Arama sonuçlarınız

1. P

Zorlaştırılmış Türkçe Jobs Plugini olan?

Elinde zorlaştırılmış Türkçe Jobs plugiii olan paylaşabilir mi?
  2. P

GroupManager Plugini var mı? Yoksa vereceğim [AYARLI]

MinecraftTURK'de GroupManager ayarlı olanından var mı? Eğer yok ise söyleyin alttan atayım eğer bu konu yasaksa özür diliyorum, boşuna uğraşmayayım var ise:)
  3. P

Kaliteli Anti-Bot Plugini Alınacaktır [Turkcell Mobil Ödeme]

Kaliteli anti-bot plugini alınacaktır, dilerlerse serverimizde pluginci de olabilir. :)
  4. P

ChestShop plugini her itemi satiyor fakat Diamond bozuk.

Merhaba arkadaşlar, Bir kaç ChestShop plugini denedimm her seferinde her itemi satiyor fakat diamondu satmiyor Invaild Item ID diyor çözümünü bilen yardım edebilir mi?
  5. P

Herobrine Hac Isareti Yapar Mi?

HeroBrine hac isareti yapar mi? Korktum açikçasi single playerde haç işareti gördüm ve bir daha girmedim oyuna ama, cidden ben yapmadım ben korkarım :D
  6. P

1 Gb Vds Kaç Kişi Alır?

Dost Bilişim'in kampanyasından yararlanmak istiyorum. 30-gBMB Disk Alanı · 1-GB Ram · 100Mbit Paylaşımsız Hat · 1 Gbit Port · Komple Kurulum · 4 çekirdek · Bot Syn Ddos Saldırı Engeli · Win2008 64Bit bu özellikler ile kaç kişi girebilir swye ? max
  7. P

Tablecraft | Yeni Ve Kaltieli Faction Pvp Server | Diğerlerini Unutun ! | 91.121.44.198:60

Merhaba arkadaşlar, TableCraft ekibi olarak, sizlere Faction PVP Serverlar'ın içinde çığır açmaya ilerleyen bir servera davet ediyoruz, adminler ilgilenmekte, rehberler ilgilenmekte ekstra olarak sürekli bol event yapılmaktadır gelen kişilerin %90ı memnundur. Serverda kimsenin hakkı yenmez bu...
  8. P

Tablecraft Sunucusu - Survival/faction - 91.121.44.198:60

Merhaba arkadaşlar! Faction PVP'den zevk alabileceğiniz çok yeni bir server, sürekli item, hileye karşı adminler, her üye ile özel iglilenme vipliklerde kampanyalar ve bir çoğu sizlerle! Sizde hemen yerinizi alın, eventlere katılın!! REHBER ALIMI VARDIR AD SOYAD YAŞ MINECRAFT TECRUBE...
  9. P

Yarın Açacağım Sw'ye Map Yapacak Builder Aranyor

Gerekenler ; Orman, Arsa, Mobarena, Chest, Event, Çöl, Kazi Alanı, Maden Alanı, Odun Alanı, Hayvanlar kısmı gerek. Bunu yapan swde builder olacak.
  10. P

0dan Minecraft Survival Videosu Çekecek Arkadaş Aranıyor

0dan Minecraft Survival Videosu Çekecek Arkadaş Aranıyor
  11. P

Bukkit'te World Guard Kuruyorum Kurulmamış Gibi Neden?

Bukkit'te World Guard kuruyorum Kurulmamış Gibi Neden?
  12. P

Gamemode 0 Diyorum Ama Survival Oluyor

Merhaba, Bukkit'de Gamemode 0 diyorum ama Survival oluyor
  13. P

Bukkit Creative - Builder Server

İstediğiniz gibi her yeri inşa edebileceğiniz yeni bir map, alan koruması ile kimse sizin evinize izinsiz giremeyecek, evinizi dağıtamayacak. BOL ŞANSLAR Minecraft-Creative*TR Minecraft-Creative*TR-2 Şifre : 123
  14. P

Survival Oynayacak Adam Aranır

Sürekli birlikte Survival oynayacak kişiler aranıyor(youtubeye atılacak) MAX: 2 Kişi
  15. P

Yeni Bir Pvp Minecraft Serveri

Minecraft'ta hep ev hep maden hep zombi, ama artık kendi kendinizi yiyeceksiniz. Kimi zaman yer altına, kimi zaman suya evler yapıp, tuzaklar kuracağız. Gizli sandıklar ve her şey sizi bekliyor... Peki anladım, ama yumrukla nereye kadar? -Kimi zaman, ağaçların altına koyulan, yolun ortasına...