Arama sonuçlarınız

1. Utkuw619

Değişik bir Medieval Evi !

Medieval konusunda iyiyimdir.Birde değişik medieval evi yapayım dedim, ortaya bu çıktı.Yapım 1-1.5 saat sürdü.
  2. Utkuw619

World Edit'siz Spawn Denemesi !

Arkadaşlar spawn yapmada pek fazla iyi değilimdir.World Edit kullanmadan elimle yaptım.İlk spawn denemem budur. Link : http://www.dosya.tc/server2/wvgu2v/SPAWN__Utkuw619_.rar.html Virüstotal'ler ...
  3. Utkuw619

Minecraft FPS Arttırma Rehberi !

Öncelikle merhaba arkadaşlar,düşük fps sorununu kendi çözümümle size anlatacağım.Çoğunuz RAM verme biliyor.Bilmiyen arkadaşlar için açtığım bir konudur. İlk Olarak : Oyuna giriyoruz ve görüntü ayarlarını bu şekilde yapıyoruz. Daha sonra oyunu kapatıyoruz,ve ram verme kısmına geliyoruz...
  4. Utkuw619

Minecraft Server'larda Donuyor , Yardım! [ÇÖZÜLDÜ]

Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi , minecraft server'larına girince oyun donup duruyor.Ram verdiğim halde böyle.Tek kişi oynarken hiçbir sıkıntı yok.Aynı sorun tek kişilikte F3 basıncada oluyor.Yardımlarınızı bekliyorum.
  5. Utkuw619

Minecraft Server'larda Donuyor , Yardım!

Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi , minecraft server'larına girince oyun donup duruyor.Ram verdiğim halde böyle.Tek kişi oynarken hiçbir sıkıntı yok.Aynı sorun tek kişilikte F3 basıncada oluyor.Yardımlarınızı bekliyorum.
  6. Utkuw619

Cry Of Fear Oynamak İsteyenler !

Arkadaşlar ben steam üzerinden Cry of Fear oynuyorum.Tek kişilik sıkıcı oluyor,bu yüzden co-op oynayacak arkadaş arıyorum.Skype üzerinden konuşabiliriz.Yaşı +13 olursa iyi.Hamachi ile co-op oynayabiliriz.Oyun ücretsizdir. steam : Federax Skype : utku-dread-
  7. Utkuw619

Mediaval RPG Map Yapıyoruz Kaleler v.s Hepinizi Beklerim !

Arkadaşlar hamachiden Mediaval RPG Map yapıcaz yani eski çağlarda olan kaleler,eski evler v.s gibi şeyler yapıcaz.Yaptıktan daha sonra kale savaşları 1vs1 5vs5 şeyler yapabiliriz.Eski çağa özel bir texture pack var onu server'e girdiğinizde otomatik size sorucaktır.Sormassa hamachiden linkini...
  8. Utkuw619

Dread Survival Server Açıldı !

Serverimiz yenidir. Sürümü:1.7.10 - 12 Kişilik - Kurucu Adı:Voltswolf - PVP=Açık Pluginlerimiz şunlardır: Login-Register TPA Sethome Kurallar ------------------ Birilerinin evini bozmak,kırmak yasaktır. Küfür yasaktır. İP:37.187.167.172:41623
  9. Utkuw619

Hamachide oynayacak arkadaş aranır !

Arkadaşlar yaş sınırı yoktur bizim için saygılı olmak ön plandadır,kendim 19 yaşındayım.Kaleler,Evler v.s gibi şeyler yapıyoruz.Herkezi beklerim... 1.8.1 Ağ Adı 1:utkusv1 Şifre 1:12345 Ağ Adı 2:utkusv2 Şifre 2:12345
  10. Utkuw619

Benle harita yapıcak arkadaş aranır !

Başlıkta belirttiğim gibi arkadaş arıyorum yaş sınırı farketmez. Hamachi: Ağ Adı:utkuw619sv1 şifre:sv123 Ağ Adı:utkuw619sv2 şifre:sv123
  11. Utkuw619

Map'lar yapıyoruz gelin!

