Arama sonuçlarınız

1. A

leoyunn 2 yeni video

survival özetimiz : hunger games :
  2. A

berk ile enes oynarsa ?

Berk İle Enes Skyblock Oynarsa ? Lütfen Destek :D
  3. A

Minecraft Survival Maceraları | Bölüm 2

Merhaba arkadaşlar LeOyun olarak şubat tatile boyunca hergün video koymaya çalışacağız.Bu bölümdede çeşitli maceralara konuk olduk iyi seyirler . :embarassed: Kanalımız : http://www.youtube.com/LeOyunn
  4. A

minecraft survival maceraları| bölüm 1

berkle ilk videom kuısurlarımızı söyleyebiilrsiniz :S
  5. A

Waveli Mobarena Denemeleri - 1 | Wave 10

Tek Başıma 4. Denememde Wawe 10 Bossa Kadar Geldim Ama Bossu Göremedim Eğer İstek Olursa Server Ağ Adını Vereceğim. Server Bukkit Bu Arada. Bir Dahaki Mobarena Videosunda Ya Sizlerle Yada Oğulcan ve Sergunla Birlikte Oynayacağım . İyi Seyirler...
  6. A

Minecraftta Hayat Nasıl İşler | Bölüm 1

Bu arada sonda sölediğim çıkmamış burdan söliyeyim : Neyse arkadaşlar burda bitirelim ben sizi boşuna izletmiyim buraları birdahaki videoda görüşmek üzere. Sesim Kısık Çıkmış Hoporlorun Sesini Sonuna Kadar Açmanız Tavsiyemdir. Videonun Sonundaki Sorunu Çözebilecekmiyim Birdahaki Bölümde...
  7. A

sizce hangisini

bir youtube channelim var . minecraft videoalrı çekip koyuyorum ama hangisini kullanmalıyım frapsmı bandicammı yoksa camtasimı daha iyisi varmı
  8. A

wg yapma

hamachi sw açtım essential pluginini yükledim warp falan yaptım n asıl wg yapçam ? ----- Sorun Çözüldü tmm
  9. A

Vagon ÇAlışmam Heykelli :D

İlk Videom Baya Hata Var Ne Diyeceğimi Bilemedim Yanlış Programı Kullandım Bir dahaki Sefere Fraps Kullanarak Kaliteyi Arttıracağım
  10. A

nereye düştüm böyle :D

öylesine bi survival yapayım dedim başladım ağaç falan kestim sonra maden buldum taş falan kastım sonra biraz aşa doğru kazıyım zombi sesi geliyo öldürürüm dedim. kazdım kazdım zombileri öldürdüm heryeden altın çıktı birazdaha kazdın birsürü elmas çıktı sonunda böyle biryere düştüm nerresi...
  11. A

Yardım spawn yapma

hamachi server açtım nasıl spawn yeri yapabilirim
  12. A

hunger game kurma amatör

hamachi servere hunger games kurmak istiyorum ama kuramıyorum bilgi verirseniz sevinirim
  13. A

Merhaba

Merhaba Arkadaşlar Adım Enes . Yaklaşık 1 Haftadır Minecraft Oynuyorum :) Kısa Sürede Bu Oyunu Öğrendim ve Çok Sevindim . Minecrafta Artık Sizlerle Birlikte Devam Edeceğim. İyi Oyunlar .