Arama sonuçlarınız

1. FakeAngel

Umarım bende rastlarım :/

Umarım bende rastlarım :/
  2. FakeAngel

ok :D

ok :D
  3. FakeAngel

Hocam hayırdır ? Bu forumdaki tek Izaya benim :D

Hocam hayırdır ? Bu forumdaki tek Izaya benim :D
  4. FakeAngel

Yeni videocuğum hakkında ...

İçten içe ArcheAge diye haykırmak istiyorum ama oyun ölmüş diyorlar bu aralar :( Kanalın linkini atarsan sevinirim.
  5. FakeAngel

Düz mantık başa bela

Kimya 1 sanırım.
  6. FakeAngel

BigDig İngot Texture Problem

Sadece tekkitdeki bazı modlarda oluyor bu sanırım. Bilgisayar dilini İngilizce yaparsan bu problem çözülüyor diye biliyorum.
  7. FakeAngel

Mount And Blade Ne Alaka?

Bu ay sonunda kadar m&b de orta seviyeli indirim var. Korsan oynuyor isen bu fırsatta oyunu ve NW dlc sini satın almanı öneririm. (ikisinin toplamı 15,28₺ )
  8. FakeAngel

Sevgili napoleonic wars alemine sunarım: 32ndBL_Maj_Sravdar

Sevgili napoleonic wars alemine sunarım: 32ndBL_Maj_Sravdar
  9. FakeAngel

Mount And Blade Ne Alaka?

Texture pack den kaynaklı. Texture pack de orada yazan yazıları editleyebiliyorsun.Dip not: Orjinal oynuyorsan napolonic wars dlc sini alıp klan savaşlarına girmeni öneririm...
  10. FakeAngel

minecraft göç yardım

Bir bilgiyi yanlış giriyorsundur. Yada daha sonra tekrar dene. O zamanda olmaz ise mojang e ulaş bir şekilde (destek ekibine falan mail at ingilizce).
  11. FakeAngel

minecraft göç yardım

Dediğim gibi hatada yazan gmail e bak. Mojang den mesaj gelmiş olması gerek.
  12. FakeAngel

minecraft göç yardım

Eski hesapları eski sunucudan yeni sunucuya geçiriyorlar sanırım. Hatada bir gmail adı geçiyor onun üzerine hali hazırda kayıt yapılmış sanırım. Bir şey anlatmadığın için bu kadar yardımcı olabilirim.Öhm. Bir daha okudum sanırım hatada yazan gmail e mail atılmış. O maile bakman gerekiyor...
  13. FakeAngel

Forum hakkında...

Ya lütfen artık hype ve goygoy olaylarından kurtulun... (!) Forumun bir yere gittiği yok gidenin yerini başkası doldurur temel topluluk kuralıdır bu. Siz burada olmasanızda forum olduğu yerde duracaktır.
  14. FakeAngel

Forum hakkında...

Buradan çıkıp gidip foruma ve forum yöneticilerine zarar verebileceğinizi düşünüyor iseniz harbiden özür dilerimsınız ne diyelim... Giden gider, kalan kalır. Kişi sayısı çok aza düşse bile forum kendini toparlar.
  15. FakeAngel

arkadaşlar lütfen yardım edin

Ya texture pack (ki ekran kartını desteklemeyen texture packler oluyor bendede olmuştu aynısı) den kaynaklı yada ekran kartı gg. Texture pack yoksa driverı yeniden yükle.
  16. FakeAngel

Lapis mi Jobs mu?

İkisi de olmasın. Gerçek faction sunucusu yapın. Money plugini ni marketi falan kaldırın "faction" adının hakkını verin.
  17. FakeAngel

Arrow Skin

http://lmgtfy.com/?q=minecraft+the+arrow+skin
  18. FakeAngel

Türk Serverları Neden Böyle?

Şahsen ben bir yandan rise of realms a bakıyorum. Güzel başarılı bir server olacak gibi. Her ne kadar mmorpg olacak olsada guild olayı gelişmiş ise faction zevkide verir.
  19. FakeAngel

Türk Serverları Neden Böyle?

Her şey Türkiye'deki ailelerin verdiği çocuk eğitiminden başlıyor. Sal gitsin gel biz DotA girek... @nightwalker96
  20. FakeAngel

|TheRaceOfWars|RPG'ye Yepyeni Bir Bakış Açısı 4 Farklı Özel Irk| Konu İçeride -------->

Şu ırk olayları rpg sunucularında çok abartılıyor. Sırf bu yüzden oyun içi aksiyonda olmuyor. Bu kadar falza ırk ekleyeceğinize 2 tane ırk ekleyip ikisini savaştırın... Evet biliyorum daha çok ırk ile daha zevkli olur ama 4 ırkıda dolduracak kadar üye bulamazsınız. 2 ırk ile anca zevk alabilirsiniz.
  21. FakeAngel

Realm of the Mad God Oyuncuları | ROTMG Oyuncuları | Forum Grubu

Benimkide wizard idi. Bi att kalmıştı 6-8 pot falan. Dayanamadı oryx gurdian a rushlarken can verdi ;( Atıyorum link.
  22. FakeAngel

Realm of the Mad God Oyuncuları | ROTMG Oyuncuları | Forum Grubu

@KRHN hocam hala aktifmisin oyunda ? Bende bu aralar yeniden oynamaya başladım sarıyor da. Hala aktif isen steam linkini atayim özelden ekle beni (yada sen bana at). Bu arada ilk defa stat fullediğim karakter (5/8 - 1200- fame) o da bu gün öldü onun ruhuna bir o7 lütfen :( (Ve evet hort :D)
  23. FakeAngel

Üstteki üyeyi herhangi bir sebepten banlıyoruz.

Profile resimi siyah temalı olduğu halde isimi BeyazOyuncu olduğu için BAN. @BeyazOyuncu
  24. FakeAngel

こんにちは、あなたは、インバータ下さいじゃない (Japonca bilenler gelsin)

わたし わ 日本人 じゃない でも 日本語 しっている
  25. FakeAngel

Yeni Hub Server Açılsınmı ? - Türkiyede ilk / Fikirlere Daima Açık Sende Ankete Katıl ! /

Arma ve Cowboy un dışındaki oyunlarda eğleneceğimi (elğleneceğimizi desem daha doğru olur dostlarımda var) sanmıyorum bu ikisi güzel olur gibi duyuor. Ancak resimlerden anladığım kadarı ile aramanın haritası çok kötü, flat world üstüne kurulmuş coğrafi yapılara yer verilmemiş vs. vs. eğer böyle...