Evet arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi map yapıcak arkadaşlar aranır beraber map yaparız yaş sınırı farketmez. Hamachi: Ağ Adı:utkuw619sv1 Şifre:sv123 Ağ Adı:utkuw619sv2 Şifre:sv123
  12. Utkuw619

{AÇIK}Koşun Arena Kapışması {HAMACHİ}

Başlıkta belirttiğim gibi arena kapışmalı bir map yapmıştım onla takım kapışması 1v1 felan kapışmalar yapılacaktır.Herkezi beklerim. Üstelik map'ta bir blok bile kıramazsınız sadece op'lar kırabilir , yani tam bir kapışma server'ı. Hamachi: Ağ Adı:utkuw619sv1 - şifre:sv123 Ağ Adı:utkuw619sv2 -...
  13. Utkuw619

Benle macera haritası yapıcak arkadaş aranır !

Evet arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi benle macera haritası yapıcak arkadaş aranır skype kullanmam yaş sınırı 14-17 hamachi üzerinden oynanacaktır.Oynamak isteyen arkadaşlar mesaj atabilirler yada hamachi adresine gelebilirsiniz.Buildertrmine2 şifre 456.
  14. Utkuw619

Premium Yardım !

Arkadaşlar bana premium hesap vericek varmı premium server'lara girebilmem için.
  15. Utkuw619

Pre Yardım

Arkadaşlar bana premium hesap vericek varmı yani premium server'lara girebilmem için.
  16. Utkuw619

Acil Yardım !! Shaderpackk

Arkadaşlar bilgisayarımın özellikleri düşük 2gbram var bana düşük shaderpack öneriniz varmıdır yada shaderpackı hızlandırcak gibi şeyler mesela optifine linki felan önerirmisiniz.
  17. Utkuw619

(AÇIK) 1.7.2 Build Server 'HAMACHİ' ŞEHİR YAPALIM

Ağ Adı:Buildertrmine (Ağ 1 doluysa)Ağ Adı 2 :Buildertrmine2 Şifre:456 Beraber Şehir yapabiliriz.
  18. Utkuw619

''Hapishaneden Kaçış 1'' MACERA

Merhaba arkadaşlar öncedende ''Hapishaneden Kaçış'' adında bir macera mapı yapmıştım bu seferkini 1-2 uğraşmaylan tek kişi yaptım bana aittir.Oyunda topladığınız elmaslar 1puan sayılır oyunda topladığınız puanları buraya yazabilirsiniz.Bu biraz size kısa gelebilir 2'si daha uzun olucağından emin...
  19. Utkuw619

Profesyonel Parkurcular İçin Map ! İÇERİİİ

Merhaba arkadaşlar uzun bi aradan sonra tekrar map yapmaya başladım bu seferki mapım uzun oldu 7-8 saat süren çalışmamız sonunda bitti yapım ben ve coolcrafter01 Arif'e aittir fakat profesyoneller için yapılmıştır eğer amatörseniz kolay kolay yapamazsınız...
  20. Utkuw619

Hapishaneden Kaçış 1

Oyunda tam 30 tane elmas var her elmas 1 puan ve Hikayesi: Tife diye bir adam banka soymaya gider ve parayı çalar mekana gider mekanını Polisler basar ve yakalarlar ve hapishanede 20 yıl hapis yatar ve kaçmak için elinden geleni yapar. Hikayesi bu...
  21. Utkuw619

Güzel Survivallık Orman

Güzel Survivalık Bir seed kısa geçiyorum seed:gresul Resim:
  22. Utkuw619

En iyi Ada Adada Köyde Var ! ! ! !

Arkadaşlar adada köyde var çok güzel bi seed Survivalla güzel olur Seed:-4274257526480157902 Resim:
  23. Utkuw619

Örümcekli Ada

Güzel Bir Seed ve mağara var mağarada örümcek spawn var Örümceklerle savaşma gibi bir şey. kısa geçiyorum seed:lolipop Resim: Mağara:
  24. Utkuw619

Macera Map Türkçe !!!

Arkadaşlar güzel eğlenceli macera mapıdır kendi yapımım ve linki:https://hotfile.com/dl/255308681/3942fb4/Macera_Map_Yapm_Utkuw619.rar.html 4609778][/DOUBLEPOST]Resim: http://www.yukleresim.com/azY
  25. Utkuw619

1.6.2 Advanture Map (Türkçe)

güzel ve kısa bir advanture map yaptım inşallah beğenirsiniz bu arada resim nasıl koyuluyodu onu unuttum o yüzden resimsiz LİNK:https://hotfile.com/dl/236237168/cc69fd5/Advanture_map.rar.html