIL KAZANILIR = Puan...
  3. İnferi

SonZümrüt Parkur Map

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere yeni yaptığım parkur mapini göstermek istiyorum Map de amacımız parkuru tamamlamak ve gizli sandıklardaki zümrütleri toplamak(zümrütler puandır) Parkuru bitirdiğimizde SonZümrüt'ü görebileceğiz. Bu map tamamen benim yapımımdır. Resimler= Map Link =...
  4. İnferi

Minecraft Geçerli bir win32 uygulaması değil hatası

Merhaba arkadaşlar bu ana kadar minecraftı sorunsuz açıp oynuyordum ama artık bu hatayı almaya başladım ( Minecraft Geçerli bir win32 uygulaması değil ) bunun çözümünü aradım ama bana gerekeni bulamadım bulduklarım = 1-Disk C --> windows --> repair dosyasından autoexec.nt yi kopyalayıp Disk C...
  5. İnferi

TerrariaSurvivalKeyfi

merhaba arkadaşlar terraria oynamak istiyorsanız (Terraria Mc ile karıştırmayın) sw ımıza davetlisiniz Ağ adı=TerrariaSurvivalKeyfi şifre = 123 ip = 25.189.16.169 port = 7777 server şifre = 123 Kurullar = Grief yasak (Ban sebebi) pvp isterseniz yapabilirsiniz eşya çalma yasak(ban sebebi) küfür...
  6. İnferi

TYB(TürkYapımıBilgisayar) Süper Map

Tamamen kendim hazırladığım 2 gün süren mapim işte bu bu mapte kendinizi bilgisayarda gibi hissedeceksiniz çünki minecraft ta bilgisayar yaptım bu gerçekten mümkünmü ? tabii ki mümkün inanmıyanlar bakabilir eğer mapı beğenirseniz alttaki beğen yerine tıklamanız ve yorum atmanız çok güzel olur...
  7. İnferi

HungerGames ÜçBiom

Merhaba arkadaşlar bugün size kendi yapıtım olan bir hunger games mapını göstereceğim indirme linkinde vereceğim indirip hunger games server larınıza koyabilirsiniz map imin adı ÜçBiom dur 3 tane farklı biom vardır karlı orman , çöl ve düzlük buralarda farklı yapıtlar vardır ve bol bol chest...
  8. İnferi

Su ve Yel Değirmeni

merhaba arkadaşlar bugün size kendi yaptığım bir yapıyı göstereceğim adı ise = SuYelDeğirmeni işte resimler=
  9. İnferi

Minecraft Survival im

merhaba arkadaşlar bugün sizlerle resim paylaşmak istedim survival mapimin resimleri hiç hile kullanmadım bütün iksirlere emek verdim 7 saat boyunca uğraştım nether a blaze tuzagi yaptim enchant yaptım nether wart farm yaptım melon farm yaptım güzelinden ev yaptım vede portal yaptım beğenirseniz...
  10. İnferi

Minecraft Server Build

İstediğiniz gibi yapı yapabileceğiniz bir server hemen gelin başkasının yapıtına zarar veren ip-ban lanacaktır tnt yasaktır başkasını rahatsız etme yasaktır Birisi yardım isterse ona isterseniz yardım edebilirsiniz Ağ adları = The-BuildCraft The-BuildCraft2 Şifre = 123 İp =...
  11. İnferi

Terrraria Oynuyoruz

Ağ adı The-Terraria The-Terraria-2 Ağ şifre = 123 port=7777 sw şifre= 12345
  12. İnferi

survival sw

SKACRAFT1 hemen gelin şifre 123456 dolusun
  13. İnferi

BomCraft

minecraft hamachii pluginsiz yarı bukkit yarı emek sw gelin süper sw çeşitli etkinlikler olucaktır emeğinizle kasınız hamachi ağları : BomCraft-1 BomCraft-2 BomCraft-3 hepsinin şifrsi = 123 ip 25.189.16.169
  14. İnferi

gell

skype olan 10-12 yaşlarında olan minecraft noob u olmayan birisi aranır birlikte faction bukkit sw larda oynayıp hunger games oynayabileceğimiz bili (özellikle hunger games ve iyi bilmesi gerekir ) böyle biri varsa skype eklesin skype = deniz dilim
  15. İnferi

ben le minecraft oynayacak varmı?

benle birlikte map filaN OYnayacak birini arıyorum map oynarsak advanture veya parkur olcak ve serveri o kurcak yada birlikte hunger games oynayabiliriz benim bildiğim serverdan gerekenler 1-skype olcak 2-10 ile 12 yaş larında olcak 3-küfürü olmayan biri olcak yani abartmayacak şekilde olabilir...
  16. İnferi

survival

hemen gel lagsız survival oyuncu aranıyor sw ip : 25.230.208.222
  17. İnferi

survival

hamachi : SURVİVAL GEL VE OYNA 1 SURVİVAL GEL VE OYNA 2 SURVİVAL GEL VE OYNA 3 SURVİVAL GEL VE OYNA 4 BÜTÜN ŞİFRELER 123 dür sw ip 25.108.73.164 dir
  18. İnferi

SURVİVAL GEL VE OYNA

hamachi : SURVİVAL GEL VE OYNA 1 SURVİVAL GEL VE OYNA 2 SURVİVAL GEL VE OYNA 3 SURVİVAL GEL VE OYNA 4 BÜTÜN ŞİFRELER 123 dür sw ip 25.108.73.164 dir
  19. İnferi

survival server açıldı !!!

survival server im açılmıştır gelin birlikte survival oynayalım küfür yasak trollük yapmayın yapsanızda abartmayın hamachi = kimlik: SS.BB.KK şifre: 123 server Ip = 25.108.73.164 HEMEN GEL , GİR VE OYNA