Arama sonuçlarınız

1. twister1000

Naruto Server Kuruyoruz Anket Oylayın Lütfen

Yazık Kelb Ibnul Kelb
  2. twister1000

Minecraft Cami

Maşallah Eline Saglık Cok Güzel Olmuş Bence Tek Bir Dunyada Yapıp Bi Link Koyman Lazım :)
  3. twister1000

Admin Ve Builder Alımı Acil Lazımdır!

Akance Bize Simdi Builder Lazım Ve WG WE Komutları Bilen Biri Lazım Tessekkür Ederim Yinede..
  4. twister1000

Beyler Su Andan Itıbaren Sadece BUİLDER Alımı Var Ayrıca Ben Sizin Düşüneceginizi Tahmin Etmiştim Ama Ben Müneccim Degilim Beyler Sizin Adminligimi Builderligimi Sectiginizi Nerden Bilicem?? Builderlige ADAM GİBİ MAP YAPACAK Olan Arkadaslar Basvursun Lütfen...
  5. twister1000

Skypen Varmı Demissin Kardesim Zaten Herkezi Ekliyorum Yarın Server Acılabilir :)Skypen Varmı Demissin Kardesim Zaten Herkezi Ekliyorum Yarın Server Acılabilir :)
  6. twister1000

En Üstte Oylama Yazıyor Dimi Ayrıca Eleştiriyi 1000 Kişimi Yapar :) Tek Kişi Yapar Bu Benim Yorumum Bu Yorumu Bu Kadar Uzatmana Gerek Yok Ayrıca Yaptıgım Yorumlara Karısamazsın Özgürbi MC Burası :)
  7. twister1000

Merhaba Arkadaşlar Admin Ve Builder Alımı Yapacagım Bundan Önceki Konu Actıgımda Adminin Bilgisayarı Kasıyordu Ve Builderde Gelmemişti Lütfen Bilgisayarınız Iyıyse Gelin!!! Adminlikte Plugin Editleyebilen Admin Arıyorum Builderdede Sadece Binaları Iyi Yapması Önemli Degil Ayrıca WE Ve WG Yi...
  8. twister1000

[Askı !] Geri Dönüyor! / Kan Deryası / MMORPG / Irklar / Her Irka Özel Sınıflar,Binekler/ [1.7]

1.8de ve 1.7.9da gözükmüyor bence serveri 1.7.5 al dedigin gibi güzel seyler mahrum görsel önemlidir :)
  9. twister1000

Konu Herkeze Acık Bi Konu Konuya Zaten Yorum Yapıması Bekleniyor Benimde Yorumum Bu Ne Yorum Yaptıgımamı Karışıcaksın?
  10. twister1000

Deat Kardes Korelilerin mi ne yaptıgı sacma sapan bi anime karakteri
  11. twister1000

Japon Cin Ve Kore Gibi Ülkeleri Sevmedigim İçin Naruto Gibi Sacma Bi Kararkterinde Serverine gelmem :)
  12. twister1000

[Askı !] Geri Dönüyor! / Kan Deryası / MMORPG / Irklar / Her Irka Özel Sınıflar,Binekler/ [1.7]

Esselamun Aleykum Skypenız Varmı? Konuyu İnceledim Maalesef Bulamadım Skype
  13. twister1000

Server İçin Kodları İyi Bilen Admin,Rehber,Reklamcı Ve Builder Gerek!

Artık 2.Kuruculuk İçinde Basvurmayın Bir Tek Reklamcı Lazım
  14. twister1000

Katık Senle Skypede 7.30 gibi konusmak isterim suan işlerim var
  15. twister1000

En Sondan 3. Yaptıgın Yapı Çok Hoşuma Gitti Güzel Bir Yapı Katılan Arkadaşlara Teşekkür Ederim Ama Suandan İtibaren Lütfen Builderlik Basvurusu Yapmayın! Cok Fazla Builder Bavurusu Yapıldı Teşekkür Ederiz... Serverimiz Büyük İhtimal 18.05.2015`te Açılacaktır
  16. twister1000

Builderlikte 10/? Yazmamın Sebebi Kendine Güvenen Bi İnsan Zaten Yapar Onun İçin Yazdırdım Skype Cok Lazım Olucagını Pek Sanmam Ama Sana Kalmış Tekrar İndirip İndirmemek Kod Bilgisi Derkende Örnegin World Edit World Guard Ws`dir... Eger Yaptıgın Yapıları Bulup Paylaşırsan Cok Sevinirim Cünkü 2...
  17. twister1000

Merhaba Arkadaşlar Ben Server Açıcam Ve Bana Kodları İyi Bilen Admin Oyunu iyi Bilen Rehber Builderligi İyi Builder Ve Reklamci Lazımdır! Sececegim Admin Serverin 2.Sahibi Olacaktır Her Hangi Bir Para Talep Etmiyorum! Alımlar; Admin (2.Kurucu) Adın: Soyadın: Yaşın: Kod Bilgin: Skype: Rehber...
  18. twister1000

46.20.1.139:1249 Faction Serveri Yetkili Alımı

Rehber Olabilirim Adım:Gökalp Soyadım:Bilgiç Yaş:16 Daha Önce Bircok Serverde Rehberlik Yaptım Iletişim(skype):twister10003 (Arapcadır Sasırmayın) :)
  19. twister1000

Esselamun Aleykum Skypen Varmı?

Esselamun Aleykum Skypen Varmı?
  20. twister1000

KralMC Creative Server Yeniden Online!!!!! 1.7.2/1.7.4 Ayrımsız WE 100x100 Arsa x2

Güzel Olmus Serveri Yapanın Ellerine Saglık
  21. twister1000

Konuyu Silermisiniz.

Şimdi girdimde serverde kimse yok bombos